صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

1- مبدا: کرمان
    2- مقصد: USA
    3- تاریخ ارسال: 10 نوامبر 2016
    4- تاریخ رسید: 15 نوامبر 2016
    5- مبلغ دریافت شده: 101000
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود)
    7- سایر توضیحات: ترکینگ خیلی خوب. با وجود اینکه تعطیلات شنبه و یکشنبه هم در بازه زمانی قرار داشت سر موعد 5 روزه که گفته بودن رسید. من از باجه tnt در پست مرکزی کرمان بسته ام رو ارسال کردم که برخورد خیلی خوبی باهام شد. در کل خیلی راضی بودم.

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

چند نفر از دوستان به موضوعی مورد باجه TNT شریف اشاره کرده ن که من در تایید صحبت اونا باید اضافه کنم که:
    پارسال از خدمات باجه TNT شریف استفاده کردم و کاملا خدمات شرکت TNT رو ارایه میدادن و ترکینگ بسته هم ازطریق خود سایت جهانی TNT انجام میشد.
    امسال باز چند بار از خدمات همین باجه استفاده کردم اما مقداری متفاوت هست چون این تی ان تی، همون تی ان تی پارسال و اورجینال نیست! شرکت تهران ناوگان ترابر داره از اسم TNT استفاده میکنه. ترکینگ از طریق سایت خود این شرکت انجام میشه و درکل هیچ ارتباطی با TNT جهانی نداره.
    در مورد ارسال بسته های مدارک دانشجویی، واسه امریکا و کانادا 85 تومن و برای اروپا 75 تومن میگیرن که نسبت به سایر شرکتها قیمت بدی نیست.
    سیستم ترکینگ شون خیلی ساده و معمولیه ولی زود به زود آپدیت میشه. بسته های بمقصد آمریکا دقیقا 3-4 روزه به دانشگاه تحویل داده میشن.
    در کل من از خدمات این شرکت راضی ام و کار من رو چندبار خیلی خوب راه انداخته. دیگه بحث سواستفاده و بکار بردن اسم مشابه TNT جداست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

1- مبدا: همدان
    2- مقصد: USA-Iowa State
    3- تاریخ ارسال:1/12/2017
    4- تاریخ رسید:1/17/2017
    5- مبلغ دریافت شده:164000 تومان
    7- سایر توضیحات :من توسط TPG فرستادم.

Junior Member

سلام متاسفانه این پست خیلی هم خوب نیست. بنده مدارکم رو برای کانادا از طریق این پست ارسال کردم. ولی الان 4 روزه که تو دبی گیر کرده و میگن که کل بسته هامون در دبی توسط پلیس به مشکل امنیتی خورده. حالا نمیدونم که واقعا راست میگن یا خیر. چون جواب قانع کننده ای نیز در این باره نمی دهند که به چه دلیل یا تا چه زمانی بسته ها متوقف می ماند. بنده پیشنهاد میکنم که قبل از ارسال بسته هاتون با پست TNT حتما تجدید نظر کنید که به مشکل من بر نخورید.

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

1- مبدا: tehran
    2- مقصد: toronto-canada
    3- تاریخ ارسال:3/16/2017
    4- تاریخ رسید 3/21/2017
    5- مبلغ دریافت شده:102000 تومان
    7- سایر توضیحات :TNT
    ویرایش توسط baharina : March 21st, 2017 در ساعت 09:23 PM دلیل: TYPE
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، ط

1- مبدا: تهران
    2- مقصد:
    آمریکا
    3- تاریخ ارسال:
    March 13, 2017
    4- تاریخ رسید:
    March 19, 2017
    5- مبلغ دریافت شده:
    1,020,000 ریال
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود):
    N/A
    7- سایر توضیحات:
    دوستان این پست TNT اصلی نیست و شما برای رهگیری بسته باید به سایت www.tntiran.com برید. ابتدا برای پست بسته باجه تی. ان. تی در منطقه 19 پستی 200000 تومان قیمت داد. با مراجعه به باجه تی. ان. تی. منطقه پستی دیگری با 100000 تومان پست شد. بسته من زیر 500 گرم بود. این همه بی دقتی جای تاسف داره.

