صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

درود

دوستان در این تاپیک مسایل مربوط به استفاده از پست جمهوری اسلامی پرداخته میشه که در تاپیکهای دیگر نمیگنجند.

شاد باشید
    مدیریت تالار
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

من نمی دونم چرا الکی یک تاپیک را می بندید و بعد عینش را دوباره باز می کنید. بماند. پدر مادر من یک سری مدارک را که من نیاز فوری دارم بهش را از اصفهان فرستادند به آمریکا. اینها رفتند پست نشاط و اونجا گفتن که می خوان ارسال کنن به خارج از کشور و ظاهرا اصلا یک گزینه برای انتخاب داشتند. گفتند همه با پست جمهوری اسلامی می فرستادند ما هم با همون فرستادیم. بماند که من چقدر الان اعصابم داغونه و دارم حرص می خورم که چرا اینها از پست جمهوری اسلامی استفاده کردند. چیزی که هست هنوز نمی دونم آیا پست های دیگه هنوز کار می کنن یا واقعا جمهوری اسلامی تنها گزینه بوده. حالا این بسته track نمیشه. برای اینکه سایت جمهوری اسلامی الان یک هفته است نوشته که بسته ما در تهران مونده. یعنی نمی دونم این ها می خوان چند سال اینو بذارن تهران بمونه. نمی دونم سایتش آپدیت نمی شه یا واقعا همین طوری گذاشتنش تهران مونده. می خوام ببینم می شه طور دیگه ای این بسته را track کرد. مثلا با استفاده از سایت پست آمریکا و آیا کسی تجربه مشابه داره بدونیم چند روزه بسته می رسه دستمون؟
    ممنون

Senior Member

سلام ،

من میخواستم بسته ای رو از ایران به آلمان بفرستم ، اینطور که دوستان میگن پس پست ایران مناسب نیست؟

یعنی ریسکه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام ،

من میخواستم بسته ای رو از ایران به آلمان بفرستم ، اینطور که دوستان میگن پس پست ایران مناسب نیست؟

یعنی ریسکه؟
    سلام
    بسته من که رسید بعد دو هفته. ولی track کردن بسته واقعا مسخره بود. یعنی یک هفته که بسته داشت از ایران می آمد آمریکا که هیچی ننوشت. بعد هم که اومد آمریکا فقط تا پست شهر مقصد را رهگیری کرد. هیچ وقت ننوشت که مثلا بسته رسید دست گیرنده. یعنی من اگر خودم نگرفته بودمش نمی دونستم بالاخره بسته ام رسیده مقصد یا نه. خلاصه که پست مسخره ای است.

سلام دوستان،

یه سوال داشتم راجع به پست مدارک، ولی ممنون میشم دوستانی که تجربه ای دارن راهنماییم کنن

الان میخوام مدارکم رو پست کنم و دو تاگزینه دارم میخوام تصمیم بگیرم که کدوم از لحاظ هزینه و امنیت ارسال و از لحاظ زمانی سرعت بهتره. البته بیشتر دوتامورد سرعت و امنیت برام مهمتره

یه گزینه اینه که که تمامی مدارک مربوط به چندتا دانشگاهی که میخوام بفرستم رو(حدود5-6تا)داخل یه پاکت بذارم و بفرستم برای برادرم که آلمانه تا اون از اونجا برام از طریق پست( دی اچ ال) بفرسته برای آمریکا وکانادا.

یه گزینه دیگه هم اینه که خودم تک تک پاکت ها رو از همینجا واسه مقصدهاشون پست کنم.

1- حدود قیمت اگه بخوام با پست جمهوری اسلامی بفرستم چقدرمیشه برام؟
    2-به نظرتون کدوم گزینه برام بهتره؟ از لحاظ هزینه،امنیت و سرعت زمانی کدوم بهتره بنظرتون؟ البته سرعت و امنیت برام مهمتره
    3- اگه از ایران بفرستم تا مراحل بعدازخروج از کشور هم قابل tracking هست؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام ،

یعنی ریسکه؟
    تجربه من از پست به اروپا اینه که بسته های پستی معمولا 2 تا 5 هفته میرسن، و اونهایی که فرستادم همشون رسیدند.

Junior Member

سلام دوستان. واقعا نمی دونستم سئوالم رو کجا باید مطرح کنم. من می خواستم واسه یه دانشگاه امریکایی که deadlineاش یک دسامبر اپلای کنم. می خواستم بدونم 1) بعد از اپلای انلاین باید مدارکم رو بفرستم ؟( این پروسه معممول اپلای یا دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه؟) 2) اگه بخوام بفرستم با توجه به اینکه الان 18 نوامبر ایا قبل از 1 دسامبر به دستشون میرسه؟ ببخشید من خیلی مبتدی هستم و این اولین جایی که دارم اپلای میکنم ...خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

1) از دانشگاه مقصد بپرسین این سوال رو 2) 12 روز مونده و اگه 1 دسامبر باید اونجا باشه، من شخصا تو این مدت کم با پست ایران نمیفرستادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط blueroze نمایش پست ها
    سلام دوستان. واقعا نمی دونستم سئوالم رو کجا باید مطرح کنم. من می خواستم واسه یه دانشگاه امریکایی که deadlineاش یک دسامبر اپلای کنم. می خواستم بدونم 1) بعد از اپلای انلاین باید مدارکم رو بفرستم ؟( این پروسه معممول اپلای یا دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه؟) 2) اگه بخوام بفرستم با توجه به اینکه الان 18 نوامبر ایا قبل از 1 دسامبر به دستشون میرسه؟ ببخشید من خیلی مبتدی هستم و این اولین جایی که دارم اپلای میکنم ...خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

من امروز بردم ریز نمره پست کنم طرف گیر داره میگه تا من پاکتو باز نکنم ببینم توش چیه نمیفرستم. گیری کردیما! اینا پلومپ دانشگاهو باز میکنن؟؟

سلام دوستان
    من مدارکمو دادم پست که با پست سفارشی برام بفرستن تگزاس امریکا
    حالا بعد از 15 روز تویه IPS Tracking که میشه مرسوله سفارشی را پیگیری کرد اطلاعات زیر را نوشتن
    Send item to customs (Inb)
    Return item from customs (Otb)
    Insert item into bag (Otb)

به نظرتون مدرکو فرستادن؟ من نگرانم که ممکنه برگشت خورده باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)