صفحه 10 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

باسلام من 4 تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدهید:
    1 - درایجاد case order id برای شخص اصلی در صفحه ابتدایی کدام گزینه را باید انتخاب نمود؟
    2-درایجاد case order id برای همسر در صفحه ابتدایی کدام گزینه را باید انتخاب نمود؟
    3-هزینه ای که در روز مصاحبه برای خودم و همسرم (به ما همزمان وقت دادن) باید بپردازم چقدر است؟
    با تشکر از راهنماییتان

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    من از این سایت برای تایید مدرک و ریزنمره استفاده کردم .ولی نامه تایید توی این سایت نیست
    دوست عزیز با تشکر از بذل توجه جناب عالی. نکته ای که حایز اهمیت می باشد این است که تو سایت وزارت علوم هست گواهی تایید ای که به دانشگاه محل تحصیل ارجاع می شه وبعد پس از تایید ترجمه شده تحویل شما میشه؟ نمی دونم چی کار کنم با دانشگاه تماس می گیرم هیچکس چیزی نمی دونه و همش می گن برو سایت وزارت علوم....... راستی تو دانشگاه خواجه نصیر درس خوندم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    دوست عزیز با تشکر از بذل توجه جناب عالی. نکته ای که حایز اهمیت می باشد این است که تو سایت وزارت علوم هست گواهی تایید ای که به دانشگاه محل تحصیل ارجاع می شه وبعد پس از تایید ترجمه شده تحویل شما میشه؟ نمی دونم چی کار کنم با دانشگاه تماس می گیرم هیچکس چیزی نمی دونه و همش می گن برو سایت وزارت علوم....... راستی تو دانشگاه خواجه نصیر درس خوندم.
    سلام
    شما با روابط بین الملل دانشگاه تماس بگیرید دوست من این نامه رو از خواجه نصیر گرفت. نمونه نامه به شکل فایل پیوست است.
    Confirmation.doc

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام
    شما با روابط بین الملل دانشگاه تماس بگیرید دوست من این نامه رو از خواجه نصیر گرفت. نمونه نامه به شکل فایل پیوست است.
    Confirmation.doc
    لطف فرمودید. دوست عزیز شماره تماس هم دارید؟ من شهرستان زندگی می کنم می تونم از اقوام بفرستم فرم و از دانشگاه خواجه نصیر بگیرن یا باید خودم برم؟ ممنون از وقتی که گذاشتید...........

Junior Member

باسلام من 4 تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدهید:
    1 - درایجاد case order id برای
    شخص اصلی در صفحه ابتدایی کدام گزینه را باید انتخاب نمود؟
    2-درایجاد case order id برای همسر در صفحه ابتدایی کدام گزینه را باید انتخاب نمود؟
    3-هزینه ای که در روز مصاحبه برای خودم و همسرم (به ما همزمان وقت دادن) باید بپردازم چقدر است؟
    با تشکر از راهنماییتان

باعرض سلام به همه دوستان
    لطفا وقت خودتان را الکی تلف نکنید و گول نخورید در سفارت دانمارک در تهران خانمی هست به نام خادمپور که وقت سفارت و میده در ابتدا به من میل زد که مدارک و کامل کن بعدوقت میدیم من تمام مدارکم را کامل کردم حتی نامه تائید از دانشگاه ازاد و دانشگاه تکنولوژی مالزی هم گرفتم و پول هم که برای امسال شدهDKK 6.651,28 با مسترکارد مالزیم ریختم بعد که تلفنی اصلا نمیشه پیداش کرد با ایمیل واسه یکسال دیگه بهم وقت داد رفتم مالزی که اونجا سابمیت کنم بعد از وقت ملاقات دوروزه خانم افیسر گفت چون ویزام تمام شده نمیتونی مالزی سابمیت کنی باید حتما یاویزا بگیری یا تهران سابمیت کنی. به دانمارک ایمیل وزنگ زدم که پولم را بر گردانند بعد از یک هفته امد ولی 166 کرون دانمارک کم کردن زنگ زدم که چرا گفتن واسه ترانسفر پول بوده در هر صورت وظیفه خودم دیدم که اطلاع رسانی کنم. به نظرم در حال حاضر در سفارت دانمارک دلال بازی شده اگه اشنا داشته باشی و پول بدی بهت وقت میدن در هر صورت حتما قبل از واریز پول از وقت ملاقات مطمئن شید.
    امیدوارم که هیچ کسی فکر برگشت به ایران نکنه چون کسی که اونور زندگی کرد واسه حتی یکسال دیگه اینجا دوام نمیاره البته این تنها نظر منه و صد البته نظر دیگران محترم.

