صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78

موضوع: تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

1- مبدا: مشهد
    2- مقصد: آلمان- Rostock
    3- تاریخ ارسال: 31 Dec 2015
    4- تاریخ رسید: 04 Jan 2016
    5- مبلغ دریافت شده: 68500
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود)
    7- سایر توضیحات:
    وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express- من 30 Dec به اداره پست تحویل دادم، 31 Dec بسته ارسال شده. 1 روز بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله هست.
    ویرایش توسط mahsahmd65 : March 4th, 2016 در ساعت 07:04 PM دلیل: تایپ اشتباه در تاریخ رسید (2014 بجای 2016)

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

2- مقصد: آلمان- Braunschweig
    3- تاریخ ارسال: 10 Jan 2016
    4- تاریخ رسید: 13 Jan 2016
    5- مبلغ دریافت شده: 86000
    7- سایر توضیحات:
    وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express- من 09 Jan به اداره پست تحویل دادم، 10 Jan بسته ارسال شده. 1 روز بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله هست. در سال میلادی جدید از 68500 به 86000 افزایش قیمت داشت.
    ویرایش توسط mahsahmd65 : March 4th, 2016 در ساعت 07:08 PM

2- مقصد: آلمان- Aachen
    3- تاریخ ارسال: 21 Jan 2016
    4- تاریخ رسید: 25 Jan 2016
    7- سایر توضیحات: وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express-
    من 21 Jan به اداره پست تحویل دادم، 21 Jan بسته ارسال شده. بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله ای نیست.

2- مقصد: آلمان- Muenchen
    3- تاریخ ارسال: 26 Jan 2016
    4- تاریخ رسید: 28 Jan 2016
    7- سایر توضیحات: وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express- من 25 Jan به اداره پست تحویل دادم، 26 Jan بسته ارسال شده. 1 روز بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله هست.
    ویرایش توسط mahsahmd65 : March 4th, 2016 در ساعت 07:09 PM

2- مقصد: آلمان- Aachen
    3- تاریخ ارسال: 08 Feb 2016
    4- تاریخ رسید: 10 Feb 2016
    7- سایر توضیحات: وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express- من 06 Feb به اداره پست تحویل دادم، 08 Feb بسته ارسال شده. 2 روز بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله هست.
    ویرایش توسط mahsahmd65 : March 4th, 2016 در ساعت 07:09 PM

2- مقصد: آلمان- Bochum
    3- تاریخ ارسال: 08 Feb 2016
    4- تاریخ رسید: 10 Feb 2016
    7- سایر توضیحات: وزن بسته زیر 500 گرم- Global Express- من 06 Feb به اداره پست تحویل دادم، 08 Feb بسته ارسال شده. 2 روز بین تحویل بسته به اداره پست و ارسال بسته فاصله هست.

Junior Member

1- مبدا: تهران
    2- مقصد: ایتالیا- میلان
    3- تاریخ ارسال:15/مارس/2016
    4- تاریخ رسید: 17/مارس/2016
    5- مبلغ دریافت شده: 126000
    7- سایر توضیحات:سه برگه اچار/هزینش ولی خیلی گرون بود

1- مبدا: تهران tnt شریف
    2- مقصد: برلین- آلمان
    3- تاریخ ارسال: 5 جون 2016
    4- تاریخ رسید: 8 جون 2016
    5- مبلغ دریافت شده: 75000
    6- تخفیفهای استفاده شده (در صورت وجود):
    (این تخفیف بدون کارت دانشجویی هم اعمال میشه،فقط باید کار پستیتون دانشجویی باشه)
    7- سایر توضیحات: اولا که اسم این شرکت tnt مخفف Tehran navgan tarabar هستش ، من قبل عید از طریق همین باجه به میلان با همین قیمت فرستادم،اونموقع امکان ترکینگش از سایت اصلی tnt فراهم بود. اما این سری که پست کردم،امکان ترکینگ از سایت اصلی tnt فراهم نبود و باید از سایت tntiran.com ترک می کردم. یه تفاوت دیگه هم با قبل از عید داشت که بالای رسیدش قبل عید نوشته بود فقط tnt ولی بعد عید بالای سربرگش این عبارت Tehran navgan tarabar هم ذکر شده. و مورد آخر هم که سیستم آپدیت روی سایتشون افتصاح بود،مثلا برای من ساعت 9 صبح بسته تحویل دانشگاه داده شده بود ولی حدود ساعت 9 شب توو سایت tntiranاطلاعاتش آپدیت شد. ساعت 4:15 هم زنگ زدم که من بستم رسیده برلین چرا وضعیتشو آپدیت نمی کنین ؟خانومه گفت الان وقت اداری نیست فردا زنگ بزن. خلاصه اینکه با اینکه قیمتش مناسبه(هر چند که باید با ظاهر خیلی خیلی خیلی مناسب تشریف ببرید شریف وگرنه با بدرفتاری شدیدی مواجه میشین که تویه هیچ ددانشگاه دیگه نمی بینید همچین برخوردیو) ولی گویا دیگه نماینده tnt نیستن و دارن از اسم اون برند سواستفاده می کنن و متاسفانه نمیگن که ما دیگه نماینده tnt نیستیم و خودتون باید متوجه بشید که اینا نماینده ی اون شرکت معروف دیگه نیستن.

