صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مشکل تبدیل قیمت بلیط به ارز برای ارائه با دانشگاه

پیش فرض مشکل تبدیل قیمت بلیط به ارز برای ارائه با دانشگاه

سلام

سایت خارجی و معتبری هست که بگه نرخ تبدیل ریال و یورو چقدره؟ من از چند تا سایت خارجی استفاده کردم ولی همشون میگن 1600 تومن میشه یک یورو. حتی سایت یاهو هم این نرخ رو میده.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

سلام
    اساسا با توجه به نوسانات (نزولی) پیچیدهء ریال در برابر یورو و دلار و همینطور بی اعتباری ریال در سطح معاملات جهانی, سایت های بین المللی تمایلی برای ثبت و پی گیری این نرخ تبدیل ندارن.
    اما سوال من اینجاست چرا شما در سایت های به-روز داخلی این موضوع رو چک نمی کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام

سایت خارجی و معتبری هست که بگه نرخ تبدیل ریال و یورو چقدره؟ من از چند تا سایت خارجی استفاده کردم ولی همشون میگن 1600 تومن میشه یک یورو. حتی سایت یاهو هم این نرخ رو میده.

Banned

سلام

احتمالا در یک سال پیش ثابت موندن اون سایتهاو این ارز پر ارزش رو بیخیال شدن کلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    اساسا با توجه به نوسانات (نزولی) پیچیدهء ریال در برابر یورو و دلار و همینطور بی اعتباری ریال در سطح معاملات جهانی, سایت های بین المللی تمایلی برای ثبت و پی گیری این نرخ تبدیل ندارن.
    اما سوال من اینجاست چرا شما در سایت های به-روز داخلی این موضوع رو چک نمی کنین؟
    برای اینکه پول بلیط هواپیمایی که میخام بخرم رو دانشگاه میده. ولی از طرفی ایران ایر نمایندگیش بهم رسید نمیده که پول بلیطم چقدر یورو میشه. برای همین اگر بلیط رو ببرم به دانشگاه اونا باید یه مرجعی برای تبدیل نرخ داشته باشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

برای اینکه پول بلیط هواپیمایی که میخام بخرم رو دانشگاه میده. ولی از طرفی ایران ایر نمایندگیش بهم رسید نمیده که پول بلیطم چقدر یورو میشه. برای همین اگر بلیط رو ببرم به دانشگاه اونا باید یه مرجعی برای تبدیل نرخ داشته باشن
    در اين حالت كه سايتهاي خارجي نرخ پايينتري نشان مي دهند، نرخ مرجع اين سايتها براي تبديل ريال به يورو، به نفع شما و ضرر دانشگاه تمام خواهد شد و مقدار يوروي بيشتري به شما پرداخت خواهد كرد( حدود 3 برابر) . قاعدتا شما نبايد نگراني داشته باشيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط iranvisacart نمایش پست ها
    در اين حالت كه سايتهاي خارجي نرخ پايينتري نشان مي دهند، نرخ مرجع اين سايتها براي تبديل ريال به يورو، به نفع شما و ضرر دانشگاه تمام خواهد شد و مقدار يوروي بيشتري به شما پرداخت خواهد كرد( حدود 3 برابر) . قاعدتا شما نبايد نگراني داشته باشيد!
    خودم فکر میکنم دانشگاه اینقدر ساده نباشه. حتما از طرق مختلفی تبدیل نرخ رو انجام میده. برای همین میخواستم بدونم اگر سایت معتبری هست که نرخ به روزی داره اون نرخ چی هست.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

خودم فکر میکنم دانشگاه اینقدر ساده نباشه. حتما از طرق مختلفی تبدیل نرخ رو انجام میده. برای همین میخواستم بدونم اگر سایت معتبری هست که نرخ به روزی داره اون نرخ چی هست.
    دوست عزیز توو سایتای فارسیشم به زور نرخ ارز آزاد گیر میاد چه برسه به خارجی!
    اگه تاکید داری میتونی رسید صرافی رو ترجمه کنی بدی بشون
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

3 برابر؟!! این رو بر چه اساسی می گید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    3 برابر؟!! این رو بر چه اساسی می گید؟
    خودشون گفتند كه سايتهاي خارجي براي تبديل نرخ يورو رو 1600 تومان نشان مي دهند. پس اگر دانشگاه به اون نرخ توجه كند و بخواهد پول ريالي بليت را بر آن اساس تبديل به يورو كند، حدود سه برابر مقداري كه ايشان خرج كرده محاسبه خواهد كرد.(چون بليت بر اساس يوروي 4400 تومان صادر مي شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

خودشون گفتند كه سايتهاي خارجي براي تبديل نرخ يورو رو 1600 تومان نشان مي دهند. پس اگر دانشگاه به اون نرخ توجه كند و بخواهد پول ريالي بليت را بر آن اساس تبديل به يورو كند، حدود سه برابر مقداري كه ايشان خرج كرده محاسبه خواهد كرد.(چون بليت بر اساس يوروي 4400 تومان صادر مي شود)
    نه ، مسلما نه تنها دانشگاه های خارجی بلکه هیچ موسسه ای نمیاد به همین راحتی به قول شما سه برابر پول بده. نرخ های بلیط ها ، از طریق یاتا قابل پیگیری هست. اگر قرارباشه پرداختی انجام بشه ، با استعلام و ... انجام میشه. اگر نشه و به قول شما با نرخ 1600 تومن حساب کنند(که خیلی خیلی بعیده) پس از حماقت اون هاست. نوش جونتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)