صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: اولین درآمد من در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اولین درآمد من در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط h_makian نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من دارم مدرک غریق نجاتی میگیرم، آیا تو فنلاند و شهر لاپنرانتا میشه باهاش کار کرد؟ غریق هم نیازمند زبان فنلاندی است؟ با تجربه مهندسی معدن چطور میشه کار کرد؟
    همسر دانشجو محدودیت کار از نظر ساعت انجام کار داره مثل خود دانشجو ، یا نه بدون محدودیت هست؟ ایا میتونه بره توی نروژ یا جای دیگه کار کنه؟
    من به صورت کلی میدونم که شما با مدرک بین المللی نجات غریق (نه مدرک معمولی که ابتدا تو ایران میگیریم) میتونی خارج از کشور کار کنی ولی به نظرم دو نکته رو باید در نظر بگیری. اولیش زبان هست. بالاخره هرچقدر هم که شما با سوت و .. اخطار و هشدار بدی حتما خودت میدونی که یکی از اصول اولیه کار ارتباط با غریق هست. اونم غریقی که حالش خیلی جالب نیست :-))))))
    دو اینکه آیا فدراسیون شنا فنلاند مدرک شما رو قبول داره یا نه. شاید نیاز باشه اونجا یه دوره یا کارآموزی بگذرونی. من پیشنهاد میکنم به فدراسیون شنا فنلاند ایمیل بزنی و همه اینا رو از منبع اصلی بپرس
    موفق باشی

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

برای بخش اول نمیدونم. ولی برای بخش دوم، همسر میتونه به صورت تمام وقت کار کنه (اگه کار پیدا کنه). برای کار تو نروژ فکر نکنم بشه (مطمئن نیستم)، ولی اگه کار پیدا کنه میتونه سریع برای ویزای کار نروژ اپلای کنه و برە اونجا برای کار.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_makian نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من دارم مدرک غریق نجاتی میگیرم، آیا تو فنلاند و شهر لاپنرانتا میشه باهاش کار کرد؟ غریق هم نیازمند زبان فنلاندی است؟ با تجربه مهندسی معدن چطور میشه کار کرد؟
    همسر دانشجو محدودیت کار از نظر ساعت انجام کار داره مثل خود دانشجو ، یا نه بدون محدودیت هست؟ ایا میتونه بره توی نروژ یا جای دیگه کار کنه؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member

سلام،
    من همسرم از LUT پذیرش دکتری گرفته ، چند تا سوال دارم
    ۱- عضویت در انجمن دانشجویی برای دکتری داوطلبی است و در واقع مزایای مثبتی نداره واسه دانشجو. آیا راه دیگری برای بیمه کردن دانشجو دکتری که فاند نداره وجود داره، راهی برای استفاده از خدمات عمومی مثل حمل و نقل و .. بصورت سوبسیدی برای دانشجو دکتری وجود دارد؟

متشکر

Junior Member

باسلام
    لطفا درمورد تحصیل رایگان مقطع دکتری رشته فلسفه اخلاق در اروپا راهنمایی کنید؟
    1-شرایط سنی2-شرط معدل3-کدام کشور4-امکان بورسیه

Junior Member

آقا امید خواهش میکنم ی اطلاعاتی درباره کساییکه پناهندگی گرفتن و ویزای چکاپ پزشکی بدین

Junior Member

سلام نتیجه اقداماتتون میشه بگید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)