صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

درود

دوستان در این تاپیک مسایل مربوط به پیگیری مرسوله های ارسال شده با پست DHL و مشکلات پدید آمده در این راستا رو مطرح بفرمایید

شاد باشید
    مدیریت تالار

ویرایش توسط ariaie : July 22nd, 2013 در ساعت 03:29 AM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

سلام
    از طریق خود سایت DHL.com بسته ها رو میشه پیگیری کرد از طریق شماره مربوطه که به این صورت هستش لااقل واسه امریکا:
    میرین سایت و قسمت وسطtracking number هستش و شماره رو میدین 10رقمی
    اول از شهر خودتون میره تهران
    بعد فردا صبحش میره دبی و اونجا میره تو پاکت
    از اونجا به Leipzig آلمان میره و بعدش بروکسل
    خوشبختانه اینا سریع هستش
    بعد میره Cincinnati تو امریکا واسه کلیرنس و پاکت عوض میشه و از اونجا هم میره به شهر مورد نظر
    ممکنه یکی دو روز این ور اونور باشه ولی انصافا همه چی رو مینویسن
    مثلا یه بار واسه من نوشته بود اشتباها رفته یه جای دیگه منتظر پیک سریع السیر هستن تا ببره
    من که مشکل خاصی تو پیگیری ندیدم
    (البته تبلیغ محسوب نشه)

Junior Member

دوستان کسی میدونه چند روز طول میکشه که نامه از انگلستان (لیدز) به اصفهان برسه ؟ من وقت سفارت گرفتم و منتظر یک نامه هستم که هنوز نرسیده. دانشگاه میگه که نامه رو 5 روز پیش ارسال کرده با DHL

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چند روز طول میکشه که نامه از انگلستان (لیدز) به اصفهان برسه ؟ من وقت سفارت گرفتم و منتظر یک نامه هستم که هنوز نرسیده. دانشگاه میگه که نامه رو 5 روز پیش ارسال کرده با DHL
    من مشکلم برطرف شد. ئر واقع خودم رفتم دفتر DHL و نامه رو گرفتم. نامه 28 آگوست پست شده بود و من 3 سپتامبر گرفتمش.

سلام، من از طرف دانشگاه کارنامه هامو برای North Dakota فرستادم، از طریق سایت DHL پیگیری که میکنم نوشته رسیده و تحویل داده شده Omaha, Nebraska. من با خود شرکت تو ایران تماس گرفتم گفتن آدرست همون North Dakota,Fargo زده شده ولی به اینجایی که میبینین تحویل داده شده. دلیللشم این بود که به نزدیکترین جایی که این پست دفتر داشته تحویل دادن. حالا 11 روز از رسیدن نمره های من به این مقصد Nebraska گذشته ولی دانشگاه میگه هنوز به دست ما نرسیده. بین این دو تا شهر Fargo در North Dakota و Omaha در Nebraska فاصله زیادی نیست. یعنی با پست معمولی میفرستن از یه جایی به بعد رو و کسی میدونه چقدر طول میکشه؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام، من از طرف دانشگاه کارنامه هامو برای North Dakota فرستادم، از طریق سایت DHL پیگیری که میکنم نوشته رسیده و تحویل داده شده Omaha, Nebraska. من با خود شرکت تو ایران تماس گرفتم گفتن آدرست همون North Dakota,Fargo زده شده ولی به اینجایی که میبینین تحویل داده شده. دلیللشم این بود که به نزدیکترین جایی که این پست دفتر داشته تحویل دادن. حالا 11 روز از رسیدن نمره های من به این مقصد Nebraska گذشته ولی دانشگاه میگه هنوز به دست ما نرسیده. بین این دو تا شهر Fargo در North Dakota و Omaha در Nebraska فاصله زیادی نیست. یعنی با پست معمولی میفرستن از یه جایی به بعد رو و کسی میدونه چقدر طول میکشه؟
    ترک نامبرتان را اعلام کنید تا ببینم.

من تا کنون هر چی فرستادم 6 روزه رسیده (به داکوتا و نبرسکا چیزی نفرستادم)
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    ترک نامبرتان را اعلام کنید تا ببینم.

