صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

پیش فرض همکار در زمینه مقاله

یک نفر که دانشجوی ارشد یکی از دانشگاههاای تهران باشه برای نوشتن مقاله در زمینه datamining ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام به دوستان عزیز
    راستش منم قصد دارم مقاله بنویسم یعنی یکیشو داشتم می نوشتم در مورد زنجیره عرضه که با دوستم به توافق نرسیدم من اهل تبریزم و مهندسی صنایع می خونم اگه کسی مایل بود می تونیم باهم مقاله بنویسیم.
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:55 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکار در زمینه مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    یک نفر که دانشجوی ارشد یکی از دانشگاههاای تهران باشه برای نوشتن مقاله در زمینه datamining ؟
    سلام
    ميشه بگي datamining تو كدوم فيلد از IE هستش؟
    من تا حالا نشنيدم!!
    من فيلدم OR هست.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narci نمایش پست ها
    سلام
    ميشه بگي datamining تو كدوم فيلد از IE هستش؟
    من تا حالا نشنيدم!!
    من فيلدم OR هست.
    Datamining یا داده کاوی ، بیشتر مربوط به فیلد MIS است.
    برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت زیر هم سر بزنید.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Data_mining

Junior Member

سلام. اگه تو زمینه Scheduling, genetic algorithm, multiple objective optimization خواستی مقاله بدیم ما هستیم خدمتت.

Junior Member loghmaniyan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Edit Value لیسانس صنایع ، دانشگاه آزاد ، تهران جنوب

سلام
    من توی زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه بیشتر تمایل دارم و تخصصم هست ولی زمینه های دیگه هم بی بمیل نیستم.
    شماره همراهم :
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:10 AM

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Hello to IEs
    I am eager to cooperate in paper writing in the Production systems or management and logistics subjects, If you have good Idea, send me message please:
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:10 AM

Junior Member

سلام دوستان
    هدف من از این پست اینه که بگم ما می تونیم از توانایی های همدیگه در نوشتن مقاله استفاده کنیم به همین خاطر اون چیزی را که از دست خودم بر میاد را مینویسم که اگر دوستان مایل به همکاری بودند اعلام کنند

1-من با بررسی فروم متوجه شدم یکی از مشکلات فراگیر بچه ها ترجمه ونگارش مقاله به انگلیسی می باشد که باعث میشه یک مقاله خوب از نظر علمی فقط به خاطر مشکلات گرامری ونوشتاری برگشت یا رد شود که این باعث شده بعضی از دوستان برای این کار به دار الترجمه ها مراجعه کنند وهزینه زیادی بپردازند که معمولا این دار الترجمه ها بعلت نداشتن تخصص وعدم آشتایی با اصطلاحات تخصصی بازده مناسبی ندارند ببینید در همین فروم وبسایتی معرفی شده که فقط برای ادیت(ونه ترجمه) 300دلار میگیرد که با هزینه ترجمه و ریجستر کردن مبلغ زیادی می شود من تا الان به جز سه مقاله خودم دو مقاله نیز برای همکلاسی هایم تر جمه کردم که هیچکدام مشکل نگارشی نداشته است شیوه ی کار من بدین صورته که بعد از ترجمه ی مقاله. اون مقاله را برای ادیت نهایی به یکی از دوستانم که دکترای صنایع دارد و27 سال در انگلستان زندگی می کند می دهم که دیگه نداشتن مشکلات نگارش تضمین می شود

2-اگر دوستانی ایده ای دارند که فکر میکنند قابلیت مقاله را دارد یا اینکه داده ها واطلاعاتی در یک موضع جمع آوری کرده اند ولی در نوشتن مقاله مشکل دارن و به اصطلاح نمی تونند این اطلاعات را به فرم مقاله در آورند من حاضر به همکاری هستم

3-برخی از دوستان مقالاتی به زبان فارسی دارند که چاپ شده یا اینکه در کنفرانسی در داخل ارائه شده در صورتی که دوستان فکر می کنند امکان کامل کردن این مقالات وایجاد تغییراتی در آن برای ارائه آن در مجلات وکنفرانس های خارجی وجود دارد پیغام بگذارند

بطور کلی در پذیرش چهار فاکتور (معدل :مهمترین-تافل- gre-مقاله) وجود دارد که اکثر دوستان از نظر معدل مشکل دارن که راهکار اصلی برای کمرنگ کردن این نقطه ضعف دادن مقاله است پیشنهاد من اینه که از اطلاعات وتوانایی های همدیگه استفاده کنیم البته منظور من این نیست که فرضا هرکسی یک مقاله ای بنویسد وبعد با هم شریک شوند هر چند این راهکار توسط چینی ها اجرا می شود بلکه منظور اصلی من اینه که هر کس بر اساس توانایی هایش در نوشتن مقاله همکاری کند بعنوان نمونه من در یکی از مقالاتم نیاز به برنامه نویسی پبچیده ای داشتم به همین خاطر به جای آنکه دو ماه ازوقتم را صرف یاد گیری برنامه نویسی کنم از یکی دوستان کمک گرفتم واسمشو به مقاله اضافه کردم واون دو ماه وقت را صرف کار کردن روی مقاله ی بعدی کردم یعنی به جای صرف وقت زیاد برای تبحر یافتن در همه ی زمینه ها برای نوشتن مقاله قسمتی از کار را انجام دهیم

سلام
    من در موضوعات مدیریت کیفیت و مدیریت پروژه آمادگی دارم
    کسی هست؟

Junior Member

سلام
    majidsalmani عزیز
    لطفا دقیقا بفرمایید در چه زمینه ای می خواهید کار کنید چون مدیریت کیفیت و مدیریت پروژه دارای گستردگی زیاذی است و آیا ایده ای جدیدکه قابلیت مقاله شدن را داشته باشد را دارید یا نه
    یه اشکالی که به نظر من توی پست های ارسالی دوستان توی این تاپیک هست اینه که فقط اعلام می کنند ما علاقمندیم در فلان زمینه مقاله بدیم که اولا صرفا علاقمندی کافی نیست بایستی توانایی واطلاعات کافی و به روز( به روز بودن اطلاعات بسیار حیاتیه چون یکی از دوستانم زحمت و وقت زیادی برای موضوع پایان نامه اش کشید ولی نتونست مقاله ای از اون دربیاره چون موضوع قبلا کار شده بود) در اون زمینه داشته باشد

ثانیا مخاطب نمی دونه طرف مقابل چه چیزی ازش می خواد مثلا در مورد پست شمامعلوم نیست شما می خواهید در کدوم قسمت مقاله(جمع آوری ادبیات تحقیق ، متدلوژِی تحقیق،مطالعه موردی،برنامه نویسی،ترجمه مقاله ....)به شما کمک شود
    ببینیدکسانی که به پست هایی از این قبیل که جزئیات کار مشخص نیست جواب مثبت می دهند معمولا(نه همیشه) اطلاعات وتخصص چندانی در اون زمینه ندارند وباری به هرجهت اعلام آمادگی می کنند آخه پیش خودشون میگن شاید از این نمد کلاهی هم واسه ما بافته بشه
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)