صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

مثل اینکه از اینجا باید پیگیری میکردم http://www.smsew.com/ هر دوتا بستم ۴ روزه رسیده مقصد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan_iust نمایش پست ها
    مثل اینکه از اینجا باید پیگیری میکردم http://www.smsew.com/ هر دوتا بستم ۴ روزه رسیده مقصد
    به منم گفتن از این سایت پیگیری کنید ولی الان 4 روزه که وقتی میرم تو سایت میزنه از تهران توسط این شرکت collect شده ولی دیگه چیزی نمینویسه که کجاست!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

شیراز کوی زهرا گوشی رو که بر می داره میگه tnt بفرمایید. بعد میری اونجا میگه 3 تا 5 روزه میرسه. و ظاهرا یه دفتری هم تو ملاصدرا دارن. رسیدی که بهت میده مربوط به شرکت TPG (گروه پیشتاز تهرانه) که اصلا ارتباطی با tnt نداره. رو سایتش برین میبینین که حتی ایمیل هم نداده واسه تماس. اینا میان بسته های شما رو با قیمت 139000 تومن میدن به شرکتی به اسم sms که دفترشون تو دبی هس. بازم ربطی به tnt نداره. از این لحظه به بعد دیگه کار شما با کرام الکاتبین هس. دیگه وضعیت مرسوله شما تا 5 روز update نمیشه (تا این لحظه که دارم مینویسم). بعنی مینویسه شیراز تحویل گرفته شد. حالا شما هرچی میخوای پیغام پسغام و ... بذار. تلفن بزن یا ... میگن سایتمون آپدیت نمیشه و در حال بررسی مشکل هستیم. به همه همینو میگن. همیشه. کلا روندشون اینه. اینو نوشتم که بعد از ارسال با پست TPG یه وقت خدای نکرده فک نکین که سرتون کلاه رفته. خلاصه اگه دنبال tnt هستین بدونین که یه عده کاسب منتظر شما هستند تا خودشونو tnt جا بزنن.

Junior Member

ببخشید کسی میدونه با ارسال بسته با این شرکتها اگر کسی در مقصد نباشه برای دریافت بسته چه اتفاقی میوفته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط emr12 نمایش پست ها
    ببخشید کسی میدونه با ارسال بسته با این شرکتها اگر کسی در مقصد نباشه برای دریافت بسته چه اتفاقی میوفته؟
    سلام

موقع دریافت بسته معمولا agent یک شماره تلفن از گیرنده دریافت می کنه تا در چنین شرایطی بتونند کار delivery رو به یک نحوی پیش ببرند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

سلام دوستان
    خواهس میکنم یکی کمک کنه. خواهشش
    من یه پست با TNT فرستاده بودم به مقصد آریزونا . از طریق سایت http://www.smsew.com/ دنبال میکردم بسته مو . امروز که زدم , تو تگزاس دلیور شده پستم. به صورت زیر
    05/01/2015 09:36:00 El Paso, TX - USA Shipment delivered
    05/01/2015 07:04:00 El Paso, TX - USA With delivery courier
    29/12/2014 11:32:00 El Paso, TX - USA Consignee premises closed
    29/12/2014 06:06:00 El Paso, TX - USA Scheduled for delivery
    البته 6 روز بود به علت تعطیلات status بسته ی من Consignee premises closed بود . دوستان چه مشکلی برای بسته ام ممکنه اتفاق افتاده باشه؟ من برای آریزونا فرستادم چرا زده دلیورد این تگزاس؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : تجربیات ارسال بسته با پست TNT, TPG (فقط بیان تجربه، طبق الگوی پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط StanleyKubrick نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهس میکنم یکی کمک کنه. خواهشش
    من یه پست با TNT فرستاده بودم به مقصد آریزونا . از طریق سایت http://www.smsew.com/ دنبال میکردم بسته مو . امروز که زدم , تو تگزاس دلیور شده پستم. به صورت زیر
    05/01/2015 09:36:00 El Paso, TX - USA Shipment delivered
    05/01/2015 07:04:00 El Paso, TX - USA With delivery courier
    29/12/2014 11:32:00 El Paso, TX - USA Consignee premises closed
    29/12/2014 06:06:00 El Paso, TX - USA Scheduled for delivery
    البته 6 روز بود به علت تعطیلات status بسته ی من Consignee premises closed بود . دوستان چه مشکلی برای بسته ام ممکنه اتفاق افتاده باشه؟ من برای آریزونا فرستادم چرا زده دلیورد این تگزاس؟
    منم مشکل مشابه شما را دارم. بسته رو فرستادم مرگان تاون وست ویرجینیا، سایتشون زده که توی پیتزبورگ پنسیلوانیا دلیور شده!!
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unifinder نمایش پست ها
    شیراز کوی زهرا گوشی رو که بر می داره میگه tnt بفرمایید. بعد میری اونجا میگه 3 تا 5 روزه میرسه. و ظاهرا یه دفتری هم تو ملاصدرا دارن. رسیدی که بهت میده مربوط به شرکت TPG (گروه پیشتاز تهرانه) که اصلا ارتباطی با tnt نداره. رو سایتش برین میبینین که حتی ایمیل هم نداده واسه تماس. اینا میان بسته های شما رو با قیمت 139000 تومن میدن به شرکتی به اسم sms که دفترشون تو دبی هس. بازم ربطی به tnt نداره. از این لحظه به بعد دیگه کار شما با کرام الکاتبین هس. دیگه وضعیت مرسوله شما تا 5 روز update نمیشه (تا این لحظه که دارم مینویسم). بعنی مینویسه شیراز تحویل گرفته شد. حالا شما هرچی میخوای پیغام پسغام و ... بذار. تلفن بزن یا ... میگن سایتمون آپدیت نمیشه و در حال بررسی مشکل هستیم. به همه همینو میگن. همیشه. کلا روندشون اینه. اینو نوشتم که بعد از ارسال با پست TPG یه وقت خدای نکرده فک نکین که سرتون کلاه رفته. خلاصه اگه دنبال tnt هستین بدونین که یه عده کاسب منتظر شما هستند تا خودشونو tnt جا بزنن.
    من هم اشتباه شما رو کردم، توی همین فروم هم زیرگروه TNT و TPG این شبه رو ایجاد می کنه که TPG مرتبط با TNT هست در حالی که اینجوری نیست گروه پیشتاز تهران با شرکت اماراتی SMS کار می کنه که خیلی ضعیفه و واقعا رسیدن بسته شما به مقصد با کرام الکاتبین هست!
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

من سه بار با tpg فرستادم و هر سه بار هم چهار روزه به امريكا رسيد.به نظرم بهتره اگه تجربه اي در اين مورد نداريد تبليغات منفي نكنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    من هم اشتباه شما رو کردم، توی همین فروم هم زیرگروه TNT و TPG این شبه رو ایجاد می کنه که TPG مرتبط با TNT هست در حالی که اینجوری نیست گروه پیشتاز تهران با شرکت اماراتی SMS کار می کنه که خیلی ضعیفه و واقعا رسیدن بسته شما به مقصد با کرام الکاتبین هست!
    من تا حالا سه بار با tpg فرستادم و هر سه بار هم چهار روزه به امريكا رسيده، به نظرم بهتره اگه تحربه اي در اين مورد نداريد تبليغات منفي نكنيد.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)