من تا کنون هر چی فرستادم 6 روزه رسیده (به داکوتا و نبرسکا چیزی نفرستادم)
    من دقیقا همون روز 4 تا کارنامه دانشگاه واسم فرستاده، همشون رسیده جز این یکی. دیشب زنگ زدم DHL Central USA، بهم گفتن زنگ بزن به DHL Omaha, Nebraska. خلاصه زنگ زدم اونجا، گفتم آقا یا خانومی به اسمه XXXX پاکت من رو تحویل گرفته و امضا کرده. گفت این آقا از طرف پست مرکزی دانشگاه North Dakota میاد، با اونا تماس بگیر. این بار ایمیل فرستادم به Facility management دانشگاه که نوشته بود مسئول ارسال بسته ها تو دانشگاه هم هستن. بهم جواب دادن که آقای XXXX که میگی رو میشناسیم، کارمند خانومه YYYY هستش. من ایمیلتو واسشون میفرستم تا کمکت کنن. خلاصه بسته من از 3 ژانویه که تحویل داده شده تو پست دانشگاه مورد نظره. حالا منتظر جواب خانومه YYYY هستم. کلا شماره و ایمیل خود آقای XXXX هم پیدا کردم. اگه رئیسش جواب نداد زنگ بزنم به خودش یه سوالی بپرسم که از 3 ژانویه تا حالا ریز نمرات منو چی کار کردی.

اینم ترک نامبر 1372637265، سیستم ترکینگ مشکلی نداشته، دانشگاه یه کم گیج میزنه.
    ویرایش توسط Blue_Heart : January 15th, 2014 در ساعت 11:45 AM

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    من دقیقا همون روز 4 تا کارنامه دانشگاه واسم فرستاده، همشون رسیده جز این یکی. دیشب زنگ زدم DHL Central USA، بهم گفتن زنگ بزن به DHL Omaha, Nebraska. خلاصه زنگ زدم اونجا، گفتم آقا یا خانومی به اسمه XXXX پاکت من رو تحویل گرفته و امضا کرده. گفت این آقا از طرف پست مرکزی دانشگاه North Dakota میاد، با اونا تماس بگیر. این بار ایمیل فرستادم به Facility management دانشگاه که نوشته بود مسئول ارسال بسته ها تو دانشگاه هم هستن. بهم جواب دادن که آقای XXXX که میگی رو میشناسیم، کارمند خانومه YYYY هستش. من ایمیلتو واسشون میفرستم تا کمکت کنن. خلاصه بسته من از 3 ژانویه که تحویل داده شده تو پست دانشگاه مورد نظره. حالا منتظر جواب خانومه YYYY هستم. کلا شماره و ایمیل خود آقای XXXX هم پیدا کردم. اگه رئیسش جواب نداد زنگ بزنم به خودش یه سوالی بپرسم که از 3 ژانویه تا حالا ریز نمرات منو چی کار کردی.

اینم ترک نامبر 1372637265، سیستم ترکینگ مشکلی نداشته، دانشگاه یه کم گیج میزنه.
    ترک نامبرتان را دیدم. 5 روزه رسیده است و تحویل مسئول خدمات پست دانشگاه شده.

DHL کارش را کاملا درست انجام داده و مقصر خود دانشگاه (Jane) است

مستقیم با خود Jane تماس بگیرید 7012318346
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

من به Grad ایمیل زدم گفتم نمره هام از 3 ژانویه دست Jane هست. پرسیدم من بهش زنگ بزنم یا شما بهش میگین بیاره، شمارشم واسشون ضمیمه کردم + امضای Jane رو. حالا منتظرم چی میگن.

این Jane Busko حالش خوب نیست یکم.
    We received your message that your DHL package is missing. The DHL driver drops off packages in our mailroom all the time and just keys in my name so I don’t physically sign for them, but since your package was addressed to Graduate School, and they’re located in our building , there’s no reason they shouldn’t have it. Since you say they don’t have it, I am checking with the International Office, too. In the past we’ve gotten things addressed to the International Office Graduate School. I know the Graduate School has been moving from Old Main to Putnam Hall lately so hopefully everything is where it should be. Will be in touch!

زنگم زذم بهش، گفت Driver رو بعد از ظهر میفرستیم، بسته رو ببینه کجا جا گذاشته )) یعنی داغوووووووووووووووونن ) من نمیدونم بخندم یا گریه کنم که گم کردن الان همه چیو.
    ویرایش توسط Blue_Heart : January 15th, 2014 در ساعت 07:18 PM

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)