صفحه 2 از 39 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان .
    اولین پستمو با یک عالمه سوال اغاز میکنم:
    ۱- وقتی کیس اوردر ساختیم برای پرداختش خودمون باید اقدام کنیم یا همون دوز سفارت انجام میدا برامون؟
    ۲-صفحه دوم فرم بخش ۰.۲ چه شماره حسابی بدیم؟ ایران؟خارج؟ کدام بانکها هنوز تحریم نیستند؟
    ۳-صفحه دوم بخش ۱.۰ سی پی ار را چه بنویسم؟
    ۴- صفحه ۵ توسط خودمان پر شود یا دانشگاه باید مهر کند؟
    ۵-صفحه ۵ در قسمت تایتل چه بنویسیم؟
    ۶-صفحه ۵ در بخش تاریخ چه بنویسم: مثلا اگر ادشم ۲ ساله بوده ولی ۲ سال و نیم طول کشیده؟
    ۷- تا چه مقطعی به عقب برگردم و مدارکم رو ارایه کنم؟ دیپلم هم لازمه؟ اگه اره دیز نمرات مدرسه فقط سال اخر یا دبیدستان یا.....؟
    ۸- خودش ۲ تا جا بیشتر نداره اما من سه مقطع در دانشگاه گذروندم ؟کاردانی رو کجا وادر کنم؟

ببخشید سرتون رو درد اوردم. مرسی از بابت پاسخگوییتون.

دوستان این گزینه آخر این جدول مربوط به کیا و چیه دقیقا ؟

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...s-and-fees.htm

21. Request to reopen a case belonging to a case category
    listed above (no. 1-20)
    DKK 780
    (€ 105)

کسی که به خاطر نقصی مدرک رد شده می خواد دوباره اپلای کنه این گزینه در موردش صدق می کنه یا اینکه باید DKK 6,375 پول بده مثل بار اول ؟

Junior Member

سلام
    من امروز می خواستم case order ID را پرداخت کنم این پیغام را می داد:
    Case order ID: MB-5038-BIFee:

0.00 DKK
    Name: L******* J*******

Payment status
    Paid on 2/28/2013 6:50:43 AM

کسی با این مورد مواجه شده؟ در من من به یک صرافی زنگ زدم که هزینه پرداخت اینترنتی 6375 کرون چند دلار می شه؟ گفت$ 1275

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.من بعد از درست كردن كيس اوردر اي دي يك رسيد دريافت كردم كه به ايميلم رفته بود و در آن كيس اوردر اي ديو نامم ذكرشده بود.بعد از پرداخت پول با ويزا كارت يكي از دوستان هم در انتها يك رسيد دريافت كردم كه در آنكيس اوردر اي ديو ميزان پول پرداخت شده ذكر شده بود.آيا غير از اين دو رسيد رسيد ديگري هم وجود دارد كه من نگرفتم؟

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_karimi نمایش پست ها
    دوستان سلام. من میخوام فرم FA8 رو برای همسرم پر کنم. در اینجا یک مدرک هست که من متوجه نمیشم. لطفاً راهنمایی کنید.

• Declaration that the sponsor has not been convicted of crimes against a spouse/partner.
    برداشت من اینه که شما ضمیمه فرم FA8 را که گفته تا حالا به پارتنر یا همسرتون آسیبی نرسوندین را برای همسرتان امضا می کنین. ولی نمی دونم آیا این امضا شما باید جایی تایید بشه یا نه.
    من هنوز خودمم وقت سفارتم نشده ولی از مطالعه فرم به این نتیجه رسیدم. امیدوارم دوستایی که فرم را تحویل سفارت دادند بیشتر راهنمایی کنند.

رشته و دانشگاه
    پزشکی

چند سوال هم خودم داشتم و آن اینکه برای تاییدیه مدرک ازدواج باید شناسنامه ترجمه بشه یا عقدنامه؟
    و اینکه ضمیمه های فرم FA8 که ما برای همسرمون امضا می کنیم باید جایی تایید بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

از دوستان کسی اطلاع داره برای پرداخت کیس اردر چقدر بابت کارمزد کم میشه؟ آخه نمیدونیم چقدر باید شارژش کنیم. در ضمن اگر زیادی شارژش کنیم پولی که توش باقی میمونه غیر قابل مصرف هست. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    برداشت من اینه که شما ضمیمه فرم FA8 را که گفته تا حالا به پارتنر یا همسرتون آسیبی نرسوندین را برای همسرتان امضا می کنین. ولی نمی دونم آیا این امضا شما باید جایی تایید بشه یا نه.
    من هنوز خودمم وقت سفارتم نشده ولی از مطالعه فرم به این نتیجه رسیدم. امیدوارم دوستایی که فرم را تحویل سفارت دادند بیشتر راهنمایی کنند.
    Hi
    Just to be signed by main applicant
    no need for any extra approval

it's simple and formalite!!

رشته و دانشگاه
    پزشکی

سوال در مورد فرم fa8:

در قسمت آپلود مدارک به مشکل برخوردم. برای هر مورد فقط می شود یک فایل آپلود کرد. در اینصورت آیا ترجمه عقد نامه را باید در قسمت MARRIAGE DOCUMENT گذاشت و اصلش را در قسمت OTHERS؟
    و آیا آپلود مهر پشت صفحات ترجمه هم لازمه؟
    حجم فایل هام خیلی می شه و از حد مجاز بالا می زنه. برنامه خاصی سراغ دارید کمکم کنه؟ چون واقعا کلافه شدم. مثلا فایل پاسپورتم شده یه PDF با حجم19.0 MB

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    سوال در مورد فرم fa8:

در قسمت آپلود مدارک به مشکل برخوردم. برای هر مورد فقط می شود یک فایل آپلود کرد. در اینصورت آیا ترجمه عقد نامه را باید در قسمت MARRIAGE DOCUMENT گذاشت و اصلش را در قسمت OTHERS؟
    و آیا آپلود مهر پشت صفحات ترجمه هم لازمه؟
    حجم فایل هام خیلی می شه و از حد مجاز بالا می زنه. برنامه خاصی سراغ دارید کمکم کنه؟ چون واقعا کلافه شدم. مثلا فایل پاسپورتم شده یه PDF با حجم19.0 MB
    pdf Professional قابلیت کاهش حجم فایلهای پی دی اف رو داره
    honesty and rationality are keys to peace

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)