صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: ارسال نامه به خبرگزاری دویچه وله برای پیگیری رفتار سفارت

پیش فرض پاسخ : ارسال نامه به خبرگزاری دویچه وله برای پیگیری رفتار سفارت

دقیقا درسته و راه حل هم این بود. ضمن اینکه دویچه وله خبرش رو حذف کرده.

البته ظاهرا مسائلی که دوستان از سفارت نوشتن هم حل شده و برخوردها مناسب هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    کاش به جای نوشتن نامه به یک خبرگزاری که به قول خودش هیچ کاری نمی تونه بکنه این تلاش ها برای پیگیری این مشکل از وزارت امور خارجه خودمون شده بود. فکر نمی کنم هیچ ارگان و یا سازمانی خارج از ایران بتونه در این مورد کمکی بکنه. بهرحال وزارت امور خارجه حتی می تونه سفیر هر کشوری رو بخواد و ازش در مورد هر موضوعی سوال بپرسه و توضیح بخواد. با اینکار اولا کار به سازمانی که مسئولش هست ارجاع میشه و بعدش هم اینطوری در همه جای دنیا بیشتر برای ما ارزش قائل میشن چون وزارت ما از اونا می خواد با دانشجوی ایرانی با احترام برخورد کنن

Junior Member babakskr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : ارسال نامه به خبرگزاری دویچه وله برای پیگیری رفتار سفارت

من روز 8 دسامبر وقت داشتم با پسرم رفتم و پذیرش دکترا با بورس متاسفانه در وب سایتشون توضیح نداده بود که برای همراه باید فرم جدا اشته باشی و وقتی بهم گفت برا پسرمم فرم و مدارک می خوام خیلی استرس گرفتم ازشون در خواست فرم کردم با متانت فرم رو برام پرینت کردن من به باجه 1 مراجعه کردم خانم جوانی بسیار مودب و با احترام برخورد کردند شاید 3 4 بار کپی خواستن و با حوصله مدارکمو گرفتن.
    برای کار پسرمم باجه 6 رفتم آقایی بود که کمی برخوردش تند بود البته با من برخورد بدی نداشت ولی در کل کمی تند مزاج بود.
    البته دیدم با شینگنی ها برخوردشون خیلی سخت بود از خانمی پرسیدن حقوقت ماهی 1 تومن بوده چطور یهو 20 میلیون 2 ماه پیش برات ریخته شده و اون بنده خدا هنگ کرد.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)