صفحه 12 از 39 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

سلام
    سوالی داشتم اگر کسی تجربه مشابه ای یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

اگر کسی در سال 2013 مبلغ کیس رو پرداخت کرده باشه - 6375 کرون - ولی نرقته باشه سفارت و بخواد الان بره باید یه جورایی اختلاف مبلغ رو برای سال جدید پرداخت کنه - میشه 110 کرون بیشتر -
    حالا سوال اینه که چه جوری؟
    کسی هست که پولش رو پس گرفته باشه و دوباره ریخته باشه؟ (مثلا با کیس اردر جدید)
    کلا چی کار باید کرد؟

ممنون

موفق باشید
    کاوه

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

سلام.
    من مدتی بود به سایت سر نزده بودم ولی امروز که اومدم کلی استرس! گرفتم.
    مدارکم رو 15 اکتبر(23مهر)تحویل سفارت دادم. نامه تاییدیه از دانمارک تاریخش اول نوامبر بود(10 آبان) و نوشته بودن تا 3 ماه دیگه تکلیف را مشخص می کنن.
    ولی در حال حاضر نه استاتوس ام تغییر کرده نه تماس یا نامه جدیدی داشتم.
    به نظرتون غیر از صبر کردن کار دیگه ای باید بکنم؟

Junior Member

سلام. نگران نباشید . به نظرم فعلا باید صبر کنیم. من هم مدارکمو 31 اکتبر تحویل دادم و 10 روز قبل با دانمارک تماس گرفتم که گفتند عرض 6 هفته تصمیم قطعی به case شما داده خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان ، میشه بگید نامه بانک اگه بخوایم هر دو نفر باهم اقدام کنیم ، فقط به اسم نفر اصلی باشه کافیه؟ (این که مبلغ واسه هر دو نفر باید تو همون یه حساب باشه؟) مبلغ برای دو نفر چقدر هست؟
    ممنون از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، میشه بگید نامه بانک اگه بخوایم هر دو نفر باهم اقدام کنیم ، فقط به اسم نفر اصلی باشه کافیه؟ (این که مبلغ واسه هر دو نفر باید تو همون یه حساب باشه؟) مبلغ برای دو نفر چقدر هست؟
    ممنون از کمکتون

سلام
    آره به اسم نفر اصلی باید باشه. اما دوستانی هم بودن که حساب مشترک خودشون و همسرشون ر ارائه دادن. و باید به اندازه هر دو نفر باشه که حدود 60 میلیون تومان میشه. مبلغ دقیق به کرون دانمارک میشه 5367*12*2

• DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

قیمت ارز ر هم از سایت بانک مرکزی چک کنید که الآن هر کرون 464 تومان هست. کلا چند میلیون بیشتر بذارید بهتره، هر چند که ارز مرجع فعلا نوسان چندانی نداره.

If you wish to obtain a residence permit under the Greencard scheme and wish to bring your spouse/partner and child, you are required to document that you have sufficient funds amounting to DKK 5,367 per month required to provide for yourself, DKK 5,367 per month to provide for your spouse/partner and DKK 1,342 per month to provide for your child

با عرض سلام و تبریک سالِ نو
    دوست عزیز من اولین ایمیل که به خانم س. خدمپور فرستادم در تاریخ ۱۵ دسامبر۲۰۱۳ یعنی‌ ۲۴ آذر بود و تمام مدارکم هم ۱۵ ژانویه آماده بوده ولی‌ متاسفانه این خانوم به من واسه آگوست وقت داد، اگه لازم باشه تمام ایمیلها و تاریخش موجود است نمیدونم شاید کیس شما فرق میکرد

من از مستر کارت مالزی با رینگیت پرداخت کردم و چیزی که کم شد این مقدار بود ۶۶۵۱ ولی‌ متاسفانه چیزی که به حسابم برگشت ۶۴۵۸ تا بود، بد از تماس با دانمارک گفتن که این مقدار واسه ترانزکشن بانک بود است.
    ویرایش توسط behzadsharif : August 26th, 2014 در ساعت 04:48 PM دلیل: مرتبط به هم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سالِ نو
    دوست عزیز من از مستر کارت مالزی با رینگیت پرداخت کردم و چیزی که کم شد این مقدار بود ۶۶۵۱ ولی‌ متاسفانه چیزی که به حسابم برگشت ۶۴۵۸ تا بود، بد از تماس با دانمارک گفتن که این مقدار واسه ترانزکشن بانک بود است.
    دوست عزیز تحت چه شرایطی پول رو برمیگردونن؟

Junior Member

سلام.راجع به قسمت سابقه کاری در فرم gr1 سوال داشتم. JOB DESCRIPTION چی باید نوشت؟ PROCESS ENGINEER کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط arman112318 نمایش پست ها
    سلام
    آره به اسم نفر اصلی باید باشه. اما دوستانی هم بودن که حساب مشترک خودشون و همسرشون ر ارائه دادن. و باید به اندازه هر دو نفر باشه که حدود 60 میلیون تومان میشه. مبلغ دقیق به کرون دانمارک میشه 5367*12*2

• DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

قیمت ارز ر هم از سایت بانک مرکزی چک کنید که الآن هر کرون 464 تومان هست. کلا چند میلیون بیشتر بذارید بهتره، هر چند که ارز مرجع فعلا نوسان چندانی نداره.

If you wish to obtain a residence permit under the Greencard scheme and wish to bring your spouse/partner and child, you are required to document that you have sufficient funds amounting to DKK 5,367 per month required to provide for yourself, DKK 5,367 per month to provide for your spouse/partner and DKK 1,342 per month to provide for your child
    سلام
    من یه سوال جهت اطمینان خودم داشتم ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید
    من برای یک خانواده 3 نفری باید حدود 67 میلیون توحسابم پول باشه. خواستم بدونم فعلا برای gr1 میتونم برای خودم تنها حدود 30 میلیون نامه تمکن مالی ببرم و زمان fa8 تکمیلش کنم. ریجکت نشم ؟؟؟

Junior Member

مدارکمو 19 دسامبر 2013 تحویل سفارت دادم. یک هفته پیش از تحویل مدارک هم هزینه کیس اوردر آیدی با کردیت کارت دوستم آنلاین پرداخت کردم و رسید انجامش رو همراه با مدارک دیگه به سفارت دادم. ولی تو سایت که چک می کنم نوشته 6 ژانویه 2014 پرداخت شده! در ضمن برای من تا حالا هیچ نامه و تماس و یا ایمیلی نبوده.

آیا نوشته سایت نگران کننده است؟ من در سال 2013 پرداخت کردم ولی میگه در 2014 پرداخت شده! سپاسگزارم

Fee:
    6375.00 DKK
    Name: S******* D*******
    Payment status
    Paid on 1/6/2014 9:33:05 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)