Junior Member

سلام دوستان
    ممکنه بگید تمام مدارک مورد نیاز برای خودم و همسرم در روز مصاحبه چه چیزهایی هست ؟ ممنونم میشم چون مصاحبه من نزدیکه . البته من تا حدوده زیادی میدونم اما میخوام چیزی از قلم نیفته... اگه تیتر وار بگید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    باعرض سلام به همه دوستان
    لطفا وقت خودتان را الکی تلف نکنید و گول نخورید در سفارت دانمارک در تهران خانمی هست به نام خادمپور که وقت سفارت و میده در ابتدا به من میل زد که مدارک و کامل کن بعدوقت میدیم من تمام مدارکم را کامل کردم حتی نامه تائید از دانشگاه ازاد و دانشگاه تکنولوژی مالزی هم گرفتم و پول هم که برای امسال شدهDKK 6.651,28 با مسترکارد مالزیم ریختم بعد که تلفنی اصلا نمیشه پیداش کرد با ایمیل واسه یکسال دیگه بهم وقت داد رفتم مالزی که اونجا سابمیت کنم بعد از وقت ملاقات دوروزه خانم افیسر گفت چون ویزام تمام شده نمیتونی مالزی سابمیت کنی باید حتما یاویزا بگیری یا تهران سابمیت کنی. به دانمارک ایمیل وزنگ زدم که پولم را بر گردانند بعد از یک هفته امد ولی 166 کرون دانمارک کم کردن زنگ زدم که چرا گفتن واسه ترانسفر پول بوده در هر صورت وظیفه خودم دیدم که اطلاع رسانی کنم. به نظرم در حال حاضر در سفارت دانمارک دلال بازی شده اگه اشنا داشته باشی و پول بدی بهت وقت میدن در هر صورت حتما قبل از واریز پول از وقت ملاقات مطمئن شید.
    امیدوارم که هیچ کسی فکر برگشت به ایران نکنه چون کسی که اونور زندگی کرد واسه حتی یکسال دیگه اینجا دوام نمیاره البته این تنها نظر منه و صد البته نظر دیگران محترم.
    سلام ، دوست عزیز شما باید 6485 کرون طبق جدول 2014 پرداخت میکردید اما شما 6651 کرون پرداخت کرده بودید، میشه بگید چرا؟ این مقدار تفاوت بخاطر نقل و انتقالاته یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    باعرض سلام به همه دوستان
    با سلام
    فکر نمی کنم برای گرفتن وقت پولی بخواهند. من که اسفند یه ای میل با مشخصاتم فرستادم و بعد از چند سوال و جواب برای اردیبهشت 93 بهم بدون مشکل وقت دادند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID و پر کردن فرمهای گرین کارت دانمارک (GR1 و FA8)

سلام
    ببخشید برای همسرم (من نفر اصلی ام) چه مدارکی لازم است؟ آیا باید مدارکش برای روز مصاحبه اماده باشه یا بعدا هم میشه امادش کنه؟ مثلا پاسپورتش؟
    من 1وقت گرفتم از سفارت ولی برای همسرم بعنوان نفر همراه باید جدا ایمیل بزنیم و وقت بگیریم؟
    متشکرم از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)