صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

درود

دوستان در این تاپیک مسایل مربوط به استفاده از پست TNT, TPG پرداخته میشه که در تاپیکهای دیگر نمیگنجند.

شاد باشید
    مدیریت تالار
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

دوستان من قصد دارم مدارکم را برای دانشگاه مککوری استرالیا پست کنم زنگ زدم از شرکتهای مختلف هزینه پست را پرسیدم:

1- مدارک تحصیلی + 4 کتاب که نوشتم به وزن تقریبی 2 کیلو پست دی اچ ال دفتر مرکزی گفت کتاب به استرالیا کالا حساب می شود و نه مدرک و هزینه آن پست اکسپرس 12 می شود 456000 تومان و پست اکسپرس 376000 تومان و 20 اگوست به دستشان می رسد!
    2- مدارک تحصیلی + 4 کتاب که نوشتم به وزن تقریبی 2 کیلو پست تی ان تی دفتر مرکزی قیمت 289000 تومان و دفتر شهرک غرب قیمت 123000 تومان داد هر دو بین 3 تا 5 روز زمان دریافت را اعلام کردند.
    3- مدارک تحصیلی + 4 کتاب که نوشتم به وزن تقریبی 2 کیلو پست آرامکس دفتر مرکزی قیمت 157500 تومان را داد و زمان تحویل حدود 7 تا 10 روز گفتند
    4- مدارک تحصیلی + 4 کتاب که نوشتم به وزن تقریبی 2 کیلو پست کارا پست زمان تحویل 5 روزه قیمت 214000 تومان.

حالا بچه ها بنظر شما اگر با TNT که ظاهرا از همه ارزانتر هست بفرستم بعدا در گمرک گیر نکنه بگن باید مثلا 200000 هزارتومان تفاوت بدی کسی تجربه داره در این باره!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان. اگه با پست TNT مدارک رو بفرستیم و طرف تو خونه نباشه، میندازن تو Box یا برمیگردونن به شعبه پست TNT تو اون شهر ؟ چطوری میشه بعدا رفت گرفت؟
    میخواستم ببینیم مثلا اگه من به دفتر آپارتمانی که ساکن هستم، اگه بگم به اونا تحویل میدن؟

با تشکر

جواب سوالم رو خودم میدم. انداخته بودن جلو در رفته بودن. تازه مدارک اصلی کارشناسی و ارشدم بود. خوب شد زود خونه رسیدم برداشتم وگرنه باد و بارون و... خراب کرده بود!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    TPG گویا در ارسال مدارک به آمریکا مشکل گمرکی داره، مدارک رو من 5 روز پیش ارسال کردم این مسیر رو رفته: کویت، بحرین، لندن در صورتی که قبلا همون روز می رفت دوبی و از اونجا مستقیم می رفت نیویورک، فکر کنم مدارکم 9-10 روزه برسه!!!
    باهاشون تماس گرفتم گفتن برای ارسال به امریکا مشکل داریم، گفتم در جریان باشید که دچار مشکل نشید.

Junior Member ftn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

سلام دوستان
    من هفته پیش دو تا بسته برای ارسال به آلمان و آمریکا داشتم، در مورد بسته آلمان که حرفی نیست و همه چی انجام شد و تو 2-3 روز هم رسید.
    ولی همین که خانم مسئول خواست فرم مربوط به بسته آمریکا رو پر کنه، بهش اطلاع دادن که یک بخشنامه جدید سراسری راجع به تحویل بسته های آمریکا رسیده، ایشون هم همونجا پیش من خوند:
    نوشته شده بود که تا اطلاع ثانوی با توجه به مشکلات پیش آمده در گمرک آمریکا بسته های مقصد آمریکا رو تحویل نگیرید!!!!
    این هفته هم تماس گرفتم گفتن خبر جدیدی نیست.
    من ترجیحا به دلیل قیمت مناسب و تخفیف دانشجویی خیلی خوب TNT میخواستم از همین پست استفاده کنم. ولی ظاهرا چاره دیگه ای نیست مگر ارسال با DHL!!!

میخواستم ببینم شما هم به همچین مشکلی برخوردید؟؟؟

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

نقل قول نوشته اصلی توسط ftn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته پیش دو تا بسته برای ارسال به آلمان و آمریکا داشتم، در مورد بسته آلمان که حرفی نیست و همه چی انجام شد و تو 2-3 روز هم رسید.
    ولی همین که خانم مسئول خواست فرم مربوط به بسته آمریکا رو پر کنه، بهش اطلاع دادن که یک بخشنامه جدید سراسری راجع به تحویل بسته های آمریکا رسیده، ایشون هم همونجا پیش من خوند:
    نوشته شده بود که تا اطلاع ثانوی با توجه به مشکلات پیش آمده در گمرک آمریکا بسته های مقصد آمریکا رو تحویل نگیرید!!!!
    این هفته هم تماس گرفتم گفتن خبر جدیدی نیست.
    من ترجیحا به دلیل قیمت مناسب و تخفیف دانشجویی خیلی خوب TNT میخواستم از همین پست استفاده کنم. ولی ظاهرا چاره دیگه ای نیست مگر ارسال با DHL!!!

