صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID و پر کردن فرمهای گرین کارت دانمارک (GR1 و FA8)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadyy نمایش پست ها
    دوستان

فرم gr1 باید دستی پر شه یا می شه تایپ کرد؟
    fa8 چطور؟
    دوست عزیز
    فرم GR1 را از سایت دانلود کنید (word ) بعد به صورت تایپی پرش کنین پرینت بگیرین امضا کنین ببرید سفارت
    fa8 انلاین پر میشه شما میتونید قبلا دانلود کرده سوالات را دیده جواب داده بعد همون سوالات را به صورت انلاین راحت تر پاسخ خواهید داد در مورد امضا ها هم قسمت مربوطه را انلاین پرینت گرفته امضا کرده سپس اسکن می کنید نهایتا از فرم پر شده ان لاین خود پرینت گرفته می برید واسه سفارت
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID و پر کردن فرمهای گرین کارت دانمارک (GR1 و FA8)

سلام
    ببخشید برای همسرم (من نفر اصلی ام) چه مدارکی لازم است؟ آیا باید مدارکش برای روز مصاحبه اماده باشه یا بعدا هم میشه امادش کنه؟ مثلا پاسپورتش؟
    من 1وقت گرفتم از سفارت ولی برای همسرم بعنوان نفر همراه باید جدا ایمیل بزنیم و وقت بگیریم؟
    متشکرم از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید برای همسرم (من نفر اصلی ام) چه مدارکی لازم است؟ آیا باید مدارکش برای روز مصاحبه اماده باشه یا بعدا هم میشه امادش کنه؟ مثلا پاسپورتش؟
    من 1وقت گرفتم از سفارت ولی برای همسرم بعنوان نفر همراه باید جدا ایمیل بزنیم و وقت بگیریم؟
    متشکرم از کمکتون
    این بستگی به شما داره که کی بخواید واسه همسرتون اقدام کنید، اگه به امتیازتون مطمئنید و میدونید ویزا میگیرید باهم اقدام کنید تا ویزا ها هم همزمان بیاد... با همون یه وقتی که دارید هر دو تون هم میتونید اونجا حضور داشته باشید. من دقیقا نمیدونم چه مدارکی احتیاج هست.

Junior Member

دوستان این سوال پرسیده شده ولی تاریخش مربوط به 2012 است و از اونجایی که سفارت به من گفت با همسرت بیا دوباره این سوالو میپرسم:
    1- دوستان آیا لازمه در قسمت Accompanying family members of employees, self-employed persons, students and researchers (first time) برای خانومم کیس اوردر بگیرم و متعاقبا 2070 کرون پرداخت کنم؟
    2- من چون منتظم 2014 کیس اوردر بگیرم هنوز در جریان مراحلش نیستم برای همین میپرسم که فرم fa8 رو باید تو قسمت case order ID خودم باید آپلود کنم یا همونجا که برای خانومم کیس اوردر میگیرم.
    مرسی از راهنمایی همه دوستان و عذر خواهی میکنم که سوالم ابتداییه

سلام
    برای پرکردن فرم FA8 در قسمت Information required for refunding the fee به جای شماره حساب چی باید نوشت اگه از طریق credit card پرداخت کرده باشیم؟

Junior Member

سلام
    سوال من در مورد نحوه مطلع شدن درباره وضعیت پرونده است؟ باید قسمت my page بریم ؟ اونجا Nem id می خواد. آیا با case order number میشه چک کرد وضعیت پرونده رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharan نمایش پست ها
    سلام
    سوال من در مورد نحوه مطلع شدن درباره وضعیت پرونده است؟ باید قسمت my page بریم ؟ اونجا Nem id می خواد. آیا با case order number میشه چک کرد وضعیت پرونده رو؟
    فقط تلفن یا ایمیل با my page نمیشه واسه ایران اینو سفارت بهم گفت

Junior Member

سلام
    لطفا بفرمایید در فرم GR1 قسمتی که نوشته Nominal length of program official length including obligatory periods of work practice برای لیسانس و فوق لیسانس مهندسی مکانیک چی باید نوشت. جای خالی برای ماه و سال داره. ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط naserlotfi نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بفرمایید در فرم GR1 قسمتی که نوشته Nominal length of program official length including obligatory periods of work practice برای لیسانس و فوق لیسانس مهندسی مکانیک چی باید نوشت. جای خالی برای ماه و سال داره. ممنونم
    مثلا لیسانس 4 سال و فوق لیسانس 2 سال. Nominal در مقابل real است. (ممکنه شما تو 9 ترم یا مثلا 5 سال تموم کنین لیسانس رو، ولی طول nominal دوره لیسانس 4 ساله)

Junior Member

سلام
    من توی بانک پارسیان حساب سپرده بلند مدت دارم به مبلغ 70 میلیون تومان آیا ذکر عنوان حساب بلند مدت در گزارش تمکن مالی ایجاد مشکل خواهد کرد؟ جلوش مینویسه long term deposit

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)