صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

درود

دوستان در این تاپیک مسایل مربوط به پیگیری مرسوله های ارسال شده با پست TNT, TPG و مشکلات پدید آمده در این راستا رو مطرح بفرمایید

شاد باشید
    مدیریت تالار

ویرایش توسط ariaie : July 22nd, 2013 در ساعت 03:30 AM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

شیوه رهگیری بسته های ارسال شده با TNT (توجه داشته باشید بسته هایی که با TNT ارسال میشه رسید نارنجی رنگ داره که روش نوشته TNT بسته های TPG روالش متقاوت هست )
    ابتدا وارد سایت www.tnt.com شده، سپس کشور مورد نظر رو انتخاب میکنید. در بخش track Package شماره ترک بستتون رو وارد میکنید. و track رو میزنید.

اتفاقات زیر عادی هستند در صورت اتفاق افتادن روش پیشنهادی رو پیش بگیرید :

1- تا معمولا 1 روز بعد Not Found خواهد بود در این صورت صبر پیشه کنید هنوز بارکد در سایتشون ثبت نشده
    2- بسته به شهری رفته که به نظرتون ربطی به مسیر نداره ولی مقصد درست قید شده در این صورت به احتمال زیاد بسته شما داره از مسیری حرکت میکنه مثلا برای کانادا ممکنه بسته شده از توی امریکا رد بشه و این کاملا عادی هست
    3- اطلاعات بسته با بسته ارسال شده شما مطابقت نداره در این صورت این اتفاقی نادر هست که به دلیل تشابه بارکدها خیلی کم رخ میده، آرامش خودتون رو حفظ کنید اولین ساعت اداری به دفتر مرکزی TNT زنگ بزنید تا مطمن بشید بستتون داره مسیر درتشو رو میره
    4- بسته زده waiting correct adress در این صورت آرامش خود را حفظ کرده اولین وقت اداری با دفتر مرکزی TNT تماس بگیرید. بسته شما در سلامت کامل به سر میبره معمولا هم خودش درست میشه ولی محض احتیاط واجب با دفتر مرکزی تماس بگیرید و منتقل کنید

هر اتفاق نا مرقبه ای که بجز موارد بالا افتاد در اولین فرصت با دفتر مرکزی تماس بگیرید

شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

سلام. خبر دارید چقدر طول میکشد مرسوله به کشور ایتالیا و به دست صاحب آن برسد؟

Junior Member

من به ایتالیا هم با تی ان تی فرستاده ام هم با آرامکس
    با هر دو تقریبا سه روز کاری طول می کشد- اگر به تعطیلات اینجا یا به تعطیلات ایتالیا برخورد نکنه- از طرفی بسته ها معمولا یا به فرودگاه رم یا میلان و یا بولونیا می سرن (بنا برتجربه ی من) بنابراین اگر مقصد جایی به غیر از مثلا رم باشد حمل و نقل داخلی هم حدودا یک روز طول می کشد
    رسیدن به ایتالیا سه روزه و رسیدن به مقصد اصلی - در صورتی که شهری بغیر از شهری باشه که بسته ی شما به اون فرودگاه رسیده- حدود 1 تا2 روز کاری طول می کشه یعنی در مجموع 4 تا 5 روز کاری

ضمنا من آرامکس رو شدید توصیه می کنم ارزان ولی با همان کیفیت تی ان تی

تو سایت تی پی جی برای پیگیری مرسوله نوشته رفتیم تحویل بدیم دانشگاه بسته بود. تو سایت دانشگاه هم زده تا یک ژانویه بسته است. چه بلایی سر مرسوله من میاد؟ برگشت نخوره یه وقت؟ اصلا الان کار خاصی از دست من برمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

سلام دوستان من یه بسته فرستادم آلمان به بخوم .
    رفته درتموند دلیور شده بعدشم زده Delivered in good condition این یعنی چی؟ یعنی 70000 پرید؟

سلام من پنج شنب بستم رو ارسال کردم با tnt اداره پست و گفتن از شنبه میتونم چک کنم که هر لحظه کجاست
    اما فقط مبدا رو نشون میده نمیگه کجاست!! چرا؟
    Picked-up by TPG: 15/03/2014
    No. of pieces: 1
    Origin: IR/SHIRAZ
    Via:
    Destination: US/DEKALB
    More information:
    Delivery Date: ----
    Signed by: ----
    Date/Time Location Status
    15/03/2014 11:12:00 IR/SHIRAZ Collected by SMS

Junior Member

دوستان من یه سوالی داشتم راجع به پست TNT یه بسته ای برای من ارسال شده از اروپا ولی من نمیخوام بیاد دم در خونمون به نظر شما امکانش هست من برم مرکز خاصی خودم شخصا تحویل بگیرم؟ من تهران هستم

Junior Member

دوستان من می خواستم تجربم رو از پست tnt اینجا باهاتون در میون بذارم که مثل من کلاه سرتون نره. زنگ زدم به شرکت tnt وگفت سریعترین راه اینه که ما نماینده بفرستیم در خونتون. بعد از سه ساعت اومدن برای یه ورق کاغذ 139,000 هزار تومن ازم گرفتن و تازه بعد از دو روز رسیده دوبی!!! خدا می دونه کی برسه آمریکا!! در حالی که دوستم دو روز قبل از من .با پنجاه شصت تومان از دانشگاه شریف فرستاد سه روزه رسیده آمریکا.

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

سلام دوستان،

کارنامه آیلتسمو 5 May خود موسسه تهران آیلتس برام TNT کرد امریکا ولی هنوز وقتی track میکنم، not found میزنه!!! تماس گرفتم میگن نگران نباشید سایتشون مشکل داره ولی میرسه! شما اخیرا همچین تجربه ای با TNT نداشتین؟ یه سری دیگه مدارکمو باجه شریف 2 روز پیش TNT کرد، اونم همینطوره! ولی 5 May تا الان خیلییییه!!!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)