صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-آب دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

سلام دوستان،
    من هم مشکل مشابه پست قبل رو دارم. من 24 آبان یا همون 15 نوامبر مدارکمو با پست سفارشی فرستادم. توی سایت رهگیری مرسوله از 17 نوامبر تا 29 نوامبر که امروزه همچنان عبارت
    Insert item into bag
    رو نمایش میده. من برای دو تا دانشگاه امریکا (کالیفرنیا و میشیگان) مدارکمو فرستادم و ددلاین یکیشون 15 دسامبر هست. نمیدونم بازم صبر کنم یا برم سراغ یه پست دیگه. لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-آب دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط neelufar نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من هم مشکل مشابه پست قبل رو دارم. من 24 آبان یا همون 15 نوامبر مدارکمو با پست سفارشی فرستادم. توی سایت رهگیری مرسوله از 17 نوامبر تا 29 نوامبر که امروزه همچنان عبارت
    Insert item into bag
    رو نمایش میده. من برای دو تا دانشگاه امریکا (کالیفرنیا و میشیگان) مدارکمو فرستادم و ددلاین یکیشون 15 دسامبر هست. نمیدونم بازم صبر کنم یا برم سراغ یه پست دیگه. لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنین.

خوب خودم جواب پستم رو میدم، شاید کمکی باشه برای بقیه...
    به هیچ عنوان، به هیچ عنوان، به هیچ عنوان برای پست مدارک دانشگاهیتون از پست جمهوری اسلامی استفاده نکنید! تمام مدت در اضطراب هستین که بسته ام کجاست، آخر هم مثل من مجبور میشید برید سراغ شرکت های خصوصی. من بعد چند بار تلفنی تماس گرفتن باهاشون هربار این جوابو گرفتم که ارسال به امریکا بین دو هفته تا یک ماه طول می کشه و رهگیری هم حداکثر تا قسمت بار فرودگاه ایرانو پوشش میده. یعنی شما هیچوقت نمی فهمید که آیا بسته تون از ایران خارج شده یا هنوز منتظر ارسال به آلمان (کشور واسطه) هست. اینو کارشناسشون پای تلفن بهم گفت. بگذریم که تو باجه پستی بهم گفته بودن ظرف حداکثر 10 تا 15 روز همه بسته هات میرسن!
    من فقط وقتی فهمیدم بسته هام رسیدن (یعد 20 و چند روز) که دانشگاه مقصد سایتشو بروز کرده بود. اما چه فایده، با آرامکس قبلش مجددا فرستاده بودم و درنتیجه هم مدارکم و هم هزینه ای که کردم هدر رفت.

Junior Member

ارسال به افریقای جنوبی از شیراز با پست عادی چقدر طول میکشه؟معمولا

Junior Member

ایا رسیدن مدارک به خارج با پست عادی 100 درصد است؟یا تو راه ممکنه گم بشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)