صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: اولین درآمد من در فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اولین درآمد من در فنلاند

سلام من کارای ماهواره و مخابرات تلویزیونی بلدم و سابقه کار دارم ابتدایی ترین کاری که میتونم تنظیم دیش و ماهوارست . چه جوریه کار تو این زمینه ؟؟؟

Junior Member

سلام . ایا به جز پیک پیزا یا روزنامه امکان تدریس ریاضی و یا انجام کارهای حسابداری در فنلاند هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_b نمایش پست ها
    سلام . ایا به جز پیک پیزا یا روزنامه امکان تدریس ریاضی و یا انجام کارهای حسابداری در فنلاند هست؟
    یه سری کار (که بهتره بگیم خرده کار چون فول تایم نیستن) رایجه برای دانشجوهای غیر فنلاندی مثل پخش روزنامه، تمیزکاری در مکان های عمومی مثل دانشگاه و یا فروشگاه های بزرگ، چیدن توت فرنگی در فصل برداشت و بندرت فروشندگی (این شغل به توانایی در زبان فنلاندی احتیاج داره).
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member

سلام من معماری خوندم تو دانشگاه سراسری می خوام بیام فنلاند واسه مستر. می خوام بدونم می تونم تو فنلاند تو رشته خودم کار پیدا کنم یا نه؟

شانس پیدا کردن کار تخصصی تنها با تسلط کامل به زبان فنلاندی امکان پذیره که بسیار سخته که اونم شانسیه و نمیشه نظر قطعی داد. برای این رشته پیشنهاد من انگلستان و استرالیا است.
    البته این پیشنهادات رو صرفا بخاطر زبان انگلیسی بودن دادم که میتونید بهتر واسه آینده خودتون برنامه بریزید تا اینجا...

دوستان برای کسی که حرفه اش طراحی سایت و برنامه نویسی و میکروتیک و کاملاً پیشنهادی هست؟
    Don't Give up

Junior Member

آره. برنامه‌نویس‌ها به‌طور کلی راحت‌تر از بقیه کار گیر میارن، چون نیازی نیست فنلاندی بلد باشن. دقت کن که گفتم «راحت‌تر»، نه «راحت».

حقوقشون به چه صورته؟ و اینکه پیدا کردن شغل در چه جاهایی و پیشنهاد میکنین؟ آیا کیسی مشابه این تا حالا دیدن؟
    Don't Give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    حقوقشون به چه صورته؟ و اینکه پیدا کردن شغل در چه جاهایی و پیشنهاد میکنین؟ آیا کیسی مشابه این تا حالا دیدن؟
    نمی‌دونم والا. درآمدش نباید بد باشه. به‌طور کلی کار پیدا کردن تو فنلاند آسون نیست. باید هر جا می‌تونی اپلیکیشن بفرستی. رقابت شدیده. یه دوستِ پاکستانی داشتم که می‌گفت ۶۰۰ تا اپلیکیشن فرستاده تا کار گیر آورده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها
    سلام. دوستان با توجه به اهمیت یورو در آوردن برای گذران زندگی در فنلاند، فکر کردم شاید یه همچین موضوعی به درد خیلی از بچه ها بخوره. توی این بحث دوستانی که موفق شدن از طریق کار، پروژه دانشگاهی، و ... پولی در بیارند در فنلاند تجربه هاشون رو بنویسند.
    سلام اقای امید.می خواستم بپرسم کاری که اونجا پیدا میکنیم باید مثل امریکا هیچ فنلاندی بیکاری نباشه که شرایط اون کارو داشته باشه، که اونوقت بتونیم ویزای تحصیلی رو به کاری تبدیل کنیم(بعد تحصیل) و حداقل حقوق باید چقدر باشه(باسه ویزای کاری)
    گرفتن اقامت با ازدواج بعد تحصیل چه حوریه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)