صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

سلام
    دوستان نمیدونم مطلبم مرطبت هست یا نه
    من مدارکم رو هفته گذشته به تگزاس فرستادم/ الان از اداره پست تماس گرفتند گفتند که امریکا قرار داد TNT vرو لغو کرده و بسته ها دارن برگشت میخورند. چه راه سریع دیگه ای وجود داره؟

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نمیدونم مطلبم مرطبت هست یا نه
    من مدارکم رو هفته گذشته به تگزاس فرستادم/ الان از اداره پست تماس گرفتند گفتند که امریکا قرار داد TNT vرو لغو کرده و بسته ها دارن برگشت میخورند. چه راه سریع دیگه ای وجود داره؟
    سلام
    بله TNT دیگه واسه امریکا نمیفرسته. من هفته قبل با dhl فرستادم و امروز رسید به امریکا.

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

سلام دوستان, تو شهر ما از بهمن ماه باجه پستی TNT هیچی رو به مقصد آمریکا پیک آپ نمیکنه میگه بخشنامه اومده که هیچی رو پیک آپنکنیم به مقصد آمریکا, میخواستم بدونم تو شهر های شما هم همچین شرایطی هستش؟؟ من باید یه نامه بفرستم آمریکا برای ثبت نام دانشگاه, ممنون میشم از وضعیت پیک آپ مرسوله تو شهرتون اطلاع بدین,اگه تو تهران این کار انجام میشه میتونم بیام تهران و پست کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان, تو شهر ما از بهمن ماه باجه پستی TNT هیچی رو به مقصد آمریکا پیک آپ نمیکنه میگه بخشنامه اومده که هیچی رو پیک آپنکنیم به مقصد آمریکا, میخواستم بدونم تو شهر های شما هم همچین شرایطی هستش؟؟ من باید یه نامه بفرستم آمریکا برای ثبت نام دانشگاه, ممنون میشم از وضعیت پیک آپ مرسوله تو شهرتون اطلاع بدین,اگه تو تهران این کار انجام میشه میتونم بیام تهران و پست کنم.
    سلام
    من آخرین اطلاعاتم واسه ۲ هفته پیشه، TNT کلن به مقصد امریکا نمیفرسته، از اواخر اسفند اینجوری شده
    DHL هم میگه اگه اصل مدرکه که قطعن نمیفرستیم چون تو گمرک آمریکا گیر میکنه و معلوم نیست که ترخیص بشه (و شاید حتی نشه) ولی مدرک اگه اصل نیست (یا میشه بازم گرفت) میفرسته ولی خب معلوم نیست کلیرنس چند روز طول بکشه!
    ولی من با کاراپست فرستادم همون ۲ هفته پیش و ۳ روزه رسید

سلام کسی میدونه آیا پست TNT فرم DS-2019 یا I-20 رو این روزا از آمریکا به ایران میفرسته یا نه؟ شرکت پستی بهتری به صورت مستقیم وجود نداره؟

این وسطم که شرکتهای واسطه که از دوبی میارن 125 هزار تومن هزینه اضافی میگیرن و یکی دو هفته هم زمان اضافی میبره

مرسی اگه کسی جدیدا تجربه یا خبر موثق داشته باشه بگه

پیش فرض پاسخ : سایر موارد مرتبط با ارسال بسته از طریق پست TNT, TPG

دوستان من توی گوگل تی ان تی رو سرچ کردم دو تا سایت معرفی کرد یکیش "تهران ناوگان ترابری" هست و اون یکی به اسم پست پی دی ئی هست. میشه بگین کدوم این دوتاست؟ ممنون

دوستان خیلی از شرکت های پستی هستن که از نام TNT سوء استفاده میکنن.شرکت TNT فقط با نام "تی ان تی ایران" شناخته میشه و هیچ نام دیگه ای نداره.

در ضمن دوستان پست TNT و TPG یکی نیستن و جدا هستن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)