صفحه 6 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID و پر کردن فرمهای گرین کارت دانمارک (GR1 و FA8)

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    1- بله. باید بنویسین اگر خواستن پولتون رو پس بدن، به چه حسابی بریزن.
    در قسمت "Account information" چی بنویسم؟ فقط شماره حساب کافی هست؟

BIC/SWIFT/IBAN از کجا بیارم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID و پر کردن فرمهای گرین کارت دانمارک (GR1 و FA8)

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila1392 نمایش پست ها

حساب ایرانی که نمیشه. چون تحت تحریم هستیم. باید ببینین دوستی، فامیلی یا کسی این کار رو می کنه یا نه. یا اگر دوستی یا شرکتی براتون اون پول رو ریخته، قبول می کنه که ریفاند شما رو هم بگیره یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

با سلام و خسته نباشید
    همسرم گرین کارت ۳ ساله دانمارک را دارد و باید به دنبال کار بگردد.
    لطفا راهنمایی کنید که مناسب‌ترین راه گرفتن ویزا برای من چیست تا بتوانم کنار همسرم زندگی‌ کنم؟
    همینطور اینکه، آیا بهتر است تا پیدا شدن کار همسرم صبر کنیم و بعد برای ویزای من اقدام کنیم یا از الان درخواست ویزا را به جریان بندازیم؟
    معمولا گرفتن ویزا برای همسر چقدر طول می‌کشد؟

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarpinos نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    همسرم گرین کارت ۳ ساله دانمارک را دارد و باید به دنبال کار بگردد.
    لطفا راهنمایی کنید که مناسب‌ترین راه گرفتن ویزا برای من چیست تا بتوانم کنار همسرم زندگی‌ کنم؟
    همینطور اینکه، آیا بهتر است تا پیدا شدن کار همسرم صبر کنیم و بعد برای ویزای من اقدام کنیم یا از الان درخواست ویزا را به جریان بندازیم؟
    معمولا گرفتن ویزا برای همسر چقدر طول می‌کشد؟
    با تشکر
    شما میتونید همین الان اقدام کنید. پروسه اش آنلاینه (FA8) . جدیدا برای همسر کمتر از قبل طول میکشه.. شاید 2-3 ماهه ویزای شما هم بیاد. فروم را وقت بذارید بخونید تا متوجه بشید باید چطوری اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

سلام
    من 7 بهمن وقت سفارت دارم و نميدونم چطور ميتونم مبلغ case order را پرداخت كنم لطفاً راهنمايي كنيد مبلغش را فكر ميكنم 6485 كرون باشه (اگه درست باشه)
    يه سوال ديگه اينكه من گواهي سابقه كارم را حدود 4 ماه پيش آماده كردم و همين طور ترجمه هام ، آيا نياز است دوباره گواهي سابقه كار بگيرم و يا ترجمه هام و دوباره انجام بدم ؟

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط skygirl نمایش پست ها
    سلام
    من 7 بهمن وقت سفارت دارم و نميدونم چطور ميتونم مبلغ case order را پرداخت كنم لطفاً راهنمايي كنيد مبلغش را فكر ميكنم 6485 كرون باشه (اگه درست باشه)
    يه سوال ديگه اينكه من گواهي سابقه كارم را حدود 4 ماه پيش آماده كردم و همين طور ترجمه هام ، آيا نياز است دوباره گواهي سابقه كار بگيرم و يا ترجمه هام و دوباره انجام بدم ؟
    سلام.
    می تونین پرداخت را از طریق یکی از آشنایانتان که کارت اعتباری دارد یا از طریق موسساتی که در این سایت تبلیغشان هست مبلغ را از طریق لینکی که در قسمت payment در سایت newtodenmarkهست انجام بدهید.(من خودم از یکی از آشنایان کمک گرفتم. همسر از طریقtehranpayment هر دو هم راضی بودیم!)
    لازم نیست دوباره مدارک را ترجمه کنید. تنها چیزی که تاریخش مهم است و باید به روز باشد گواهی بانکی است که نباید بیش از سه هفته ازش گذشته باشه.

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila1392 نمایش پست ها

من چون یکی از آشنایان پول را برام واریز کرده بود و بعد هم حاضر نشد به هیچ عنوان اطلاعات حسابش را بدهد کل این قسمت را خالی گذاشتم. روز تحویل مدارک هم هیچ ایرادی نگرفتن فقط گفتن که اسم کسی که با کارتش پول پرداخت شده را بنویسم .
    اگر هم از طریق موسسات پرداخت کردید از خودشان اطلاعات حساب را بگیرید.
    کلا در چند ماه اول اگر بخواهند پول را پس بدهند به کارتی که اول واریز کرده می ریزند. بعد از مدتی(الان یادم نیست چند ماه) به حسابی که در فرم معرفی کردین واریز میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام من در چند مورد از فرم GR1 شک دارم اگر دوستانی که قبلا با موفقیت انجام دادن کمک کنند ممنون میشم.
    1-در قسمت Higher education در مورد ( main field of study (specialization نیازه که گرایش هم ذکر بشه؟ مثلا مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی یا فقط مهندسی مکانیک؟
    2- در قسمت Higher educationطول Nominal دوره کارشناسی ارشد 2 سال و مدت زمان duration of project آن 1 ساله؟ حتی اگه بیشتر طول کشیده باشه؟
    3- در قسمت Higher educationدر بخش Academic title نوشتن masters degree کافیه؟
    4- در قسمت سوابق کاری(place of employment) در بخش job description باید توضیح داده بشه یا نوشتن عنوان شغلی مثلا مهندس مکانیک کافیه؟
    خیلی ممنون میشم اگر وقت بگذارید و جواب بدید

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم، برای گرفتن پرینت تمکین مادی متوسط پولی که امسال باید در حسابم باشه چقدر باید باشد و مدت زمانی که باید در حساب باشد چه مدت است؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نيازي به گردش حساب نيست و تنها موجودي مهمه بنابراين مدت زمان زياد مهم نيست. البته بعضي از گواهي ها حداقل مانده در آخرين ماه را ذكر ميكنند بنابراين بهتره اگه براتون امكان داره زودتر حساب رو قوي كنيد. دركل براي مراحل بعد از ويزا اين حداقل مبلغيه كه بايد داشته باشيد و براي خودتون هم كه شده بايد موجودي حسابتون بيش از اينها باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)