صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

دوستان اگر برای ترجمه تخصصی مقاله صنایع فارسی به انگلیسی کسی یا موسسه ای رو میشناسین که کارش خوب باشه لطفا معرفی کنید. من چند بار به خاطر زبان مقالمو برگردوندن. ممنون می شم. فوری

Junior Member

سلام.من دوست دارم در زمینه زنجیره تامین مقاله بدم. اگه کسی هست من همه جوره حاضرم با هم مقاله بدیم.

Junior Member hamidraf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط behnas نمایش پست ها
    سلام.من دوست دارم در زمینه زنجیره تامین مقاله بدم. اگه کسی هست من همه جوره حاضرم با هم مقاله بدیم.
    سلام
    تو چه زمینه ای از زنجیره تامین میخاید کار کنید؟
    خودتون مطلب خاصی دارید؟
    چه مقطعی هستید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان من امادگی کامل دارم برای نوشتن مقاله در ضمن حسنی که دارم اینه که استاد زبان انگلیسی در سطح تافل و ایلتسم و از نظر ترجمه و تحقیق میتونید کل کارو بسپارید به خودم.
    ویرایش توسط siaavosh : September 2nd, 2014 در ساعت 10:30 AM

Junior Member

سلام
    دانشجوی کارشناسی ارشد علم و صنعتم و 4 سال سابقه کاری تو حوزه پروژه های نرم افزاری دارم. تازه می خوام وارد فرایند پیش از آپلای بشم. اولش می خوام از مقاله شروع کنم.
    سوال اولم اینه کسی هست بخواد تو حوزه مدیریت پروژه های چابک از قبیل اسکرام و یا مبحث Scheduling در پروژ های نرم افزاری کار کرده باشه، یا مایل به همکاری باشه.

مبحث دیگه ای که بهش علاقه مندم و میخوام روش کار کنم اما اطلاعاتم کافی نیست بحث سیستم دینامیک هست. اگه کسی رو این موضوع کار میکنه، خوشحال میشم مشترک کار کنیم.
    لطفا اطلاع دهید

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان ... بنده یه پروپوزال برای چاپ یه chapter تو یه کتاب که تو حوزه کاربردهای MCDM هست و قراره توسط انتشارات معروف IGI چاپ بشه فرستادم که این پروپوزال خوشبختانه پذیرش گرفت و من باید chapter کامل رو تا اول اکتبر (اواسط مهر) آماده کنم و براشون بفرستم ... کتاب هم اواسط 2015 چاپ میشه ... خودم درگیر کار فول تایم هستم و راستش فرصت نمیشه خیلی رو این موضوع وقت بذارم واسه همین از دوستانی که تجربه مقاله نوشتن در سطح نشریات معتبر رو دارن اگه تمایل دارن به من پیام خصوصی بدن ... این chapter در مورد کاربردهای MCDM در طراحی زنجیره تامین هست و مطمئنا داشتنش تو رزومه از یه مقاله تو یه نشریه معتبر ISI خیلی بیشتره ... من خودم 5 مقاله ISI دارم (در نشریات الزویر و اشپرینگر) و با روش نگارش مقالات و آماده سازیش کاملا آشنام ولی به دلیل حجم کاریم نیاز به همکاری یه نفر دیگه که باتجربه باشه دارم ... ممنون میشم کسی تمایل داره بهم خبر بده ....
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member hamidraf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    کسانیکه علاقه مند به نوشتن و چاپ مقاله در کمتر از سه ماه ، در یک ژورنال بین المللی با ایمپکت کمتر از یک هستند ؛ لطفا پ خ بدهند .
    توضیحات تکمیلی را در صورت اعلام تمایل به شما خواهم گفت ؛ اما به طور خلاصه ؛ کار روی یک موضوع مشترک با برنامه ریزی دقیق و تقسیم کار انجام میگیرد .
    سپاس

سلام
    موضوعات مقالات در چه زمینه ای هست؟

Junior Member

در زمینه TQM , QFD ایده واسه نوشتن مقاله دارم. دوستانی که مایل به همکاری هستند اعلام کنند.

Junior Member

با سلام ،من دانشجوی ارشد یکی از دانشگاه های تهران هستم و تا حالا مقاله ندادم، خیلی دوست دارم که یه مقاله در زمینه کنترل پروژه بدم اما متاسفانه هیچ اشنایی با روند کار ندارم،نرم افزارmspهم بلدم ،اگر کسی نیاز به همکاری داره تا به کمک هم یه مقاله بدیم خوشحال میشم

Junior Member

سلام،من دوست دارم همکاری داشته داشته باشم اما تجربه ندارم و تا حالا مقاله ندارم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)