نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست KARAPOST

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست KARAPOST

درود

دوستان در این تاپیک مسایل مربوط به استفاده از پست KARAPOST پرداخته میشه که در تاپیکهای دیگر نمیگنجند.

شاد باشید
    مدیریت تالار
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست KARAPOST

به نظر من مزخرفترین شرکت پست موجود در سرتاسر دنیاس. من تعدادی پاکت مهروموم شده تحویل این شرکت دادم و وقتی به دست گیرنده رسیده، پاکتی در کار نبوده...!!! آخه بی فکرترین آدم هم میتونه تشخیص بده که پاکتی رو که فلان دانشگاه مهر و موم کرده رو نباید باز کنه! قیمتش کمتر از پستای دیگه هست، ولی به نظر من با 30 ، 40 هزار تومن اشتباهی رو که من مرتکب شدم رو تکرار نکنید. حتی پاکت های پاره شده رو هم تحویل نداده و پاکت ها رو انداختن دور....!!!!!!! از همه چی بدتر، طرز برخورد پرسنل این شرکته!!!!!!!!!! اصلا حرفه ای نیستن و در سطح خیلی پایین تری نسبت به شرکت های دی اچ ال و تی ان تی دارن کار میکنن! من از این شرکت شکایت کردم و قطعا از طریق قضایی پیگیری خواهم کرد.

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست KARAPOST

والا من که تا به حال 4 تا پاکت مهر و موم شده از طریق Karapost فرستادم به 4 نقطه مختلف آمریکا (Texas, Colorado, Nevada, Florida)، هر چهارتاشم صحیح و سالم رسید به دست دانشگاه ها و هیچ مشکلی هم نداشتم. به نظرم کارشون عالیه.

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

من I-20، نامه پذیرش، نامه فاند، و ... رو امروز توسط کاراپست دریافت کردم. فوق العاده بود کارشون. سریع و دقیق و بدون نقض! دانشگاه روز دوشنبه مدارک رو DHL کرد به آدرسی که کاراپست به من داده بود و روز شنبه مامور کاراپست مدارکم رو آورد درب منزل تحویل داد. در واقع کل پروسه از ارسال تا تحویل فقط 5 روز طول کشید! فکر نمی کنم از این سریع تر دیگه امکان پذیر باشه. بنابراین هم در ارسال مدارک از ایران به آمریکا و هم در انتقال مدارک از آمریکا به ایران من واقعا راضی بودم و کارشون حرف نداره.

توی بسته من مانی اردر هم هست با کلی مدارک. امیدوارم مشکلی پیش نیاد

سلام.
    کاراپست به غیر از کد رهگیری که باهاش بسته رو رهگیری می کردیم، Confirmation code یا همچین چیزی نداره؟
    من 5 دسامبر فرستادم برای UCR و ده روز بعدش هم اپلای کردم ولی هنوز توی پروفایلم زده که نرسیده.
    از دانشکده هم پیگیری کردم ولی دانشکده (و یا حتی دانشگاه) فوق العاده بی در و پیکری هست و جواب درست و حسابی نمیده و میگه صبر کن؛ توی سوالات متداول هم زده که تا سه هفته طول میکشه آپدیت سایت!!!
    یه جایی گفته که اگه رسیدی دارید بگید که دانشکده بهتر بتونه پیدا کنه بسته رو؛ برای کاراپست اون کد که باهاش رهگیری میکردم رو بگم یا چیز دیگه ای؟
    If you have used a delivery service (UPS, FedEx, DHL, etc), please use their delivery confirmation as confirmation that the department has received your hard copy materials.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین چون الان فکر کنم دارن پرونده ها رو بررسی میکنن و پرونده من هنوز ناقصه.
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

آن کسی که امضا میزنه در سیستم ترک اسمش هست (احتمالا فقط اسم فامیلش) تو سایت دانشگاه سرچ کنید ببنید این آدم کیه و کجا هست و آدرس ایمیلی چیزی ازش هست یا نه (اگر اسم خیلی رایجی نداشته باشه البته!). یه دانشگاهی یه خانومی که مامور پارکینگ دانشگاه بود! برای من امضا زده بود. من بهشون ایمیل زدم که یه همچین شخصیتی بسته منو گرفته و چه جوریه اونام گفتن درسته و بعد چند روز هم درست شد (کلا یک ماه از تاریخ رسیدن) البته بهتر بود که بعد از اپلای میفرستادین که اون کد یا ID که دانشگاه میده بهتون روی خود پاکت دانشگاه می نوشتین. نمیدونم شاید به این خاطر باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)