- مبدا: تبریز TNT آبرسان
    2- مقصد: کینگستون-کانادا
    3- تاریخ ارسال: 1 جون 2016
    4- تاریخ رسید: 7 جون 2016
    5- مبلغ دریافت شده: 101000

6-تخفیف: 30 هزارتومن مربوط به 30امین سالگرد تاسیسشون

توضیحات اضافی:
    کل حرفای ایشون تایید میشه و ترکینگشون فراتر از افتضاحه. فقط تنها تفاوتشون این بود که برخوردشون تو نمایندگی آبرسان خیلی خوب بود و پیگیر بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh1368 نمایش پست ها
    7- سایر توضیحات: اولا که اسم این شرکت tnt مخفف Tehran navgan tarabar هستش ، من قبل عید از طریق همین باجه به میلان با همین قیمت فرستادم،اونموقع امکان ترکینگش از سایت اصلی tnt فراهم بود. اما این سری که پست کردم،امکان ترکینگ از سایت اصلی tnt فراهم نبود و باید از سایت tntiran.com ترک می کردم. یه تفاوت دیگه هم با قبل از عید داشت که بالای رسیدش قبل عید نوشته بود فقط tnt ولی بعد عید بالای سربرگش این عبارت Tehran navgan tarabar هم ذکر شده. و مورد آخر هم که سیستم آپدیت روی سایتشون افتصاح بود،مثلا برای من ساعت 9 صبح بسته تحویل دانشگاه داده شده بود ولی حدود ساعت 9 شب توو سایت tntiranاطلاعاتش آپدیت شد. ساعت 4:15 هم زنگ زدم که من بستم رسیده برلین چرا وضعیتشو آپدیت نمی کنین ؟خانومه گفت الان وقت اداری نیست فردا زنگ بزن. خلاصه اینکه با اینکه قیمتش مناسبه(هر چند که باید با ظاهر خیلی خیلی خیلی مناسب تشریف ببرید شریف وگرنه با بدرفتاری شدیدی مواجه میشین که تویه هیچ ددانشگاه دیگه نمی بینید همچین برخوردیو) ولی گویا دیگه نماینده tnt نیستن و دارن از اسم اون برند سواستفاده می کنن و متاسفانه نمیگن که ما دیگه نماینده tnt نیستیم و خودتون باید متوجه بشید که اینا نماینده ی اون شرکت معروف دیگه نیستن.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

گویا دوستان بعد از خرید شرکت تی.ان.تی هلند که کوریری جهانی، اصلی و معروف بود توسط فد.اکس امریکا این شرکت موقعیت طلب ایرانی با همون اسم مخفف اما توانایی عملیاتی افتضاح جاش رو گرفته و داره فعالیت می کنه
    من 31 آگوست از دفتر ایوانک مدارک ویزام رو فرستادم برای دبی، اما تا همین امروز(بعد 5 روز) از روی سایت ترکینگ اشغالشون زده از صبح دست پست چی هست و هنوز بعد از 8 صبح که این رو زده تا الان که نزدیک 1 بامداد هست، معلوم نکرده که تحویل شده یا نه. من خودم همیشه با دی.اچ.ال می فرستم و این بار بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم مدارکی که 1 سال دنبالش دوییدم برای ویزای نیوزیلند دادم دست این کار نابلندا.
    ضمنا ترکینگشون خیلی دیر اپدیت می شه. من 9 صبح بستم رو تحویلشون دادم ساعت 8 شب چک کردم دیدم اصلا می زنه همچین بسته ای نیست، من مردم از ترس اما فرداش گفت بعد 24 ساعت ثبت سیستم می شه!حالا دی.اچ.ال شما همون جا که تحویل دادی کد رهگیریش فعال می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)