صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    این Jane Busko حالش خوب نیست یکم.
    We received your message that your DHL package is missing. The DHL driver drops off packages in our mailroom all the time and just keys in my name so I don’t physically sign for them, but since your package was addressed to Graduate School, and they’re located in our building , there’s no reason they shouldn’t have it. Since you say they don’t have it, I am checking with the International Office, too. In the past we’ve gotten things addressed to the International Office Graduate School. I know the Graduate School has been moving from Old Main to Putnam Hall lately so hopefully everything is where it should be. Will be in touch!

زنگم زذم بهش، گفت Driver رو بعد از ظهر میفرستیم، بسته رو ببینه کجا جا گذاشته )) یعنی داغوووووووووووووووونن ) من نمیدونم بخندم یا گریه کنم که گم کردن الان همه چیو.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    من به Grad ایمیل زدم گفتم نمره هام از 3 ژانویه دست Jane هست. پرسیدم من بهش زنگ بزنم یا شما بهش میگین بیاره، شمارشم واسشون ضمیمه کردم + امضای Jane رو. حالا منتظرم چی میگن.
    به دنبال پیگیری های دانشگاه، ریز نمرات من بالاخره پیدا شد. به طور کلی من فک میکنمTNT خیلی منظم تر عمل میکنه.

جالبش اینجاست، راننده ای که از طرف DHL بسته ها رو آورده بود به دانشگاه با اینکه J. Busko در آفیس نبوده جاش امضا زده و بسته ها رو اونجا گذاشته و رفته )))))))))))).
    ولی در مورد TNT که یه بار آفیس بسته بود تو سایت نوشتن که تعطیل بوده.

من یک بار بسته ام رو با DHL تو خود نمایندگی فرستادم و یک بار با DHL تو دفتر پست مرکزی شهرمون فرستادم
    و هزینه تو دفتر پستی حدودا 20-30 تومن ارزونتر درمیاد که مامور اداره پست گفت به علت قراردادیه که پست با DHL داره

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام دوستان،
    من دو هفته هست که مدارکم رو برای دانشگاه UBC فرستادم ، وقتی تو سایت DHL هم کدم رو وارد می کنم زده delivered and signed! منتها آخرین آدرسی که زده آدرس دانشگاه نیست. فقط جلوش نوشته vancouver خوب الان پس رسیده؟ نرسیده؟ تو سایت توی پروفایل ادمیشن هیچی نزده که دریافت کردن. الان تکلیفم چیه؟ دو هفته دیگه هم که ددلاین تموم میشه! کسی تجربه مشابهی داره؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    من میخواستم مدارکمو از کرمان با پست DHL بفرستم آمریکا- تگزاس ولی گفتن که دو سه روزی هست که نمیشه فرستاد
    به نظرتون چکار کنم؟
    کسی همچین تجربه ای داشته؟
    لطفا راهنماییم کنین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم مدارکمو از کرمان با پست DHL بفرستم آمریکا- تگزاس ولی گفتن که دو سه روزی هست که نمیشه فرستاد
    به نظرتون چکار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنین
    سلام

اگر از نظر زمانی در مضیقه هستید، بهترین کار استفاده از دیگر سرویس های پستی هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اگر از نظر زمانی در مضیقه هستید، بهترین کار استفاده از دیگر سرویس های پستی هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنونم
    ها تو همین مضیقه هستم
    چه سرویسی دیگه هست؟
    میشه لطفا راهنمایی کنین؟

Banned

ممنونم
    ها تو همین مضیقه هستم
    چه سرویسی دیگه هست؟
    میشه لطفا راهنمایی کنین؟
    سلام

دوستان معمولا با TNT و کاراپست و گروه پیشتازان و ... هم بسته هاشون رو ارسال می کنند...
    پست سفارشی ایران هم هست که البته ارزان تر ولی با تاخیر بیشتر مرسوله ها رو حمل می کنه...
    با توجه به اینکه کدوم یکی از این موارد و نمونه های شمابه در شهرتون نمایندگی دارند می تونید در این زمینه اقدام کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون چکار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنین
    سلام من هفته ی پیش با دی اچ ال چند تا ترجمه فرستادم واسه تگزاس و الان تو فرودگاهِ دالاسه (DFW) فکرنمی کنم مشکلی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan37 نمایش پست ها
    سلام من هفته ی پیش با دی اچ ال چند تا ترجمه فرستادم واسه تگزاس و الان تو فرودگاهِ دالاسه (DFW) فکرنمی کنم مشکلی باشه.
    شما نامه اتون رسید به مقصد؟

سلام کسی میدونه آیا پست DHL فرم DS-2019 یا I-20 رو این روزا از آمریکا به ایران میفرسته یا نه؟ شرکت پستی بهتری به صورت مستقیم وجود نداره؟
    نمایندشون توی شهرستان میگه آره هر روز نامه دانشگاهی میاد و 3 تا 5 روز کاری میرسه، اما دفتر اصلیشون توی تهران میگه معلوم نیست!
    این وسطم که شرکتهای واسطه که از دوبی میارن 125 هزار تومن هزینه اضافی میگیرن و یکی دو هفته هم زمان اضافی میبره

مرسی اگه کسی جدیدا تجربه یا خبر موثق داشته باشه بگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)