صفحه 3 از 39 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام من در پر کردن فرم FA8 برای فرزندم سوالی دارم
    در انتهای بخش 2 (INFORMATION ABOUT THE APPLICANT) سوالی داره: وگفته که

Do not answer the question below unless the applicant (the child) is to live/lives with the custody holder in Denmark

?Does the child request a resident card
    اینجا بایدجواب داده بله رو انتخاب کنیم یا نباید جواب داد؟؟ ممنون اگه دوستانی که این مرحله رو انجام دادن راهنمایی کنن

سلام تو بخش 7 (signature) فرم FA8 ایا بچه 7 ساله باید خودش فرم را امضا کنه یا ما به جاش امضا کنیم یا اینکه خالی بمونه

Junior Member arsana61 آواتار ها

خالی بمونه

سلام در مورد فرمfa8 برای فرزند :
    دقیقا جاهایی که باید امضا بشه کدامهاست؟
    1. بند 7 که میخواد اپلیکنت ( اینجا بچه) امضا کنه..... ایا کودک 7 ساله میتونه امضا کنه؟ من واقعا گیج شدم اگه بگم بچه امضا کنه نمیگن چرا و مگه خونده و فهمیده که گذاشتید امضا کنه ؟ اگه هم خالی بمونه که فرم ناقص میشه و هیچ تاییدی بر درستی و صحت اطلاعات داده شده وجود نخواهد داشت؟ ضمن اینکه در چک لیست مربوط به فرزند خواسته امضا بشه. چی کار باید کرد

2- بند 8 (custody holder) که باتوجه به این که پدر و مادر هر دو میرویم نیازی به امضا نداره ( اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید )

3. APPENDIX 2 که پدر و مادر هر دو باید امضا کنن که محکوم به کودک آزاری نشده اند

خواهش میکنم دوستانی که این مرحله رو انجام داده اند راهنمایی کنن سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    خالی بمونه
    سلام شما مطمئنید که نباید امضا بشه؟ اخه تو checklist مربوط به بچه هم گفته بخش 7 امضا بشه .. من گیج شدم می ترسم امضا کنه بگن مگه بچه 7 ساله اینها رو خونده که امضا کرد ه اگه هم خالی بمونه فرم ناقص پر شده باشه... اخه وقتی هر فرمی رو پر میکنی باید اخرش صحت و درستی اطلاعات داده شده با امضا تایید بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام شما مطمئنید که نباید امضا بشه؟ اخه تو checklist مربوط به بچه هم گفته بخش 7 امضا بشه .. من گیج شدم می ترسم امضا کنه بگن مگه بچه 7 ساله اینها رو خونده که امضا کرد ه اگه هم خالی بمونه فرم ناقص پر شده باشه... اخه وقتی هر فرمی رو پر میکنی باید اخرش صحت و درستی اطلاعات داده شده با امضا تایید بشه

سلام
    دختر من 10 ساله است و در اون بخش امضا اسمشو به انگلیسی نوشت .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    از زمان سابمیت کردن تا 2 هفته وقت دارن برن سفارت. روزهای 2 و 4 شنبه راس ساعت 12 اونجا باشن (یکساعت هم شد زودتر برن که مامور سفارت اما و اگر نیاره). مدارک همینهاست که گفتید به اضافه 250 دلار پول که توصیه میشه اسکناسهاتون نو (2006 به بعد) و تا نخورده باشن. پرینت 3 صفحه اول فرم FA8 که آنلاین پر کردید. یک قطعه عکس پاسپورتی جدید و محض احتیاط پرینت پرداخت آنلاینتون و گواهی تمکن بانکی. کپی رنگی از صفحات پاس و شناسنامه را دقت کنید هر 2 صفحه توی یک برگ A4 باشه
    ممنون از راهنمایی شما.
    من با اجازه تون الان فهمیدم که لازم نبود fa8 را مانند جی آر وان دستی پر کنم. درست می گم دیگه؟ اما مشکل اساسی اینه که اون جا که نوشته: ...convicted of crime باید چی آپلود بشه؟ همون اسکن رنگی صفحه 10 از فرم کافیه؟ یعنی نباید کل فرم هیچ کجا اسکن و آپلود بشود؟ فقط صفحه 10؟ در ضمن امضایم را کجا باید آپلود کنم؟
    دوستان واقعا زنده باشید. خیلی به من کمک کردید تا حالا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما.
    من با اجازه تون الان فهمیدم که لازم نبود fa8 را مانند جی آر وان دستی پر کنم. درست می گم دیگه؟ اما مشکل اساسی اینه که اون جا که نوشته: ...convicted of crime باید چی آپلود بشه؟ همون اسکن رنگی صفحه 10 از فرم کافیه؟ یعنی نباید کل فرم هیچ کجا اسکن و آپلود بشود؟ فقط صفحه 10؟ در ضمن امضایم را کجا باید آپلود کنم؟
    صفحه 10 رو باید اسپانسر یا main applicant یعنی کسی که درخواست GR1 داده باید امضا کنه و آپلود کنید. لازم نیست فرم fa8 را دستی پرکنید و آپلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما.
    خواهش میکنم. بله اون FA8 را که باید آنلاین پر کنید و در انتهای کار که بهتون پی دی افش را میده از 3 صفحه اول پرینت بگیرید.
    در مورد اون بخش
    ...convicted of crime شما باید اون فرم را پرینت بگیرید بعد در محلهای خالی پایین صفحه تاریخ بزنید و همسر شما امضاش کنن (اگه دقت کنید بالای فرم دقیقا نوشته: (the applicant’s spouse/registered partner/cohabiting partner) must sign this declaration) بعد دوباره اسکنش کنید و در FA8 آنلاین در بخش مربوطه دوباره آپلودش کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    صفحه 10 رو باید اسپانسر یا main applicant یعنی کسی که درخواست GR1 داده باید امضا کنه و آپلود کنید. لازم نیست فرم fa8 را دستی پرکنید و آپلود کنید.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

دوستان تو فرم gr1 تو قسمت nominal duration of projects واسه لیسانس چند ماه باید نوشت؟ فوق که 1 ساله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)