صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: اولین درآمد من در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اولین درآمد من در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Q44 نمایش پست ها
    سلام اقای امید.می خواستم بپرسم کاری که اونجا پیدا میکنیم باید مثل امریکا هیچ فنلاندی بیکاری نباشه که شرایط اون کارو داشته باشه، که اونوقت بتونیم ویزای تحصیلی رو به کاری تبدیل کنیم(بعد تحصیل) و حداقل حقوق باید چقدر باشه(باسه ویزای کاری)
    گرفتن اقامت با ازدواج بعد تحصیل چه حوریه؟
    فکر کنم به طور کامل بحث شده باشه ولی معمولا نوع کار مهم نیست پلیس به من گفت باید ماهی ۱۲۰۰ یورو درآمد داشته باشی حداقل که بتونی اقدام کنی ببینی بهت میدن یا نه. ازدواج اگه بکنی که اقامت بهت میدن. البته باید چهار سال یا به زندگی مشترک ادامه بدی یا اقامتت رو کاری کنه تا بتونی اقامت دایم بگیری.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام دوستان.
    منو راهنمایی کنید لطفا

من مدرک بازرسی جوش دارم! (PT-VT-MT-UT). برای کار تو زمینه بازرسی جوش اونجا حتما باید مجوز کار داشته باشم از جایی؟
    یا خودم میتونم برم مثلا سر ساختمونا بازرسی کنم؟

ممنون میشم جواب بدین.
    ارادتمند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    منو راهنمایی کنید لطفا

من مدرک بازرسی جوش دارم! (PT-VT-MT-UT). برای کار تو زمینه بازرسی جوش اونجا حتما باید مجوز کار داشته باشم از جایی؟
    یا خودم میتونم برم مثلا سر ساختمونا بازرسی کنم؟

ممنون میشم جواب بدین.
    ارادتمند.
    دوست عزیز تا زبان فنلاندی مسلط نباشی بهت کار نمی دن مصاحبه به زبان فنلاندی خواهی داشت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    من مدرك كارشناسي علوم آزمايشگاهي داشته باشم(البته بدون سابقه كار) نميتونم كار مربوط به رشتم پيدا كنم؟ مثلا آزمايشگاه هاي خصوصي

Junior Member

سلام.من دو سال دیگه لیسانسم رو میگیرم و میخوام فوق لیسانس رو برم فنلاند.حالا توو این زمانی هم که دارم میخوام کنار انگلیسی فنلاندیم یاد بگیرم.
    فرض کنیم تا اون موقع تا حدودی یاد بگیرم.ایا با دونستن فنلاندی (در حد پایین و متوسط) میتونم توو فروشگاهی مغازه ای کار بگیرم؟حقوقش چطوره؟
    راستی،
    ورزش دانشجویی اونجا چطوره منظورم اینه کسایی که عضو تیم دانشگاه بشن بورسی حقوقی چیزی ندارن؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme131372 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرك كارشناسي علوم آزمايشگاهي داشته باشم(البته بدون سابقه كار) نميتونم كار مربوط به رشتم پيدا كنم؟ مثلا آزمايشگاه هاي خصوصي
    بنظرم اگه تحصیلی بیاید و زبان فنلاندی یاد بگیرید نظر من + است
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    یک سئوال داشتم
    آیا نمیشه با توجه با تخصص و رزومه ما توی ایران مثلا خود من رشته م IT و شاخه شبکه های کامپیوتری هست.پنج سال سابقه بیمه و چهار سال بدون بیمه
    آیا نمیشه توی همون دانشگاه کار دانشجویی پیدا کرد؟
    یا اینکه توی سطح شهر کار مرتبط؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alimomtazian نمایش پست ها
    سلام
    یک سئوال داشتم
    آیا نمیشه با توجه با تخصص و رزومه ما توی ایران مثلا خود من رشته م IT و شاخه شبکه های کامپیوتری هست.پنج سال سابقه بیمه و چهار سال بدون بیمه
    آیا نمیشه توی همون دانشگاه کار دانشجویی پیدا کرد؟
    یا اینکه توی سطح شهر کار مرتبط؟
    نه متاسفانه اصلا تخصص ایران اینجا به کار نمی اید شرایط کلا فرق داره و زبان هم مانع هست

Junior Member Moori1 آواتار ها

سلام آقای امید عزیز
    راستش من 16 سالمه و بصورت پناهندگی دارم میرم فنلاند
    از شما ک درس خونده هستی میخوام بپرسم اگر من بتونم درخواست پناهندگی بدم و با درخواستم موافقت بشه و درس بخونم و اونجا دانشگاه بخونم کار برام چطوری میتونه پیدا بشه ؟
    و همچنین اینکه در حال حاضر من آلمان هستم . میخواستم ببینم با این شرایط شما فکر میکنید موندن من در آلمان بارای تقاضای پناهندگی و درس خوندن بهتره یا اومدن به فنلاند ؟
    یکم اطلاعات میخوام در این مورد چون توو 2 راهی سختی قرار گرفتم اگه بتونی کمک کنی خیلی خوب میشه
    مرسی

Junior Member

سلام، ببخشید من دارم مدرک غریق نجاتی میگیرم، آیا تو فنلاند و شهر لاپنرانتا میشه باهاش کار کرد؟ غریق هم نیازمند زبان فنلاندی است؟ با تجربه مهندسی معدن چطور میشه کار کرد؟
    همسر دانشجو محدودیت کار از نظر ساعت انجام کار داره مثل خود دانشجو ، یا نه بدون محدودیت هست؟ ایا میتونه بره توی نروژ یا جای دیگه کار کنه؟
    ویرایش توسط h_makian : December 18th, 2015 در ساعت 01:20 PM دلیل: کم نوشتن

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)