صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مشکل تبدیل قیمت بلیط به ارز برای ارائه با دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    برای اینکه پول بلیط هواپیمایی که میخام بخرم رو دانشگاه میده. ولی از طرفی ایران ایر نمایندگیش بهم رسید نمیده که پول بلیطم چقدر یورو میشه. برای همین اگر بلیط رو ببرم به دانشگاه اونا باید یه مرجعی برای تبدیل نرخ داشته باشن
    بلیطهای ایران ایر رو نمیدونم ولی بلیط من موقع اومدن مبلغ دلاری بلیط رو هم روش نوشته بود. البته در قسمت توضیحاتی که به بلیط الصاق میشه.
    اگر هم نبود توصیه میکنم که مبلغ واقعی رو که پرداخت کردین بگین چون اولا اینجا صداقت خیلی موضوع مهمی هست و وقتی بعدا متوجه بشن که مبلغ درست رو نگفتین خیلی عواقب بدی هم برای خودتون و هم برای دانشجوهای ایرانی که بعد از شما دارند اقدام میکنند داره.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    بلیطهای ایران ایر رو نمیدونم ولی بلیط من موقع اومدن مبلغ دلاری بلیط رو هم روش نوشته بود. البته در قسمت توضیحاتی که به بلیط الصاق میشه.
    اگر هم نبود توصیه میکنم که مبلغ واقعی رو که پرداخت کردین بگین چون اولا اینجا صداقت خیلی موضوع مهمی هست و وقتی بعدا متوجه بشن که مبلغ درست رو نگفتین خیلی عواقب بدی هم برای خودتون و هم برای دانشجوهای ایرانی که بعد از شما دارند اقدام میکنند داره.
    روی بلیط که قیمت ریالی نوشته شده. من توی مبلغ واقعی دست کاری نمیکنم ولی راضی هم نمیشم تبدیل با نرخ یوروی ازاد انجام بشه. ارزونترین پرواز از طریق هواپیمایی های خارجی اونم تازه پرواز غیر مستقیم که هشت ساعت حداقل طول میکشه تا به امستردام برسید میشه حدود 295 یورو. بعدش چه طوری هست که دانشگاه بخاد بلیط یک میلیون و 55 هزار تومنی منو با نرخ ازاد حساب کنه و به من 254 یورو بده. تازه پرواز ایران ایر مستقیم هستش.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    خودم فکر میکنم دانشگاه اینقدر ساده نباشه. حتما از طرق مختلفی تبدیل نرخ رو انجام میده. برای همین میخواستم بدونم اگر سایت معتبری هست که نرخ به روزی داره اون نرخ چی هست.
    سایت زیر قیمت ها رو چند روزه به روز کرده. میتونید از از این سایت استفاده کنید.
    http://www.oanda.com/currency/converter/

در ضمن اگه اصرار دارید میتونید در ایمیلتون بگید این قیمت ارز رسمی هست، اما در ایران ارز چند قیمت داره و قیمتی که شما خریدید این هست. البته احتمالا اونها قیمتی رو که در سایت ها میبینن باور میکنن.

به عنوان راه جایگزین میتونید با نمایندگی ایران ایر در کشور مقصد تماس بگیرید و ببینید که آیا اونا میتونن کمکتون کنن یا خیر.

اما در کل نگران نباشید، اون ها ماهی احتمالا 1000 تا 2000 دلار ماهانه بهتون میدن، حالا به خاطر این 100 تا 200 دلار مشکلی ایجاد نمیکنن. اما اگه قراره از ایران ایر بگیرید لطفا اول بهشون بگید که بلیط رو میخوایید با ارز غیر دلار / ییورو بگیرید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)