صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

سلام دوستان،
    من دو هفته هست که مدارکم رو برای دانشگاه UBC فرستادم ، وقتی تو سایت هم کدم رو وارد می کنم زده delivered and signed! منتها آخرین آدرسی که زده آدرس دانشگاه نیست. فقط جلوش نوشته vancouver خوب الان پس رسیده؟ نرسیده؟ تو سایت توی پروفایل ادمیشن هیچی نزده که دریافت کردن. الان تکلیفم چیه؟ دو هفته دیگه هم که ددلاین تموم میشه! کسی تجربه مشابهی داره؟ لطفا راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دو هفته هست که مدارکم رو برای دانشگاه UBC فرستادم ، وقتی تو سایت هم کدم رو وارد می کنم زده delivered and signed! منتها آخرین آدرسی که زده آدرس دانشگاه نیست. فقط جلوش نوشته vancouver خوب الان پس رسیده؟ نرسیده؟ تو سایت توی پروفایل ادمیشن هیچی نزده که دریافت کردن. الان تکلیفم چیه؟ دو هفته دیگه هم که ددلاین تموم میشه! کسی تجربه مشابهی داره؟ لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    معمولاً وقتی رهگیری یه محموله ای که پستهای بین المللی مثل DHL، TNT، یا SMS، رو انجام میدین، آخرین آدرس، منظور آخرین مرکز پستی هست که محموله شما توی اونجا بوده و از اونجا خارج شده و به آدرس نهایی تحویل داده شده.
    مثلا ممکنه شما بخواین ارسالی به دانشگاه Mcmaster در شهر همیلتون در نزدیکی تورنتو داشته باشید، اون وقت احتمالا وقتی که رهگیری می کنید، می بینید که آخرین آدرس رو زده تورنتو، که در واقع از مرکز پستیشون توی تورنتو خارج شده و توی همیلتون به دانشگاه مورد نظر تحویل داده شده است.
    نگران نباشید، من چندین تجربه مشابه داشتم، مشکلی هم پیش نیومده
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_cma نمایش پست ها
    من تا حالا سه بار با tpg فرستادم و هر سه بار هم چهار روزه به امريكا رسيده، به نظرم بهتره اگه تحربه اي در اين مورد نداريد تبليغات منفي نكنيد.
    برای شما رسیده دلیل نمی شه که tpg کارش رو داره درست انجام می ده من هفته پیش سه شنبه از طریق تی ان تی دانشگاه شریف فرستاده بودم می گفتند یکشنبه می رسه تگزاس ولی tracking که می کنم خبری از بسته ام نیست باید چیکار کرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    برای شما رسیده دلیل نمی شه که tpg کارش رو داره درست انجام می ده من هفته پیش سه شنبه از طریق تی ان تی دانشگاه شریف فرستاده بودم می گفتند یکشنبه می رسه تگزاس ولی tracking که می کنم خبری از بسته ام نیست باید چیکار کرد؟
    بله متاسفانه با این پست خیلی طول می کشه که به مقصد در آمریکا برسه، برای من که چند تارو فرستادم، حدود 9 و 10 روز طول کشید. من علاوه بر سایت خود tpg، از سایت http://www.smsew.com/
    هم می تونستم trackingکنم، این سایت رو هم امتحان کنید. در واقع TPG از سرویس پست اماراتی SMS برای ارسال بسته ها به آمریکا استفاده می کنه که قابل مقایسه با پستهایی نظیر TNT و DHL نیست.
    البته من با TPG ارسالی هم به یکی از شهرهای بزرگ کانادا داشتم که از سایت SMS قابل ردیابی نبود و سه روزه به مقصد رسید. فکر کنم این رو با SMS ارسال نکرده بودند.

