صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Hi friend
    i'm hossein,master in industrial engineering .i'm curious to work on isi paper,i would be glad if it would be you
    send your contact info if you do so

با سلام
    اگر نزديك كرج يا تهران هستيد خوشحال ميشم همكاري كنيم

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_IE نمایش پست ها
    سلام
    ما یه تیم هستیم که مقاله می نویسیم و اصولا انگلیسی. الان نیاز به 3 نفر داریم که زبانشون خوب باشه دانشجوی مدیریت و صنایع ترجیحا. در ضمن در صورتی که مطمئن بشیم سر وقت کارها رو تحویل میگیره و تحویل میده مجانی بهش آموزش میدیم و باهاش کار می کنیم.معمولا از MCDM و data mining و آمار استفاده می کنیم تو مقاله ها.

سربلند باشید
    با سلام
    لطفا با اميل خودم يا اين يكي تماس بگيريد :
    ویرایش توسط siaavosh : February 23rd, 2014 در ساعت 12:03 AM

Junior Member

سلام. من در زمینه MCDM کار کرده ام و پایان نامه ام هم قسمت اعظمش کار با نرم افزار MATLAB بوده. و خیلی هم دوست دارم در مورد مقاله نویسی بیشتر بدونم. دو تا مقاله داخلی دارم. و مشتاق همکاری با شما.
    ویرایش توسط siaavosh : February 23rd, 2014 در ساعت 12:04 AM

Junior Member

سلام
    من برای پایان نامه ام Data mining و NSGAII کار کردم و مشتاق همکاری هستم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام ... دوستانی که تمایل به انجام مقالات مشترک دارن لطفا به من پیام خصوصی بدن ... بنده 3-4 سالی هست که کارای پژوهشی با اساتیدم در دانشگاه تربیت مدرس و شریف انجام میدم و چندتا مقاله ISI و علمی پژوهشی دارم ... زمینه کاریم MCDM و همچنین زنجیره تامین مخصوصا green SCM و sustainable SCM هست ... همچنین علاقه مند به کار تو حوزه service operations یا operations/marketing interface هستم... همچنین بنده با مرکز تحقیقاتی لجستیک و زنجیره تامین که زیرمجموعه وزارت صنعت و معدن و تجارت هست ارتباط دارم و میتونیم حتی پروژه های تحقیقاتیمون رو اونجا تعریف کنیم ... دوستانی که تمایل دارن به من خبر بدن ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام بر دوستان . پايان نامم رو شهريور دفاع كردم و تصميم دارم اگر بشه يه مقاله ازش در بيارم.در زمينه MCDM بوده .از تلفيق VIKOR , screening , fuzzy data
    .تجربه اولمه در تهيه مقاله . نمي دونم از كجا شروع كنم . خوشحال ميشم با دوستاني كه تمايل ، آشنايي با اين مباحث و تجربه مقاله نويسي دارن ، همكاري كنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام ... دوستانی که تمایل به انجام مقالات مشترک دارن لطفا به من پیام خصوصی بدن ... بنده 3-4 سالی هست که کارای پژوهشی با اساتیدم در دانشگاه تربیت مدرس و شریف انجام میدم و چندتا مقاله ISI و علمی پژوهشی دارم ... زمینه کاریم MCDM و همچنین زنجیره تامین مخصوصا green SCM و sustainable SCM هست ... همچنین علاقه مند به کار تو حوزه service operations یا operations/marketing interface هستم... همچنین بنده با مرکز تحقیقاتی لجستیک و زنجیره تامین که زیرمجموعه وزارت صنعت و معدن و تجارت هست ارتباط دارم و میتونیم حتی پروژه های تحقیقاتیمون رو اونجا تعریف کنیم ... دوستانی که تمایل دارن به من خبر بدن ...
    خوشحال میشم با هم همکاری کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer - Urmia University of Technology

سلام . امیدوارم که حال همتون خوب باشه . من آخرای کارشناسی هستم و امسالم ارشد میدم . هم میخوام مقاله ISI بدم و هم با استادام هماهنگ کنم که دروس مهرماه رو تو تابستون بخونم و امتحان بدم و مهرماه رو نیام . بیشترین تلاشم رو اپلای گرفتنه تا ارشد . اما سوالام اینه که :
    چه جوری موضوعی رو پیدا کنم و روش کار کنم ؟ واسه اپلای گرفتن باید اول دانشگاهو انتخاب کنم بعدش موضع ؟
    اگه میشه یکمی جامع تر راهنماییم کنین ... ممنونم از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

سلام منم برای پایان نامه ام در زمینه layout از NSGAII استفاده کردم، یه مدل برنامه ریزی ریاضی دو هدفه است، چند تا مقاله کنفرانسی و یه ژورنال علمی-پژوهشی دارم اما میخوام برای ISI یه مقاله بنویسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)