صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 102 , از مجموع 102

موضوع: هزینه های تقریبی پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : میزان پول مورد نیاز اولیه قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    فاند را قبل از اینکه برن خارج می گیرن. هزینه ماه اول بیشتر از بقیه ماه ها هست، چون باید سیم کارت، عدم آشنایی به محیط و خرید از جای گرون، گیجی حمل نقل، تست پزشکی بعد از ورود، هزینه اقامت، حق بیمه ....
    بقیه ماه ها معمولن تمکن را تقسیم بر ۱۲ کنید و اگر خیلی قناعت کنید نصف اون کافی هست.

پول مورد نیاز برای هر ماه = تمکن ÷ ۲۰
    ماه اول = تمکن ÷ ۸~۶

باز ممکنه صاحبخونه اجاره کل سال را از اول بخاد، ترمی بگیره، قسطی
    دوست من دو سال پیش رفت نیوزیلند. حتی نتوانست فاند بگیره. به من می گفت اگر فاند بگیره با هزینه سربازی حدودا 60-70 توامن براش اب می خوره. قبل از اینکه پذیرش بگیره به من می گفت برای کسی که فاند کامل داره حدود هزار دلار هزینه اولیه کافی هست. نیوزیلند هم کشور گرانی هست. من راست و دروغش را نمی دانم.
    می دانم فاند را قبل از سفر می گیرند ولی به محض ورود به دانشجو داده نمیشه. در ضمن در اروپا فاندی در کار نیست و پی اچ دی یک شغل با درامد خوب هست.
    فکر کنم نهایت 2 هزار یورو کافی باشه.

پیش فرض پاسخ : میزان پول مورد نیاز اولیه قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    دوست من دو سال پیش رفت نیوزیلند. حتی نتوانست فاند بگیره. به من می گفت اگر فاند بگیره با هزینه سربازی حدودا 60-70 توامن براش اب می خوره. قبل از اینکه پذیرش بگیره به من می گفت برای کسی که فاند کامل داره حدود هزار دلار هزینه اولیه کافی هست. نیوزیلند هم کشور گرانی هست. من راست و دروغش را نمی دانم.
    می دانم فاند را قبل از سفر می گیرند ولی به محض ورود به دانشجو داده نمیشه. در ضمن در اروپا فاندی در کار نیست و پی اچ دی یک شغل با درامد خوب هست.
    فکر کنم نهایت 2 هزار یورو کافی باشه.
    درود بر شما،
    یکی از دوستان که صد در صد مورد اعتماد هستش میگفت که فاند وسترن کانادا رو برای دکترا گرفته و روز اول فقط با هزار دلار امریکا وارد کانادا شده، ضمنا خانم هم هستش. بعد از اخر ماه اول فاندش رو ماهانه به حسابش می ریختن و گفت که از نظر مالی مشکلی هم براش پیش نیومده.
    من میگم شما پذیرش با فاند رو بگیر، من میرم ماه اول رو تو جنگل زندگی میکنم، از برگ درختانم تغذیه میکنم؛))) (فقط شروع ترم از تابستون باشه لطفا)
    خودتون رو نگران این چیزا نکنید واقعا.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)