Junior Member

منم از شیراز هفدهم می، به آلمان پست کرده ام،
    114000 تومن گرفته، هنوز هم نرسیده. هر چه هم زنگ می زنم، می گن کاری نمی تونیم کنیم.

هیچ خوب نیست. با کسای دیگه یی که اینجا نوشته اند که مقایسه می کنم، می بینم زیاد هم گرفته.
    شش رو گذشته، هنوز هیچ خبری هم از رسیدنش نیست.
    به هیچ روی این رو سفارش نمیکنم.

گویا هر شغبه ییش هم هزینه یی متفاوت می گیره

Junior Member

بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم به جای دی اچ ال با این تی ان تی تقلبی فرستادم. بعد از ده روز چهار صفحه مدرک همچنان توی گمرک آلمان گیره و به من می گن باید EORI number دانشگاه رو بدی تا ترخیص بشه و اپراتورشون هم به شکل مسخره ای اصرار می کنه این موضوع کاملا طبیعی ست و "همه می دن این شماره رو!" - در صورتی که از تمام مسئولین مربوطه سوال کردم و طبیعتا جواب شون این بود که به عنوان یک دانشگاه و نه شرکت تجاری اصلا کد فعالیت اقتصادی ندارند و شخصا هم بعد از چهار سال رفت و آمد بین ایران و اروپا و چهل بار مدارک این طرف و اون طرف فرستادن این اولین باری ست که دارم همچین چیزی می شنوم. بهرحال فردا ددلاین دانشگاه برای دریافت مدارک می گذره. ما که سوختیم، شما پند بگیرید.

دوستان اگر ارسال سریع براتون مهمه به هیچ عنوان از TNT استفاده نکنید. این شرکت تهران ناوگان ترابر داره از اسم TNT سوء استفاده می کنه و هیچ نسبتی با اون شرکت نداره. من یک پاکت را با دادن 114 هزارتومن با این شرکت فرستادم برای اتریش، الان 5 روز گذشته و هیچ خبری نیست. ۴ روزه که توی ترکینگ tntiran.com میگه که بسته رسیده آلمان. بسته ای که برای اتریش بوده 4 روز توی آلمان چیکار میکنه؟

از همه بدتر ترکینگ سایت هست که هیچ اطلاع خاصی نمیده. تا الان برای من 4 بار زده:
    The parcel has reached the GLS location. مکان رو هم زده Germany/Neuenstein. اونطوری که من متوجه شدم TNT تقلبی ما بسته رو می بره میده دست شرکت GLS اونا هم بسته رو هی پاس میدن اینطرف و اونطرف بدون اینکه ارسالش کنن.

خلاصه اگر علاقه دارید بسته تون رو خیلی گرون و دیر به مقصد برسونید از شرکت تهران ناوگان ترابر TNT تقلبی استفاده کنید. اگرنه بدون شک DHL رو انتخاب کنید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط majidrp نمایش پست ها
    بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم به جای دی اچ ال با این تی ان تی تقلبی فرستادم. بعد از ده روز چهار صفحه مدرک همچنان توی گمرک آلمان گیره و به من می گن باید EORI number دانشگاه رو بدی تا ترخیص بشه و اپراتورشون هم به شکل مسخره ای اصرار می کنه این موضوع کاملا طبیعی ست و "همه می دن این شماره رو!" - در صورتی که از تمام مسئولین مربوطه سوال کردم و طبیعتا جواب شون این بود که به عنوان یک دانشگاه و نه شرکت تجاری اصلا کد فعالیت اقتصادی ندارند و شخصا هم بعد از چهار سال رفت و آمد بین ایران و اروپا و چهل بار مدارک این طرف و اون طرف فرستادن این اولین باری ست که دارم همچین چیزی می شنوم. بهرحال فردا ددلاین دانشگاه برای دریافت مدارک می گذره. ما که سوختیم، شما پند بگیرید.
    سلام

من تا به حال هر مدرکی با پست تی ان تی فرستادم (و دی اچ ال)راحت به مقصد رسیده است!!!.

هرگاه چنین مشکلی پیش امد یک ایمیل به دانشگاه بزنید و ضمن ارایه مستندات مبنی بر گیر کردن بسته پستی ,سریعا مدارک خود را با پست ویژه دی اچ ال ارسال کنید.اگر در اروپا است باید حداکثر ظرف 5 روز کاری به دانشگاه برسد.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)