صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

1- مبدا : تهران
    2- مقصد: آمریکا - بوستون
    3- تاریخ ارسال : 29 ژانویه
    4- تاریخ رسید : 1 فوریه ( در عرض سه روز رسید، یک روز زودتر از زمان تخمین زده شده خود پست)
    5- مبلغ دریافت شده : 70 تومن یا تخفیف دانشجویی - بدون تخفیف میشد 190 تومن
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود)
    7- سایر توضیحات : دمشون گرم هم بابت ارسال سریع و هم تخفیفی که در نظر گرفتن - مدارک از طرف دانشگاه تهران ارسال شده بود.
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

Junior Member

Question پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL

1- مبدا: تهران- پست دانشگاه علم و صنعت
    2- مقصد: کانادا
    3- تاریخ ارسال: Feb 1 2017
    4- تاریخ رسید: Feb 6 2017
    5- مبلغ دریافت شده: ۱۳۲ هزار تومن.
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود): نمی دونم داشت یا نه. ولی بهش گفتم بعضی ها کمتر دادن (همین جا خونده بودم) گفتش مبلغ قراردادمون همینه.
    7- سایر توضیحات: تاریخی که رسید دقیقا همون تاریخ تخمینی بود که DHL داده بود!

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL

1- مبدا
    تهران
    2- مقصد
    یونی اسیست، آلمان

3- تاریخ ارسال
    March 29 2017
    4- تاریخ رسید
    April 3 2017

5- مبلغ دریافت شده
    289 هزار تومن

6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود)
    7- سایر توضیحات
    شرح یک کلاهبرداری: بسته شامل مدارک دانشگاهی چهارشنبه تحویل شرکت dhl شد و مبلغ 289 هزار تومن هم از من دریافت شد تا مدارک بصورت پست پیشتاز روز جمعه تحویل موسسه یونی اسیست در آلمان بشه. اما در کمال ناباوری مدارک روز دوشنبه به یونی اسیست رسید و من فرصت اپلای برای یک دانشگاه در آلمان رو از دست دادم. هزینه ارسال عادی (که زمان تحویل همون دوشنبه بود) فقط 175 هزار تومن میشد. اما شرکت dhl با تعهد اینکه بسته رو بصورت پیشتاز ارسال کنه و جمعه تحویل بده، مبلغ 289 هزار تومن از من دریافت کرد اما بسته رو بصورت عادی ارسال کرد. پس از ثبت شکایت، شرکت به هیچ وجه زیر بار کلاهبرداری خودش نمیره و ادعا میکنه که این یک اتفاق معمول هست و شرکت هیچ تعهدی نداره. پعد از پیگیری زیاد، به من پیشنهاد 10 درصد تخفیف برای ارسال بعدی از طریق dhl رو دادند!!!

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL

با توجه به اینکه مدارک در روز مقرر نرسید و به تعهدات شون عمل نکردن. چرا کل هزینه یا لااقل بیشتر مبلغ و به شما پس ندادن؟؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطاب

مبدا
    مشهد

مقصد
    برلین

تاریخ ارسال
    ۲۵ می

تاریخ رسید
    ۲۹ می

مبلغ دریافت شده
    ۱۵۳ هزار تومان

توضیحات:
    طی چند ماه گذشته چندین بسته با دی اچ ال ارسال کرده ام.
    بسیار بسیار بسیار از این پست راضی هستم و سیستم رهگیری آن هم به شکل فوق العاده ای دقیق هست.
    تا ۳۱ فروردین ۵۰ درصد تخفیف دانشجویی داشت و هزینه ی ارسال بسته ها ۷۵ هزار تومن میشد.

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطاب

سلام دوستان اگر یکی بخواد برای من از آمریکا یه کتاب بفرسته تا بیاد تهران من هزینشو بدم میشه بگید چقدر میشه هزینش .... قراره برام کتاب بفرسته گفتم ببینم چطور میشه و چقدر در میاد برام هزینش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

سلام
    دوستان من دوبار تا به حال بسته را از با پست DHL یکبار دریافت کردم از خارج از کشور و یکبار هم ارسال کردم.
    هرذوبار بسته من باز شده بود و محتویات داخلش چک شده بود!

