صفحه 7 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

سلام دوستان
    یه سوال درمورد مدرک سابقه‌ کار داشتم.
    اگر نامهٔ سابقه‌ کار انگلیسی‌ باشه ولی‌ سربرگ و مهر محل کار فارسی باشه قابل قبول یا مشکل سازه؟
    و اینکه اگر نامهٔ فارسی بگیرم از یک کلینیک خصوصی، آیا بدون سابقه‌ بیمه قابل ترجمهٔ رسمی‌ هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

نقل قول نوشته اصلی توسط Asa7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال درمورد مدرک سابقه‌ کار داشتم.
    اگر نامهٔ سابقه‌ کار انگلیسی‌ باشه ولی‌ سربرگ و مهر محل کار فارسی باشه قابل قبول یا مشکل سازه؟
    و اینکه اگر نامهٔ فارسی بگیرم از یک کلینیک خصوصی، آیا بدون سابقه‌ بیمه قابل ترجمهٔ رسمی‌ هست؟
    طبيعتا سربرگ و مهر بايد انگليسي باشه. اگر نامه فارسي بگيري قانونا وقتي مهر تاييد وزارت امور خارجه روش ميخوره كه اصل مدارك (كه شامل بيمه هم ميشه) موقع ترجمه ارائه بشه. البته هميشه و همه جا شايد اينقدر سفت و سخت نباشه مامور وزارت خارجه. اگر بتوني نامه انگليسي بگيره بهتره

دوستان فرم fa8 کی لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    دوستان فرم fa8 کی لازمه؟
    برای خانواده این فرم رو پر می کنید

با سلام
    من باید فرم GR1 را پر کنم ، فرمت WORD اونو از سایت دانلود کردم ولی نمیشه داخل این فرم چیزی را تایپ کرد ! اونجوری که متوجه شدم باید فرم تایپ شده را پرینت رنگی بگیریم و روز مصاحبه به سفارت بدیم .
    اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه ، ممنونم .

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_2005a نمایش پست ها
    با سلام
    من باید فرم GR1 را پر کنم ، فرمت WORD اونو از سایت دانلود کردم ولی نمیشه داخل این فرم چیزی را تایپ کرد ! اونجوری که متوجه شدم باید فرم تایپ شده را پرینت رنگی بگیریم و روز مصاحبه به سفارت بدیم .
    اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه ، ممنونم .
    حالت word فرم را دانلود و سپس اطلاعات را در ان تایپ کنید سپس ان را تبدیل به پی دی اف کرده پرینت بگیرید شما احتمالا پی دی اف را از سایت دانلود کردید که نتونستید چیزی در ان تایپ کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    برای خانواده این فرم رو پر می کنید
    بسیار مچکر دوست عزیزو زمانش و می خواست. برای وقت سفارت لازمه یا بعد از اون میشه؟

Junior Member

سلام میشه لطفا راهنمایی کنید من با همسرم کلا چقدر باید پول برای این نوع ویزا بدهیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazamin نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا راهنمایی کنید من با همسرم کلا چقدر باید پول برای این نوع ویزا بدهیم؟
    حدود ۵ میلیون برای نفر اصلی و کمتر از ۲ برای همراه.البته حدودا و الان. جدای حساب بانکی که باید داشته باشید حدود شصت میلیون

از راهنمایی های ارزنده دوستان بسیار مچکر............
    لطفا زمان تمکیل فرم FA8 و زمان ارسال(در زمان وقت سفارت لازمه؟ در EMAIL ی که برام اومده راجع آن چیزی نگفته.). دوم اینکه مقدار پول موجود در حساب و زمان ماندن در حساب پول رو راهنمایی بفرمایید......
    راستی در زمان سفارت مدارکی از من خواستن که همراه داشته باشم، ولی اشاره ای به آوردن مدرک آیلتس نکردن. لطفا اینم راهنمایی کنید.
    بسیار متشکرم...............

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)