صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: ارسال نامه به خبرگزاری دویچه وله برای پیگیری رفتار سفارت

پیش فرض پاسخ : ارسال نامه به خبرگزاری دویچه وله برای پیگیری رفتار سفارت

سلام دوستان عزیز ممنون از اینکه این موضوع را مطرح کردید.من حدود 5 ماه است که درخواست ویزای دانشجویی داده ام اما متاسفانه هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ام. البته شدیدا پیگیر ماجرا بودم اما هنوز به نتیجه ای نرسیدم .سفارت هم که نه با تلفن نه با ایمیل هیچ جواب درستی نمیده.من هم با شما کاملا موافق هستم که باید به این قضیه اعتراض کرد و از تمامی دوستان خواهش میکنم که پیگیر باشید.در ضمن در رابطه با خانم خمسه منم تجربه خیلی بدی دارم وقتیکه حضورا به سفارت رفته بودم که بپرسم چرا هیچ جوابی برای من نیومده ؟ این خانم چنان تحقیرآمیز و زننده با من صحبت کرد که واقعا حس خیلی بدی پیدا کردم که چرا و به چه دلیل باید تحقیر شوم .خلاصه اینکه من شخصا از کارمندان سفارت هیچ رفتار خوبی ندیدم.
    من هم حتما ایمیل را میفرستم که بتوانم به هر شکلی اعتراض خود را بیان کرده باشم و لطفا بقیه دوستان هم همکاری کنند و ایمیل را بفرستند.
    البته فکر میکنم اگر بتوانیم از مراجع دیگر هم در آلمان پیگیری کنیم خیلی بهتر است.

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    فکر کنم خوبه به ۵۰ نفر که رسید دیگه به خبرگزاری پتیشن رو نشون بدیم.
    فک کنم صبر کنیم تا 100 نفر بشیم، بهتر باشه. چیز دیگه ای نمونده.
    تو مثل خواب گل، لطیف و ساده ای.

Senior Member

دوستان منهم نامه ای برای دوینچه وله ارسال کرده بودم و در مورد مشکلات سفارت براشون گفته بودم.
    الان این ایمیل رو به من زدن:

کاربر گرامی،

شما چندی پیش درباره مشکلات دریافت ویزای دانشجویی از سفارت آلمان برای ما نوشته بودید. همکاران بخش تحصیل در آلمان دویچه وله در حال تهیه گزارشی در باره مشکلات عمومی گرفتن ویزای دانشجویی برای متقاضیان تحصیل در آلمان هستند. در صورت تمایل لطفا مشکل خود را دقیق‌تر برای ما بنویسید و یا می‌توانید شماره تلفنی را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم در این باره با شما صحبت کنیم.
    با سپاس و احترام فراوان
    دویچه وله فارسی

Dear Mrs/Mr,
    thank you for getting in touch with Deutsche Welle Farsi, and for sharing this precious bit of information with us. We keep on receiving complaints by Iranian students about their recent troublesome dealings with the German embassy.
    Therefore, we would like to find out for our readers what can be done to overcome the difficult situation. You might be able to help us by telling us precisely what problem you encountered when you applied for a visa from the German embassy recently. You may either want to send us a written account or else, if you leave us a phone number, we can call you and listen to your story.
    Thanks in advance for your help and kind regards,
    Deutsche Welle Farsi

به نظرم دوستان این پیگیری داره نتیجه میده، یک نفر رو به نمایندگی انتخاب کنیم که این کار رو انجام بده و تماس بگیره باهاشون و مستقیم صحبت کنه.

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    دوستان منهم نامه ای برای دوینچه وله ارسال کرده بودم و در مورد مشکلات سفارت براشون گفته بودم.
    الان این ایمیل رو به من زدن:

کاربر گرامی،

شما چندی پیش درباره مشکلات دریافت ویزای دانشجویی از سفارت آلمان برای ما نوشته بودید. همکاران بخش تحصیل در آلمان دویچه وله در حال تهیه گزارشی در باره مشکلات عمومی گرفتن ویزای دانشجویی برای متقاضیان تحصیل در آلمان هستند. در صورت تمایل لطفا مشکل خود را دقیق‌تر برای ما بنویسید و یا می‌توانید شماره تلفنی را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم در این باره با شما صحبت کنیم.
    با سپاس و احترام فراوان
    دویچه وله فارسی

Dear Mrs/Mr,
    thank you for getting in touch with Deutsche Welle Farsi, and for sharing this precious bit of information with us. We keep on receiving complaints by Iranian students about their recent troublesome dealings with the German embassy.
    Therefore, we would like to find out for our readers what can be done to overcome the difficult situation. You might be able to help us by telling us precisely what problem you encountered when you applied for a visa from the German embassy recently. You may either want to send us a written account or else, if you leave us a phone number, we can call you and listen to your story.
    Thanks in advance for your help and kind regards,
    Deutsche Welle Farsi

به نظرم دوستان این پیگیری داره نتیجه میده، یک نفر رو به نمایندگی انتخاب کنیم که این کار رو انجام بده و تماس بگیره باهاشون و مستقیم صحبت کنه.
    همین الآن این ایمیل هم واسه من اومد. من که خودم تازه رفتم مصاحبه و تجربه خیلی خاصی ندارم. ولی در کل مشکلاتی که من بهش پی بردم تا الآن اینها هست
    ۱. رفتار بد ، غیر مودبانه و طلبکارانه کارکنان سفارت
    ۲. دادن وقت برای دو ماه بعد که فاصله خیلی زیادی هست برای اونهایی که مشکل سربازی دارند تا بخوان پاسپورتوش رو بگیرن.
    ۳. ندادن وقت اضطراری
    ۴. بیش از حد بلند مدت شدن زمان صدور ویزا که ممکنه برای خیلی ها مشکل ساز بشه و باعث بشه به ثبت نام نرسند و یا حتی پذیرششون رو کاملا از دست بدهند.

