صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL

من که راضی ام؛ 11 نوامبر مشهد مدارک رو تحویل دفتر مشهد دادم، خودشون گفتن 19 می رسه، توی سایت هم زده بود 20 ام، اما امروز تحویل دانشگاه شده یعنی 16 ام
    60 تومن هم گرفتن، از نیوزیلند هم که من فرستادم جایی دور افتادع تر فکر نکنم کسی سراغ داشته باشه
    60 تومن دانشجویی رو هم دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL

من که راضی ام، سری قبل هم فرستادم ملبورن از همین تخفیف 60 تومنیشون استفاده کردم
    اون جا هم 2 روز زودتر از موعد تحویل دادن

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

من دانشگاه علم و صنعت پست کردم. وزن بسته حدود 70 گرم. قیمت 95 تومن گرفتن. با اینکه گفتم 60 تومن دوستان گرفتن ولی بازم 95 حساب کرد(نامرد). یک هفته ای هم به استاد رسید. البته فقط مدارک رو الان میفرستن و هیچ چیز دیگه ای تحت عنوان محموله ( حتی یک کتاب کوچیک) رو نمیفرستن.
    Dreams Don't Work Unless You Do

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست DHL (فقط بیان تجربه، مطابق الگوی پست اول)

سلام دوستان.
    تجربه اي كه داشتم رو اينجا ميگم و اميدوارم مورد استفاده بقيه دوستان قرار بگيره.
    مبدا: تهران - شعبه خيابان وزرا
    مقصد: Rutgers University - New Jersery
    تاريخ ارسال: ٨ دسامبر ٢٠١٥ - ساعت ١٠ صبح
    تاريخ رسيد: ١١ دسامبر ٢٠١٥ - ساعت ١١:٣٤ به وقت مقصد
    مبلغ: ١٩٩،٨٠٠ تومان
    تخفيف: --
    ساير توضيحات: خيلي راضي بودم. دقيقا زماني كه گفتن بسته به مقصد رسيد. كلا هم حدود ٢٠ ساعت تو گمرك Cincinnati بود.

1- مبدا تهران
    2- مقصد
    آمریکا
    3- تاریخ ارسال
    10 دسامبر
    4- تاریخ رسید
    هنوز هولدینگ هست !!!
    5- مبلغ دریافت شده
    90 هزار
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود)
    7- سایر توضیحات
    دوستان با این پست مزخرف اصلا و ابدا نفرستین ! از وقتی از ایران خارج شده هر شهر بک بار کلیر خورده !!! تو سین سیناتی هم که بسته فک کنم باز شد ! بسته من مهر موم دانشگاه بود و توش 3 4 صفحه ترجمه ریزنمرات ام بود ! انقدر که اینا کلیر می کنن آدم شک می کنه که توش اشتباهی ب.م.ب نزاشته باشه !!!
    الان ام بسته او رو نوشته بود که Scheduled for delivery as agreed فک کردم داستان تموم شده ! آخه دقیقا بسته دیگه دست پستچی بود و تو شهر دانشگاه ولی یهو دیدم باز رفت کلیرنس !!! الان پستچی احساس مسعولیت کرده وسط راه کلیرش کنه !!!

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

دوستان از ابتدای سال 2016 به این طرف اون افر قبلی دی اچ ال مبنی بر بسته ی دانشجویی زیر یک کیلو به هرجا که قبلا می شد 60 تومن، و من خودم دو بار ازش استفاده کرده بودم در سال میلادی جدید فعلا خبریازش نیست
    من امروز رفتم اپلیکشن متریالم رو بفرستم هانوور المان برق از چشام پرید و شد 160 هزار تومن!

Junior Member

متاسفانه از من هم 175 برای آمریکا گرفت
    خیلی ناراحت شدم ولی مجبور بودم ریزنمره رو پست کنم

با سلام.
    برای کشورهای گروه دوم که کشورهای اروپایی رو شامل میشه تا 499 گرم هزینه ای معادل 98100 تمن در ادارات پست دریافت میشه.
    این هزینه که پست میگیره به گفته ی هم پست و هم نمایندگی های DHL در ایران کمتر از هزینه ایه که نمایندگی DHL دریافت میکنه چون به گفته خودشون وقتی بسته به پست تحویل داده میشه 2 روز کاری دیرتر به مقصد میرسه.
    چون این 2 روز زمان میبره تا به DHL یرسه و بعد ارسال بشه.
    هرچند استدلال غیر معقولیه اما من امروز با امور کل DHL در ایران تماس گرفتم هم همین حرف رو زد که با این که پست واسطه بین مشتری و شرکت DHL هست اما باز با این اوضاع هزینش کمتره.
    من 2 روز پیش برای میلان یه بسته داشتم که 82 گرم شد یعنی زیر 499 گرم و هزینش شد 98100 تمن به گفته مسئولی که امروز باهاش صخبت کردم امروز از ایران خارج میشه.
    موفق باشید

من بسیار راضی بودم.
    بستم 3 روزه به میلان رسید و دلیور شد.
    بسیار عالی.

1- مبدا : مشهد
    2- مقصد: آلمان Erlangen
    3- تاریخ ارسال: 26 March
    4- تاریخ رسید: 30 March
    5- مبلغ دریافت شده: 98100 تومان
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود): خیر
    7- سایر توضیحات:من از پست مرکزی در عدل خمینی فرستادم. قبلا با TNT میفرستادم ولی این سری که رفتم باجه TNT جمع شده بود کلا. اون ارزونتر بود 86000 تومان و بنظرم فرق دیگه ای باهم ندارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)