میخواستم ببینم شما هم به همچین مشکلی برخوردید؟؟؟

با تشکر
    منم همین مشکل رو با پست TPG دارم، دقیقا نمی دونم این مشکل گمرکی چیه قضیه اش!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

با سلام
    بچه ها من یه تجربه بدی دارم از TNT که می خواهم برای شما بذارم که شما به این مشکل بر نخورید

6 روز پیش من زنگ زدم به TNT و خواستم مدارک دانشگاهم رو به اتریش بفرستند. اونها هم سریع آمدند و مدارک منو گرفتند با 117000 تومن پول و به من رسید دادند و گفتند که 3 روزه می رسه. 2 روز بعد من خواستم track کنم دیدم شماره رو نمی شناسه زنگ زدم به TNT و شماره قبض رو خوندم و اونها به من گفتند که با TPG پست شده! به قبضم که نگاه کردم دیدم عجب کلاهی سرم رفته قبض دقیقا مثل TNT بود و فقط بالاش نوشته بودTPG. خیلی ناراحت شدم و اعتراض کردم ولی اونها به من گفتند باید دقت می کردم.

- به هر حال این پست TPG ایرانی هست ولی پولی TNT رو از من گرفتند.
    - online tracking نداره و باید با تلفن بپرسی که بسته کجاست
    - دیروز به من گفتند بسته در اتریش آماده ارسال است ولی امروز به من گفتند بسته در انگلیس است! و چون خودم نمی تونم آنلاین چک کنم اصلا نمی دونم بسته کجاست و به اینها اعتماد ندارم چون هر دفعه حرفشون عوض می شه
    - الان 6 روز گذشته ولی بسته من تحویل نشده در صورتی که من 2 هفته پیش به اتریش یه سری دیگه مدارک فرستادم با TNT که 2 روز و نصفی طول کشید که دلیور شد

به نظر من TNT باید تحریم بشه با این حقه ای که می زنه که بسته رو خودش با TPG می فرسته به قول خودشون یه سیاستهایی دارند که ما نمی دونیم.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

سلام
    از این سایت اقدام کنید ببینید میتونید ترک کنید یا نه؟
    http://www.tpg.ir/
    به نظر من خیلی بعیده با TNT تماس گرفته باشید اخه تی ان تی یه شرکت جداست تی پی جی یه چیز دیگه این دوتا اصلا ربطی به هم ندارن که بخوان کارای هم رو انجام بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط simamia نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها من یه تجربه بدی دارم از TNT که می خواهم برای شما بذارم که شما به این مشکل بر نخورید

6 روز پیش من زنگ زدم به TNT و خواستم مدارک دانشگاهم رو به اتریش بفرستند. اونها هم سریع آمدند و مدارک منو گرفتند با 117000 تومن پول و به من رسید دادند و گفتند که 3 روزه می رسه. 2 روز بعد من خواستم track کنم دیدم شماره رو نمی شناسه زنگ زدم به TNT و شماره قبض رو خوندم و اونها به من گفتند که با TPG پست شده! به قبضم که نگاه کردم دیدم عجب کلاهی سرم رفته قبض دقیقا مثل TNT بود و فقط بالاش نوشته بودTPG. خیلی ناراحت شدم و اعتراض کردم ولی اونها به من گفتند باید دقت می کردم.

- به هر حال این پست TPG ایرانی هست ولی پولی TNT رو از من گرفتند.
    - online tracking نداره و باید با تلفن بپرسی که بسته کجاست
    - دیروز به من گفتند بسته در اتریش آماده ارسال است ولی امروز به من گفتند بسته در انگلیس است! و چون خودم نمی تونم آنلاین چک کنم اصلا نمی دونم بسته کجاست و به اینها اعتماد ندارم چون هر دفعه حرفشون عوض می شه
    - الان 6 روز گذشته ولی بسته من تحویل نشده در صورتی که من 2 هفته پیش به اتریش یه سری دیگه مدارک فرستادم با TNT که 2 روز و نصفی طول کشید که دلیور شد

به نظر من TNT باید تحریم بشه با این حقه ای که می زنه که بسته رو خودش با TPG می فرسته به قول خودشون یه سیاستهایی دارند که ما نمی دونیم.
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    TPG گویا در ارسال مدارک به آمریکا مشکل گمرکی داره، مدارک رو من 5 روز پیش ارسال کردم این مسیر رو رفته: کویت، بحرین، لندن در صورتی که قبلا همون روز می رفت دوبی و از اونجا مستقیم می رفت نیویورک، فکر کنم مدارکم 9-10 روزه برسه!!!
    باهاشون تماس گرفتم گفتن برای ارسال به امریکا مشکل داریم، گفتم در جریان باشید که دچار مشکل نشید.
    پیش بینیم اشتباه بود، با وجود این مشکلات مدارکم 6 روزه تحویل شد!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)