در ضمن فکر نمیکنم نماینده خاصی لازم باشه تعیین کنیم. اگر لازم بود خودشون این رو میگفتند. اینطوری ممکنه بعضی از نکات از قلم بیوفته. بهتره اینجا هماهنگی ها لازم صورت بگیره و هرکس نظر و تجربیات خودش رو بگه. اینطوری خیلی بیشتر هم نتیجه بخش خواهد بود وقتی ببینند تعداد زیاد هست.
    Wish you were here

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    همین الآن این ایمیل هم واسه من اومد. من که خودم تازه رفتم مصاحبه و تجربه خیلی خاصی ندارم. ولی در کل مشکلاتی که من بهش پی بردم تا الآن اینها هست
    ۱. رفتار بد ، غیر مودبانه و طلبکارانه کارکنان سفارت
    ۲. دادن وقت برای دو ماه بعد که فاصله خیلی زیادی هست برای اونهایی که مشکل سربازی دارند تا بخوان پاسپورتوش رو بگیرن.
    ۳. ندادن وقت اضطراری
    ۴. بیش از حد بلند مدت شدن زمان صدور ویزا که ممکنه برای خیلی ها مشکل ساز بشه و باعث بشه به ثبت نام نرسند و یا حتی پذیرششون رو کاملا از دست بدهند.
    در ضمن فکر نمیکنم نماینده خاصی لازم باشه تعیین کنیم. اگر لازم بود خودشون این رو میگفتند. اینطوری ممکنه بعضی از نکات از قلم بیوفته. بهتره اینجا هماهنگی ها لازم صورت بگیره و هرکس نظر و تجربیات خودش رو بگه. اینطوری خیلی بیشتر هم نتیجه بخش خواهد بود وقتی ببینند تعداد زیاد هست.
    برای من هم اومده و بنظرم این نکاتی که ایشون اشاره کردند خوب باشه. فقط بنظرم باید دقت کنیم که ما داریم از اونا درخواست میکنیم که مشکلاتمون رو پوشش خبری بدن واسه همین با اینا باید لحنمون درست باشه

بچه ها ما چون دفعه ی پیش همه تقریبا یک ایمیل رو زدیم برای همین الان اونا به اطلاعات بیشتر نیاز دارند بنابراین همه مورد خودشون و توضیح بدن تا اونام بتونن به یه نتیجه گیری برسن.و خواهش میکنم همین امشب ایمیل بزنین که شاید این کارمون نه فقط به درد دوستان بعدی که به درد خودمون هم بخوره....

ضمنا میشه به پیج applyabroad قسمت :سوالات و مسائل مربوط به ویزا بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه هم اشاره کرد تا بتونن موارد مشابه رو ببینن و همچنین به پیجی که این چند روز بچه ها توش رای دادن...مرسی .فقط سریع

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_bobo20 نمایش پست ها
    بچه ها ما چون دفعه ی پیش همه تقریبا یک ایمیل رو زدیم برای همین الان اونا به اطلاعات بیشتر نیاز دارند بنابراین همه مورد خودشون و توضیح بدن تا اونام بتونن به یه نتیجه گیری برسن.و خواهش میکنم همین امشب ایمیل بزنین که شاید این کارمون نه فقط به درد دوستان بعدی که به درد خودمون هم بخوره....
    من شخصا ایمیل متفاوتی زده بودم ولی به همه این ایمیل رو زدن تا نشون بدن ترجیح میدن تلفنی صحبت کنن. چون مسلما اونطوری خودشون هم میتونن سوال بپرسن و جواب بگیرن.

علاوه بر مشکل وقت اضطراری سفارت ..... حتما اشاره بکنید که وقتی دانشجوها پیگیر ویزاشون از اداره ی مهاجرت میشن، اداره مهاجرت میگه خیلییییییی وقته این ها رو به ایران فرستادیم! ولی این سفارت در ایران هست که کوتاهی میکنه! و این رو هم بگید که حتی دوستانی بودن که از سفارت در اینجا پیگیر شدن و فهمیدن که ۲ ماهه داره پروندشون خاک میخوره و اصلا اداره مهاجرت فرستاده نشده!!!

Junior Member

دوستان الان تقریبا توی سایت cause تعداد افراد 70 نفر شده
    کسی اینو واسه دویچه وله فرستاده ؟
    هنوز کسی جوابی چیزی نگرفته؟

Junior Member

سلام دوستان به من این رو جواب دادن

کاربر گرامی

از پاسخ تان صمیمانه سپاسگزاریم

آیا می توانید شماره تلفنی در اختیار ما بگذارید تا از آن طریق با شما تماس بگیریم؟

با مهر

دویچه وله فارسی

که من تو یه ای میل دیگه شماره تلفنم رو دادم بهشون و این رو گفتن

از همکاری تان صمیمانه سپاسگزاریم

نامه ی شما در اختیار همکاران بخش دانشجویی قرار گرفت

با سلام و آرزوی موفقیت شما

دویچه وله فارسی
    -------------------

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)