سلام. دوستان میشه هزینه ارسال به امریکا را بدونم دقیقا چقدر در این زمان پرداخت میکنند؟ من با پست دانشکاه ازاد می فرستم و احساس میکنم رقمی بالاتر از حد عادی از من پول میگیرن. الان 93 هزارتومن برای امریکا برای یک مدرک ساده و 10 ماه پیش 70 هزارتومن برای امریکا. اصلا جایی هست تعرفه های رسمی باشه؟

مرسی از راهنماییتان پس تا پیام delivered رو دریافت نکردم نمی تونم پیگیری کنم می خام فردا زنگ بزنم از همون جایی که فرستادم پولم رو پست بگیرم و از یه جای دیگه دوباره بفرستم البته نمی دونم چنین کاری بشه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    بله متاسفانه با این پست خیلی طول می کشه که به مقصد در آمریکا برسه، برای من که چند تارو فرستادم، حدود 9 و 10 روز طول کشید. من علاوه بر سایت خود tpg، از سایت http://www.smsew.com/
    هم می تونستم trackingکنم، این سایت رو هم امتحان کنید. در واقع TPG از سرویس پست اماراتی SMS برای ارسال بسته ها به آمریکا استفاده می کنه که قابل مقایسه با پستهایی نظیر TNT و DHL نیست.
    البته من با TPG ارسالی هم به یکی از شهرهای بزرگ کانادا داشتم که از سایت SMS قابل ردیابی نبود و سه روزه به مقصد رسید. فکر کنم این رو با SMS ارسال نکرده بودند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتان پس تا پیام delivered رو دریافت نکردم نمی تونم پیگیری کنم می خام فردا زنگ بزنم از همون جایی که فرستادم پولم رو پست بگیرم و از یه جای دیگه دوباره بفرستم البته نمی دونم چنین کاری بشه یا نه
    راستش خب تا قبل از delivered که می تونید با استفاده از کدی که دارین می تونید بفهمید کدوم مرکز پستی هستش، مثلا رسیده نیویورک، بعد رفته مثلا فلان شهرو....
    یعنی دوباره بسته رو برگردونند که شما با یک سرویس دیگه بفرستین؟ اینجوری حتی اگه شدنی هم باشه باز خیلی کارتون رو عقب می اندازه
    من که خودم بسته هام همگی به مقاصد رسیدن، فقط کلی استرس تحمل کردم، فکر کنم تا آخر هفته هم بسته شما به مقصد مورد نظرتون برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    راستش خب تا قبل از delivered که می تونید با استفاده از کدی که دارین می تونید بفهمید کدوم مرکز پستی هستش، مثلا رسیده نیویورک، بعد رفته مثلا فلان شهرو....
    یعنی دوباره بسته رو برگردونند که شما با یک سرویس دیگه بفرستین؟ اینجوری حتی اگه شدنی هم باشه باز خیلی کارتون رو عقب می اندازه
    من که خودم بسته هام همگی به مقاصد رسیدن، فقط کلی استرس تحمل کردم، فکر کنم تا آخر هفته هم بسته شما به مقصد مورد نظرتون برسه.
    امروز که زنگ زدم گفتند بسته ات رسیده چون سایت آپدیت نبود دلیورد رو نشون نمی داد مشکل منم حل شد

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

دوستان سلام،

من یه بسته رو از ایران واسم پست کردن کانادا (تورونتو). این بسته الان رسیده به SMS facility تو شهر Hamilton که نزدیک تورونتو هست. قضیه اینه که شماره تلفنی که از من داده شده بوده موقع فرستادن بسته تو ایران، اشتباه بوده متاسفانه!! و الان تو tracking log وبسایت smsew.com میگه که: "address needed, please contact SMS" ولی من هرچی میگردم هیییچ شماره تلفنی از sms تو شهر Hamilton و حتی کل کانادا! پیدا نکردم! کسی اینجا شماره ای چیزی داره که بشه زنگ زد و این قضیه رو پیگیری کرد؟

مرسی پیشاپیش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من یه بسته رو از ایران واسم پست کردن کانادا (تورونتو). این بسته الان رسیده به SMS facility تو شهر Hamilton که نزدیک تورونتو هست. قضیه اینه که شماره تلفنی که از من داده شده بوده موقع فرستادن بسته تو ایران، اشتباه بوده متاسفانه!! و الان تو tracking log وبسایت smsew.com میگه که: "address needed, please contact SMS" ولی من هرچی میگردم هیییچ شماره تلفنی از sms تو شهر Hamilton و حتی کل کانادا! پیدا نکردم! کسی اینجا شماره ای چیزی داره که بشه زنگ زد و این قضیه رو پیگیری کرد؟

مرسی پیشاپیش
    سلام
    من تجربه در این مورد ندارم، ولی چرا توی همون سایت SMS، از شماره تلفنها و یا امیل یا مسیج گذاشتن استفاده نمی کنید. منظورم این بخش از سایت هست
    http://www.smsew.com/contact-us/

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)