آخرین بار که یک نامه بود پاکت نامه رو باز کرده بودند و حتی دوباره مجدد با چسب نبسته بودند!!!

باتوجه به این که دانشگاه ها اصرار دارند که مدارک مهر وموم شده به هیچ وجه باز نشوند به خصوص معرفی نامه ها.... من میترسم دوباره که میفرستم مدارکم رو پست باز کنه و بعد از اون چون یکبار باز شده دانشگاه مدارکم رو قبول نکنند!!

به نظرتون راهی نیست که نشه مدارک رو باز کنند یا دانشگاه قبول میکنه به نظرتون؟؟ کسی تجربه مشابهی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدسی مکانیک دانشگاه شیراز

1- مبدا: تهران
    2- مقصد: مونیخ آلمان
    3- تاریخ ارسال: 21 Feb
    4- تاریخ رسید:23 Feb
    5- مبلغ دریافت شده: 121,000

1- مبدا : تهران، اون دفترشون که سمت شهرک غربه
    2- مقصد : دانشگاه سایمن فریزر، کانادا
    3- تاریخ ارسال: 18 فوریه
    4- تاریخ رسید(ن؟): 23 فوریه به British Colombia رسید و بنا به دلایل نامشخصی تحویل دانشگاه نشد.
    5- مبلغ دریافت شده: 110 هزار تومان برای دو تا ریزنمره مهر و موم شده در پاکت های جدا-از این نظر میگم که روی وزنش موثره گویا-
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود): به ما چیزی در مورد استفاده از تخفیف نگفتن، ولی روی فاکتور خورده قیمت نهایی 125 هزار تومان، و مسئولش خط زده کرده 110
    7- سایر توضیحات: روی برگه زده چهارشنبه 21 فوریه میرسه. در سایت، از همون روز اول کد پیگیری جمعه 23 فوریه رو به عنوان زمان تخمینیِ تحویل نشون میده. 23 فوریه هفت صبح بسته رسیده به شهر Surrey، ساعت ده صبح تحویل پیک میشه، ساعت سه و نیم برگشت می خوره. دانشگاه رسیدن هر گونه بسته ای رو تکذیب می کنه، و dhl تو افق محو میشه.
    حالا شاید طی این هفته به نحوی تصمیم بگیرن تحویلش بدن. من که چشمم آب نمی خوره به هر صورت.

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    1- مبدا : تهران، اون دفترشون که سمت شهرک غربه
    2- مقصد : دانشگاه سایمن فریزر، کانادا
    3- تاریخ ارسال: 18 فوریه
    4- تاریخ رسید(ن؟): 23 فوریه به British Colombia رسید و بنا به دلایل نامشخصی تحویل دانشگاه نشد.
    5- مبلغ دریافت شده: 110 هزار تومان برای دو تا ریزنمره مهر و موم شده در پاکت های جدا-از این نظر میگم که روی وزنش موثره گویا-
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود): به ما چیزی در مورد استفاده از تخفیف نگفتن، ولی روی فاکتور خورده قیمت نهایی 125 هزار تومان، و مسئولش خط زده کرده 110
    7- سایر توضیحات: روی برگه زده چهارشنبه 21 فوریه میرسه. در سایت، از همون روز اول کد پیگیری جمعه 23 فوریه رو به عنوان زمان تخمینیِ تحویل نشون میده. 23 فوریه هفت صبح بسته رسیده به شهر Surrey، ساعت ده صبح تحویل پیک میشه، ساعت سه و نیم برگشت می خوره. دانشگاه رسیدن هر گونه بسته ای رو تکذیب می کنه، و dhl تو افق محو میشه.
    حالا شاید طی این هفته به نحوی تصمیم بگیرن تحویلش بدن. من که چشمم آب نمی خوره به هر صورت.
    تحویل شد و دانشگاه تایید کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)