صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

1- مبدا تهران باجه شریف
    2- مقصد
    آمریکا نیوجرسی
    3- تاریخ ارسال
    15 دسامبر
    4- تاریخ رسید
    22 دسامبر
    5- مبلغ دریافت شده
    96 هزار تومان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

اصلاح می کنم 18 ارسال کردم 22 رسید

سلام دوستان.تی ان تی ادعا میکنه که بسته های پستی رو به همه جای دنیا 4 تا 5 روزه میرسونه.البته ادعاش درست هم هست.من چندتا بسته با تی ان تی فرستادم که به موقع رسیده.

در ضمن تی ان تی شرکت مستقلی هست و همه دفاتر و باجه هاش جدا از تی پی جی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدسی مکانیک دانشگاه شیراز

من از شیراز به تاریخ 18 فوریه پست کردم. هنوز بستم نرسیده به مقصدم که ایتالیا هست و الان بسته تو آلمانه. یکم نگران شدم. ینی می رسونن بسته رو تا دو روز دیگه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanbeygi نمایش پست ها
    من از شیراز به تاریخ 18 فوریه پست کردم. هنوز بستم نرسیده به مقصدم که ایتالیا هست و الان بسته تو آلمانه. یکم نگران شدم. ینی می رسونن بسته رو تا دو روز دیگه ؟
    دوست عزیز نگران نباشید.بستتون به موقع می رسه

Junior Member

سلام
    من یک بسته برای ایتالیا با پست TNT فرستادم گفتند 3 تا 5 روز طول می کشه اما 10 روزه رسید. سیستم tracking هم با 24 ساعت تاخیر کار میکنه. هزینه اش با DHL تقریبا یکی است اما DHL بسیار سریع تر ارسال می کند و سیستم tracking آن هم آنی است!

سلام
    امروز من یه سری مدارک از شیراز به کانادا با پست TNT فرستادم هزینه شده 530 هزار تومان
    جالبه بدونید هفته قبلش 288 هزار تومان بود اما چون تحریم های جدیدی قرار دادن هیچ بسته ای رو نمیفرستادن تا قیمت جدید براشون مشخص کنن

Junior Member

دوست عزیز من یک بار رفتم dhl اونجا فهمیدم TNT بار هاشو میاره dhl ببره الانم که dhl تحریم شده معلوم نیست TNT بارهاشو میده کی ببره، یه شرکت دیگه هم هست من تازه باهاشون آشنا شدم به اسم PDE قیمتاش نسبت به dhl پایین تره خدماتشم مثل dhl خوب بود
    ویرایش توسط shaccept : December 4th, 2018 در ساعت 11:08 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energies | École de technologie supérieure

نقل قول نوشته اصلی توسط alivandshekari نمایش پست ها
    سلام
    امروز من یه سری مدارک از شیراز به کانادا با پست TNT فرستادم هزینه شده 530 هزار تومان
    جالبه بدونید هفته قبلش 288 هزار تومان بود اما چون تحریم های جدیدی قرار دادن هیچ بسته ای رو نمیفرستادن تا قیمت جدید براشون مشخص کنن
    سلام،
    من هم امروز یه سری مدارک که حدود 200 گرم وزن داشت را به مقصد کانادا ارسال کردم از اهواز، اول بدنبال پست DHL رفتم که گفتن تعطیل شده و در همان حوالی پست TNT را پیدا کردم، هزینه ارسال را 530 هزار تومان اعلام کردند، با اینکه عجله دارم اما ترجیح دادم منطقی تصمیم بگیرم و رفتم سراغ شرکت PDE که واقعا راضی بودم میتونید سرویس Express را انتخاب کنید 4 5 روز کاری میرسونه چون تعطیلات وسط اش هست نهایت 7 تا 9 روز، قیمت اش هم خیلی مناسب تر بود، 330 هزار تومان که در سایت شرکت دیدم به دانشجو تخفیف میدن و فقط 277 هزار تومان دریافت کردند.
    رسید را ضمیمه می کنم برای اطلاع دوستان، لینک زیر

http://s8.picofile.com/file/83461369...0029_Copy_.jpg

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)