صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام من هم برنامه نویسی میکنم هم ژنتیک الگوریتم تا حدود زیادی کار کردمتجربه مقاله هم داشتم ولی زبان پایتون و جاوا کار میکنم اگر اصراری به سی++ دارین من میتونم کمک کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

سلام دوست عزیز. من دانشجوی ارشدم. موضوع تز من در مورد زنجیره تامین هست. مهارت بالایی در مدل سازی و حل مسایل بهینه سازی دارم. منم دنبال یه همکار خوب برای نوشتن مقاله میگردم. اگه خواستی بهم میل بزن

من فکر میکنم بتونیم همکاری خوبی داشته باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... بنده یه پروپوزال برای چاپ یه chapter تو یه کتاب که تو حوزه کاربردهای MCDM هست و قراره توسط انتشارات معروف IGI چاپ بشه فرستادم که این پروپوزال خوشبختانه پذیرش گرفت و من باید chapter کامل رو تا اول اکتبر (اواسط مهر) آماده کنم و براشون بفرستم ... کتاب هم اواسط 2015 چاپ میشه ... خودم درگیر کار فول تایم هستم و راستش فرصت نمیشه خیلی رو این موضوع وقت بذارم واسه همین از دوستانی که تجربه مقاله نوشتن در سطح نشریات معتبر رو دارن اگه تمایل دارن به من پیام خصوصی بدن ... این chapter در مورد کاربردهای MCDM در طراحی زنجیره تامین هست و مطمئنا داشتنش تو رزومه از یه مقاله تو یه نشریه معتبر ISI خیلی بیشتره ... من خودم 5 مقاله ISI دارم (در نشریات الزویر و اشپرینگر) و با روش نگارش مقالات و آماده سازیش کاملا آشنام ولی به دلیل حجم کاریم نیاز به همکاری یه نفر دیگه که باتجربه باشه دارم ... ممنون میشم کسی تمایل داره بهم خبر بده ....
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    با سلام من در این زمینه قبلا یک پروژه ای اماده کرده ام. اگر تمایل داشته باشید می توانم کمک کنم.
    m_derakhshi@live.com

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکار در زمینه مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام
    من هم فوق صنایع دارم . علاقمندم در مورد SCM کار کنم . لطفا در صورت تمایل به من email بزنید.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگه دوس داشتین میتونیم همکاری کنیم. تخصص من در حوزه مدل سازی و حل با روش های دقیق و و برنامهریزی عددصحیح است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sin_shin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    راستش منم قصد دارم مقاله بنویسم یعنی یکیشو داشتم می نوشتم در مورد زنجیره عرضه که با دوستم به توافق نرسیدم من اهل تبریزم و مهندسی صنایع می خونم اگه کسی مایل بود می تونیم باهم مقاله بنویسیم.
    با سلام منم اهل تبریزم. ارشد صنایع از معتبر ترین دانشگاه ایران دارم. میخام مقاله بنویسم در مورد زنجیره تامین. اگه خواستی میتونیم همکاری نزدیکی داشته باشیم
    مهارت و یانا رو هم نگران نباش رزومه قوی ای دارم. صرفا جهت ادمیژن گرفتن از یه دانشگاه تاپ این کار و میکنم و خیلی جدی هستم.

Junior Member

سلام همونطور که میدونید پایداری بحث مهمی شده این روزا. من تا حالا سه تحقیق در زمینه پایداری انجام دادم. دوستان اگه علاقمند به پایداری هستند اعلام کنند، اگه موضوعی هم به ذهنشون میرسه بگن تا ببینیم میشه روش کار کرد یا نه.

در زمینه پایداری sustainability

Junior Member

با سلام
    از علاقه مندان به فعالیت در زمینه مهندسی مالی و فاینانس دعوت به همکاری می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان

تصمیم به نوشتن یک مقاله برای کنفرانس بین المللی سیستم داینامیک دارم. چنانچه از دوستان کسی تمایل و تسلط (هر چند نسبی) در این زمینه داره پیام خصوصی بده.

متشکرم

من دکتری ام در زمینه OR بوده. در چه زمینه میخوایی کار کنی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaharNasiri71 نمایش پست ها
    سلام من هم برنامه نویسی میکنم هم ژنتیک الگوریتم تا حدود زیادی کار کردمتجربه مقاله هم داشتم ولی زبان پایتون و جاوا کار میکنم اگر اصراری به سی++ دارین من میتونم کمک کنم

سلام
    یک مقاله درمورد مدل سازی اطلاعات ساختمان دارم مینویسم. این مقاله رو میخوام برای همایش های بین المللی بفرستم ولی دنبال یک نفرم که بتونیم باهم تمومش کنیم. هر کدوم
    از دوستان تمایل به همکاری در این زمینه رو داره بهم خبر بدین. نیاز به تسلط خیلی زیادی نیست.ممنونم.
    این مقاله درهمایش IEEEایندکس میشه و موضوعش به رشته های صنایع، عمران و معماری و مدیریت ساخت هم مربوط میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)