صفحه 9 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 387

موضوع: پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، و پرکردن فرمها (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    سوال خیلی فوری.....
    مدرک کارشناسی من ناپیوسته است، در تکمیل قسمت INFORMATION FOR HIGHER EDUCATION فقط دو تا مورد رو میشود نوشت:
    1- ترتیب مدارک تحصیلی باید به چه صورتی نوشته بشه؟ اول لیسانس یا اول فوق لیسانس؟
    2- عنوان مدرک کارشناسی ناپیوسه رو چی بنویسم؟ KARSHENASI ELMI-KARBORDI BARGH GHODRAT یا KARSHENASI NAPEYVASTE ELMI-KARBORDI BARGH GHODRAT؟
    3- از آنجائیکه محلی برای نوشتن مدرک کاردانی نیست اگر مدت تحصیل کارشناسی NOMINAL LENGTH OF PROGRAM را 2 سال بنویسم مشکلی پیش نمی یاد؟ چون کارشناسی رو 4 ساله قبول دارند! آیا باید توی قسمتTHE APPLICANT'S COMMENTS به این مورد اشاره کنم؟
    لطفا دوستانی که تجربه مشابه دارند راهنمائی کنند. با تشکر
    از صفحه پنجم فرم دو تا پرینت بگیرید. در صفحه اولی بالاترین مدرک را بنویسید و در صفحه بعدی مدرک بعدی را. برای کسانی که دکترا دارند هم همین مشکل وجود داره و باید صفحه پنجم را دوبار پرینت بگیرند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به CASE ORDER ID، واریز هزینه و پرکردن فرمهای GR1 و FA8

دوستان تا حالا کسی از دانشگاه نامه تاییدیه مدارک (اشاره شده در فرم GR1) را گرفته؟ ممنون می شم اگه نمونه اش را بگذارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdanima نمایش پست ها
    دوستان تا حالا کسی از دانشگاه نامه تاییدیه مدارک (اشاره شده در فرم GR1) را گرفته؟ ممنون می شم اگه نمونه اش را بگذارید.
    سلام بله معمولا امور بین الملل دانشگاهها این نامه رو صادر میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام بله معمولا امور بین الملل دانشگاهها این نامه رو صادر میکنن
    ممنون. براتون امکان داره نمونه نامه را بگذلرید یا بگید چه اطلاعاتی در آن آمده است؟ دانشگاه ما گفت نامه را خودم تنظیم کنم بدم تایید کنند. نمی دونم چه اطلاعاتی را بنویسم که کامل باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdanima نمایش پست ها
    ممنون. براتون امکان داره نمونه نامه را بگذلرید یا بگید چه اطلاعاتی در آن آمده است؟ دانشگاه ما گفت نامه را خودم تنظیم کنم بدم تایید کنند. نمی دونم چه اطلاعاتی را بنویسم که کامل باشه.
    سلام اینهم یک نمونه تاییدیه وزارت علوم

MS Confirmation.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام اینهم یک نمونه تاییدیه وزارت علوم

MS Confirmation.pdf
    فکر نکنم این نامه درست باشه. این نامه ربطی به تایید مدرک تحصیلی شما ندارد، در واقع تاییدیه خود دانشگاه است.

دوستان عزیز من با دانشگاه بابت گواهی تحصیلی تماس گرفتم گفتن روال عوض شده برو سایت وزارت علوم اونجا مدارک و ارسال کن. اونوقت وزارت علوم درخواست و می فرسته به دانشگاه محل تحصیل برای تایید و بعد از اتمام، شما اصل گواهی رو از وزارت علوم دریافت می کنید. دوستان این موضوع صحت داره ؟ اگر کسی از دوستان جدیدا برای گواهی اقدام کردن لطفا اطلاع رسانی نماید.
    با تشکر از دوستان................

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من با دانشگاه بابت گواهی تحصیلی تماس گرفتم گفتن روال عوض شده برو سایت وزارت علوم اونجا مدارک و ارسال کن. اونوقت وزارت علوم درخواست و می فرسته به دانشگاه محل تحصیل برای تایید و بعد از اتمام، شما اصل گواهی رو از وزارت علوم دریافت می کنید. دوستان این موضوع صحت داره ؟ اگر کسی از دوستان جدیدا برای گواهی اقدام کردن لطفا اطلاع رسانی نماید.
    با تشکر از دوستان................
    اینم لینکش:
    http://91.99.101.134/EDUS/Files/CDStudent.pdf

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    من از این سایت برای تایید مدرک و ریزنمره استفاده کردم .ولی نامه تایید توی این سایت نیست

Junior Member

بله من هم فکر می کنم نامه مورد نظر در واقع باید تاییدیه دانش نامه باشه نه خود دانشگاه محل تحصیل. من از بابت محل صدور نامه مشکلی ندارو چون آموزش کل دانشگاه گفت متن انگلیسی را بنویسم بدم برام تایید می کنه فقط می خواستم مطمئن بشم که چیزی که سفارت به عنوان تایید مدرک می خواهد چه فرمتی داره. برای همین اگه دوستان نامه ای گرفتن و بردن سفارت و ازشون قبول کرده ممنون می شم نمونه اش را بگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)