صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

پیش فرض پاسخ : پیگیری مرسوله و مسایل مرتبط

والا ایمیل زدم جواب نمیدن! تلفنشون هم چون جمعه است که جواب نمیدن! ولی جالبه که اصلا تو وبسایتشون هیچ راه ارتباطی با مرکزشون تو کشورهای دیگه نیست!

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    معمولاً وقتی رهگیری یه محموله ای که پستهای بین المللی مثل DHL، TNT، یا SMS، رو انجام میدین، آخرین آدرس، منظور آخرین مرکز پستی هست که محموله شما توی اونجا بوده و از اونجا خارج شده و به آدرس نهایی تحویل داده شده.
    مثلا ممکنه شما بخواین ارسالی به دانشگاه Mcmaster در شهر همیلتون در نزدیکی تورنتو داشته باشید، اون وقت احتمالا وقتی که رهگیری می کنید، می بینید که آخرین آدرس رو زده تورنتو، که در واقع از مرکز پستیشون توی تورنتو خارج شده و توی همیلتون به دانشگاه مورد نظر تحویل داده شده است.
    نگران نباشید، من چندین تجربه مشابه داشتم، مشکلی هم پیش نیومده
    مرسی باز یکم خیالم راحت شد اگر اونجوریه، آخه با گذشت 2 هفته هنوز توی سایت اعلام نکرده که مدارک من رو دریافت کردن و دیگه هفته بعد مهلت تموم میشه. امکان داره آپدیت نباشه سایتشون؟ یعنی دو هفففففته؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    مرسی باز یکم خیالم راحت شد اگر اونجوریه، آخه با گذشت 2 هفته هنوز توی سایت اعلام نکرده که مدارک من رو دریافت کردن و دیگه هفته بعد مهلت تموم میشه. امکان داره آپدیت نباشه سایتشون؟ یعنی دو هفففففته؟!
    فکر کنم منظورتون از دریافت کردن، دریافت کردن توسط دانشگاه هست. ببینید با توجه به اینکه در فصل اپلای هستیم و سر بخشهای admission office و graduate office دانشگاه ها نسبتا شلوغه، این امکان وجود داره که با تاخیر زیاد سایت دانشگاه ها آپدیت بشه و رسیدن مدارک، همچنین نمرات زبان رو با تاخیر خیلی زیاد توی سایتشون نشون بدن، خود من تجربه تاخیر حدود 15 روز رو از تاریخ رسیدن مدارک به دست دانشگاهی در آمریکا تا آپدیت سایت دانشگاه داشتم. البته دو هفته نسبتا یا همون 15 روز که تجربه خودم بود، نسبتا زیاده و غیر عادی هم هست.
    به نظرم توی این شرایط بهتره ایمیل بزنید و بگین که مدارک فرستاده شده و به دستشون رسیده، پس لطفا چک کنند
    ویرایش توسط AFTER : February 21st, 2015 در ساعت 03:14 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام دوستان
    آیا این پست برای امریکا دیگه کار نمیکنه؟
    این جور که گفتن 2 هفته ای هست که دیگه برای امریکا قبول نمیکنن
    راه جایگزینش چیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این پست برای امریکا دیگه کار نمیکنه؟
    این جور که گفتن 2 هفته ای هست که دیگه برای امریکا قبول نمیکنن
    راه جایگزینش چیه؟
    سلام
    اگه مقصدتون TPG هست، که فعلا خبر رسمی نیست که برای آمریکا کار نمی کنه، فقط در هفته های اخیر مواردی از تاخیر در رسیدن، یا آپدیت نشدن سایت TPG در مورد ارسال به آمریکا مشاهده شده. اگه شما خبر موثقی در این مورد دارین، بفرمایید که دیگران استفاده کنند.
    راه جایگزین هم (در صورت اینکه برای ارسال به آمریکا، قبول نمی کنند) استفاده از سایر شرکتهای ارائه دهنده خدمات، مثل کاراپست، DHL و... است.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    اگه مقصدتون TPG هست، که فعلا خبر رسمی نیست که برای آمریکا کار نمی کنه، فقط در هفته های اخیر مواردی از تاخیر در رسیدن، یا آپدیت نشدن سایت TPG در مورد ارسال به آمریکا مشاهده شده. اگه شما خبر موثقی در این مورد دارین، بفرمایید که دیگران استفاده کنند.
    راه جایگزین هم (در صورت اینکه برای ارسال به آمریکا، قبول نمی کنند) استفاده از سایر شرکتهای ارائه دهنده خدمات، مثل کاراپست، DHL و... است.
    خیلی ممنونم
    من کرمانم و رفتم که پست کنم بهم گفتن که پست DHL دو سه روزیه که برگشت میزنه و TNT هم 10 روزه که مشکل پیدا کرده
    حالا نمیدونم فقط کرمان اینجوره یا همه جا اینجور شده!!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان

