صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

سلام
    کسی میدونه هزینه ارسال مدارک برای اپلای کانادا با TNT از دانشگاه شریف چقدر میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

سلام دوستان کسی جدیدا با تی ان تی مدرک پست کرده کانادا ؟ چقد طول کشیده برسه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

1- مبدا کرمان
    2- مقصد
    تورنتو کانادا
    3- تاریخ ارسال
    ۲ فبریه
    4- تاریخ رسید
    ۷ فبریه
    5- مبلغ دریافت شده
    ۴۸۰ هزار تومان

Junior Member

1- مبدا تهران - تی ان تی شریف
    2- مقصد
    کبک
    3- تاریخ ارسال
    23 فوریه
    4- تاریخ رسید
    28 فوریه
    5- مبلغ دریافت شده
    219 تومان

سلام دوستان، ایا امکان پست شناسنامه و کارت ملی از کانادا به ایران هست؟ اصلا پستی الان هست که بیاد ایران از کانادا؟

۱-مبدا تهران
    ۲-مقصد نیویورک
    ۳-تاریخ ارسال 15 june 2020
    ۴-تاریخ رسید 28 june 2020
    ۵-مبلغ دریافت شده ۶۵۳ هزارتومان پست tpg
    تنها نکته منفی این بود که مسیر پاکت ارسالی رو مرحله به مرحله میشد ترک کرد اما نهایتا دلیوری نخورد تو سایت نخورد و من مجبور شدم تلفنی استعلام بگیرم و ایمیلشو برام بفرستن که چه زمانی دلیور شده
    یه مزیتی هم داشت نسبت به دی اچ ال این بود که دی اچ ال میگفت تمام پاکت های تو گمرک دبی باز میشه و از طرفی هم اون موسسه تو امریکا از من پاکت مهر و موم میخواست با tpg که صحبت کردم گفت ماله ما هم ممکنه باز بشه ولی نه همشون در نهایت راضی بودم از خدماتشون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط paddesky نمایش پست ها
    سلام،
    من هم امروز یه سری مدارک که حدود 200 گرم وزن داشت را به مقصد کانادا ارسال کردم از اهواز، اول بدنبال پست DHL رفتم که گفتن تعطیل شده و در همان حوالی پست TNT را پیدا کردم، هزینه ارسال را 530 هزار تومان اعلام کردند، با اینکه عجله دارم اما ترجیح دادم منطقی تصمیم بگیرم و رفتم سراغ شرکت PDE که واقعا راضی بودم میتونید سرویس Express را انتخاب کنید 4 5 روز کاری میرسونه چون تعطیلات وسط اش هست نهایت 7 تا 9 روز، قیمت اش هم خیلی مناسب تر بود، 330 هزار تومان که در سایت شرکت دیدم به دانشجو تخفیف میدن و فقط 277 هزار تومان دریافت کردند.
    رسید را ضمیمه می کنم برای اطلاع دوستان، لینک زیر

http://s8.picofile.com/file/83461369...0029_Copy_.jpg
    من هم چندین بار تجربه پست با شرکت PDE رو داشتم. من خیلی گشتم تا بتونم در فروم مرتبط با این شرکت تجربمو به اشتراک بذارم ولی متاسفانه پیدا نکردم. همانطور که گفتید قیمتهاشون واقعا از شرکت TNT و همینطور بقیه شرکتهای خصوصی پستی پایینتر هست. بعلاوه اینکه خیلی خوب پیگیری میکنند. من یکبار بسته ای حاوی مدارک دانشگاهی جهت ارسال به استرالیا داشتم که بقیه شرکتها به من قیمت حدود 600 هزار تومن رو دادند و این شرکت حدود 430 هزار تومن هزینه گرفت که خب از خدماتشون هم راضی بودم.
    بار دیگر هم از خدمات پیکاپ دلیوریشون استفاده کردم که خیلی راضی بودم.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

۱-مبدا تهران
    ۲-مقصد تورنتو, کانادا
    ۳-تاریخ ارسال
    1400/01/22
    ۴-تاریخ رسید
    1400/01/26
    ۵-مبلغ دریافت شده ۹۶۰ هزارتومان پست PDE

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)