صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: هزینه های تقریبی پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : هزینه های تقریبی پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    زهره جان شما كجا دادين؟ از كارشون راضي هستين بگين ما هم بريم اونجا..
    دارالترجمه دنیا. میدان انقلاب مجتمع نبوت. من و دوستم که از کارش راضی بودیم و یادمه که سریع هم بهمون داد. در مورد قیمتش هم امروز که با دوستم حرف می زدم ، گفتش که از اون قیمت نسخه اول رو با بعدیا متفاوت گرفته. احتمالا خودم گیج بازی در اوردم
    قیمت دانشنامه 4-5 تومن بود ولی کارنامه کمتر فک کنم حدود 2 تومن. دقیق یادم نیست.اینم تلفنشه:66499896
    حواست باشه اگر کارنامه لیسانس و ارشدت رو می بری بهش تاکید کنی که با هم نذاردش برات.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Bremen-Information and Automation engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    من خودم 11 جا اپلای کردم، 3 تا کانادا، 7 تا آمریکا و یکی سوئیس. اگر می خواید که از رنکینگ های بالا زیاد اقدام کنید تعداد اپلای ها تون رو زیاد کنید، به نظر من حدود 10 تا معقوله، 2 تا بالا تر از سطح CV تون، 4 تا در سطح و 4 تا پایین تر. خرج مسایل مربوط به اپلای من (پست، مدارک، application fee) بدون امتحان ها حدودا 1 میلیون شد.
    سلام.منظورتون از بالاتر از سطح cvتون چیه؟

saeede83
    Guest

مثلا شما بهترین جوابی که از ایمیل زدن گرفتین از استاد های دانشگاه رنک 50 هست، حالا دو تا رو بهتر از این اپلای کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

من مدارکم (دانشنامه + ریز نمرات) رو نصرت برام ترجمه کرد. 15 نسخه شد جیزی حدود 135 هزار تومان. یعنی هر کدوم در اومد حدود 9000 تومان . این با توجه به اینکه من 4-5 سال قبل هم همون مدارک رو اونحا دادم ولی احتمالا تو این جند سال دیگه فایلش رو ندادن و به اندازه ترجمه بار اول ازم پول گرفتن. من که از نصرت واقعا راضی بودم.
    این رو هم توجه کنید که بعضی از دانشگاه‌ها میخوان که ریز نمرات رو خود دانشگاهی که توش مدرک گرفتین واسشون بفرسته که اینطوری امکان داره تغییر کنه قیمت‌ها.
    یه موضوع دیگه هم اینه که اگه خواستید مثلا خوابگاه دانشجویی از قبل بگیرید امکان داره، مثل مورد من، دانشگاه بهتون بگه که قبل از رفتننون پول یک ماه کرایه اتاق و دیپازیت رو بپردازید ولله از دستتون میره که من مجبور شدم هنوز نرفته 1840 دلار پول اون رو بدم.

راستی یک یاد آوری:

این اشتباه را نکنید که اگر به دانشگاه رنک بالاتر(منظور رتبه بدتر) apply کنید حتما بهتر پذیرش میگیرید. خیلی مواقع در این دانشگاهها با توجه محدودیت بودجه سخت تر پذیرش میدهند. به نظرم به آمار سال قبلیهای رشته خودتان هم دقت کنید. فقط از روی رتبه دانشگاهها تصمیم نگیرید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    از دوستان کسی از آخرین قیمت ریپورت نمرات تافل و GRE خبر داره؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

عنوان تاپیک رو تکرار می کنم: هزینه های تقریبی پروسه پذیرش
    ارسالهای غیرمرتبط با تاپبک حذف میشه و مطابق قانون جدید با محرومیت همراه خواهد بود.
    ممنون

Junior Member

حدودا apply برای هر دانشگاه شامل (application fee, پست، report GRE TOFEL, ترجمه مدرک و... ) حدودا 100 تا 120 تومان ميشه حالا ضرب کنيد به تعداد دانشگاه هاي که مي خوايد apply کنيد
    در کل:
    خريد مدرک ورودي 82 وام هم از دانشگاه گرفته بودم که يک جا مجبور شدم پس بدم: 1200000
    2 بار قبرس رفتن: 2000000،
    بليط آمريکا: 1200000
    هزينه apply برای 8 دانشگاه تقريبا: 1000000
    TOFEL & GRE به علاوه کتاب هايي که خريدم حدود: 300000
    پولي که با خودم خواهم برد: 3000000
    و...
    در براي من از وقتي تصميم گرفتم شروع کنم تا الان حدود 9 ميلیون تموم شده

Junior Member

این ها که همش امریکاست اروپا رو هم یکی دقیقش رو بده لطفا
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    این ها که همش امریکاست اروپا رو هم یکی دقیقش رو بده لطفا
    اروپا هم شبیه. اول اینکه هزینه apply کردن ندارین برا بیشتر کشور ها. هزینه بلیط حدود 700 هزار تومن . بسته به کشورش و نوع هواپیما اختلاف زیاده. هزینه پست مدراک 23000 تومن. هر کشور سفارتش یه مبلغی می خواد حدود 100 تا 200 تومن. و هزینه ترجمه که تقریبا برای هر دانشگاه 30000 تومن در میاد ( ریز نمره+دانشنامه+کپی بربابر اصل پاس). البته من برای فنلاند فقط با 25 هزار تومن اقدام کردم!!! یعنی ترجمه + پست مدرک + پست مستقیم ielts !!! ;D شما اگه در مورد فنلاند سوالی داشتین پ خ بدین.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)