ساعت وتاریخی که توی track TNT می زنه به تاریخ و ساعت ماست یا اونجایی که نوشته

مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من شنیده بودم كه پست تي ان تي ديگه در ايران نمايندگي نداره. با خودشون كه تماس گرفتم گفتند درسته ولي ما الان با كيفيت بهتري كار ميكنيم چون خودمون بارهامون رو از دبي مستقيم ميفرستيم. من هم متاسفانه حرفشون رو باور كردم و ٢سري مداركم رو براي ٢تا دانشگاه كه ددلاينشون ١٥می بود فرستادم. من مدارك رو ٧ مي بهشون تحويل دادم و تا الان كه ١٥ مي هست مدارك من تو دبي مونده. هر چقدر هم باهاشون تماس ميگيرم فقط ميگن بازرسي دبي بارهارو نگه داشته و هيچ جواب درستي به من نميدن.حتي شماره با نامه ام رو كه تو سايتشون ميزنم از تاريخ ١٠ مي يعني ٥ روز پيش آپديت نشده!
    حالا ميخواستم بدونم با توجه به اينكه مدارك من قطعا به ددلاين نميرسه و شايد چند روز بعد برسه چقدر احتمال داره قبول كنند دانشگاه ها از من؟ كسي همچين تجربه مشابه اي داره؟ من ايميل زدم و براشون توضيح دادم كه مدارك من از ٧ می تو راهه، ولي توي سايت جفتشون خيلي قطعي تاكيد كرده مداركي كه بعد از ددلاين ميرسه يا ناقصه بررسي نميشد! نظرتون چيه؟چيكار كنم كه اين ٢ تا دانشگاه رو كه اينقدر براشون زحمت كشيدم از دست ندم؟ چون واقعا خیلی بده که نتیجه ۱ سال زحمت آدم به خاطر اینکه یه شرکت پست کارش رو بلد نیست به باد بره!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    البته از این تاریخ یک هفته گذشته و امیدوارم مشکل حل شده باشه. بهتره با خود دانشگاه تماس تلفنی بگیرید و توضیح بدید. بسته به سیاست دانشگاه میتونن سختگیر باشند و قبول نکنند یا انعطاف پذیر باشند و حمایت کنند. در هر صورت این قسمت به شانس شما بستگی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط queendom نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیده بودم كه پست تي ان تي ديگه در ايران نمايندگي نداره. با خودشون كه تماس گرفتم گفتند درسته ولي ما الان با كيفيت بهتري كار ميكنيم چون خودمون بارهامون رو از دبي مستقيم ميفرستيم. من هم متاسفانه حرفشون رو باور كردم و ٢سري مداركم رو براي ٢تا دانشگاه كه ددلاينشون ١٥می بود فرستادم. من مدارك رو ٧ مي بهشون تحويل دادم و تا الان كه ١٥ مي هست مدارك من تو دبي مونده. هر چقدر هم باهاشون تماس ميگيرم فقط ميگن بازرسي دبي بارهارو نگه داشته و هيچ جواب درستي به من نميدن.حتي شماره با نامه ام رو كه تو سايتشون ميزنم از تاريخ ١٠ مي يعني ٥ روز پيش آپديت نشده!
    حالا ميخواستم بدونم با توجه به اينكه مدارك من قطعا به ددلاين نميرسه و شايد چند روز بعد برسه چقدر احتمال داره قبول كنند دانشگاه ها از من؟ كسي همچين تجربه مشابه اي داره؟ من ايميل زدم و براشون توضيح دادم كه مدارك من از ٧ می تو راهه، ولي توي سايت جفتشون خيلي قطعي تاكيد كرده مداركي كه بعد از ددلاين ميرسه يا ناقصه بررسي نميشد! نظرتون چيه؟چيكار كنم كه اين ٢ تا دانشگاه رو كه اينقدر براشون زحمت كشيدم از دست ندم؟ چون واقعا خیلی بده که نتیجه ۱ سال زحمت آدم به خاطر اینکه یه شرکت پست کارش رو بلد نیست به باد بره!
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    من مدارکو با TNT فرستادم کانادا و آپدبت هام به این صورت هستش:

Clearance processing complete at CINCINNATI HUB - USA 06/06/2016 12:57 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Departed Facility in ONTARIO SERVICE AREA - CANADA 06/06/2016 01:52 ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA
    Processed at ONTARIO SERVICE AREA - CANADA 06/06/2016 00:33 ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA
    Clearance processing complete at ONTARIO SERVICE AREA - CANADA 05/06/2016 21:22 ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA
    Arrived at Sort Facility ONTARIO SERVICE AREA - CANADA 05/06/2016 20:49 ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA
    Customs status updated 05/06/2016 17:53 ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA
    Departed Facility in CINCINNATI HUB - USA 05/06/2016 17:34 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Clearance processing complete at CINCINNATI HUB - USA 05/06/2016 13:15 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Processed at CINCINNATI HUB - USA 05/06/2016 13:15 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Arrived at Sort Facility CINCINNATI HUB - USA 05/06/2016 10:16 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Customs status updated 05/06/2016 00:59 CINCINNATI HUB, OH - USA
    Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY 05/06/2016 00:42 LEIPZIG - GERMANY
    Transferred through LEIPZIG - GERMANY 05/06/2016 00:41 LEIPZIG - GERMANY
    Departed Facility in AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 03/06/2016 11:29 AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES
    Processed at AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 03/06/2016 00:24 AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES
    Arrived at Sort Facility AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 02/06/2016 23:01 AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES
    Departed Facility in DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES 02/06/2016 21:13 DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES
    Processed at DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES 02/06/2016 21:12 DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES
    Shipment arrived 02/06/2016 13:39 DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES
    Origin Shipped 01/06/2016 18:43 Tehran

این کلیرنس در سینسیناتی بعد رسیدن به کانادا چرا بازم تکرار شده؟ یعنی بسته برگشته آمریکا؟ کسی هست در این زمینه تجربه داشته باشه؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)