صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری جهت مقاله ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen127 نمایش پست ها
    سلام.
    من تا الان بیشتر روی مسائل لجستیک مثه زنجیره تامین,مکانیابی و مسیریابی کار کردم. از مباحث لجستیکی, زمانبندی, محیط زیست و سلامت خوشم میاد.

تسلط بر مدلسازی(دیتا قطعی یا فازی),کد نویسی در گمز برای حل دقیق, کدنویسی چند تا الگوریتم متاهیوریستیک در متلب, تنظیم پارامتر تاگوچی یا آر اس ام با مینیتب دارم.

در کل به ریسرچ و مقاله نویسی علاقه دارم و چون دو سالیه تنها کار کردم خسته شدم و کار تیمی رو ترجیح میدهم (دو تا چهار نفر)...
    هدفمم مقاله ISI با کیفیت عالی هست نه کمیت.
    لطفا توی خصوصی پیام منفور مشارکت به ازای وجه نفرستید.
    سلام، لطفا پيغام خصوصي را چك كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

دوستانی که در حوزه های Supply chain, Project Scheduling, Project risk management, Project management مقاله به زبان فارسی دارند
    و نیاز به literature review و یا تبدیل به مقاله انگلیسی یا proof reading دارند ، بنده تمایل به همکاری دارم.لطفا پیام خصوصی بدهند.

با سپاس

Junior Member

سلام من دانشجوي دكتري مهندسي صنايع در ايران هستم و سابقه دو مقاله اي اس اي و يك مقاله كنفرانس بين المللي را دارم.در حوزه امار و كنترل كيفيت كار مي كنم.اگر كسي مايل به همكاري در نگارش مقاله اي در زمينه داده كاوي در حوزه كنترل كيفيت بود ممنون ميشم پيام بده

با سلام - کسی هست که در شرف آماده کردن مقاله واسه یه ژورنال معتبر باشه - در حوزه زنجیره تامین و بهینه سازی و مسائل مربوط به مکان یابی مسیریابی - و کلا بهینه سازی کار کرده باشه اگر کسی هست لطفا خصوصی پیام بگذارید . با تشکر

سلام خدمت دوستام اگر کسی از بزگواران در زمینه کنترل پروژه یا برنامه ریزی تولید در شرف تکمیل و چاپ مقاله ISI هست لطفا به من پیام خصوصی بفرسته ممنونم.

پیش فرض همکاری برای نوشتن مقاله

با سلام
    موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد بنده ارائه مدل ریاضی جهت برنامه ریزی و زمان بندی خطوط لوله انتقال فرآورده های نفتی از پالایشگاه ها تا پایانه های نفتی بوده، نوآوری خوبی داشتم و میتونستم ازش یک مقاله ISI خوب در بیارم اما متاسفانه به دلیل شاغل شدن مقاله نیمه کاره مونده و فرصت نکردم کاملش کنم. از دوستان کسی که واسه اپلای به مقاله نیاز داشته باشه و مایل به همکاری باشه لطفا بهم اطلاع بده.
    مدل ام توی گمز کد شده و کاملا درسته و کاری که باید انجام بشه اینه که به دلیل اینکه سال 93 دفاع کردم، لازمه، مرور ادبیات به روز رسانی بشه،
    از طرف دیگه به دلیل اینکه شبکه پخش فرآورده های ایران رو حل کردم و این شبکه به نسبت مدل بنده خیلی جامع و کامل نیست (مدل میتونه شبکه های جامع تری رو برنامه ریزی کنه) باید یک شبکه جامع نیز باهاش حل بشه و متن مقاله آماده بشه. بقیه موارد کاملا آماده است.
    دوستانی که تمایل به همکاری دارن لطفا زبانشون خوب باشه و ترجیحا به دلیل نیاز به ارتباط راحت تر ، ترجیحا ساکن تهران باشند.
    بنده ساکن تهران هستم.

ممنون -
    تلفن تماس : 09916307035

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

با سلام
    بنده در زمینه MCDM، سیستم ها و برنامه ریزی تولید، الگوریتم های بهینه سازی و کاربرد منطق فازی در تصمیم گیری کار کردم. دوستانی که برای نوشتن مقاله انگلیسی خودشون تمایل به کار در این زمینه ها دارند لطفا بهم اطلاع بدند. سطح زبانم هم متوسط رو به بالا هست و میتونم در مورد نگارش مقاله هم همکاری بکنم. در ضمن من در شرف دفاع از مدرک کارشناسی ارشد با موضوع کاربرد منطق فازی در تصمیم گیری هستم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

با سلام خدمت سروران گرامی. بنده در زمینه زنجیره تامین و لجستیک کار کردم . از دوستان کسی برای تدوین مقاله ISI در این زمینه برنامه ای دارد اعلام بفرماید تا همکاری داشته باشیم.
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    بنده مقاله ای درخصوص بهینه سازی مساله تولید ترکیبی چندهدفه با امکان برون سپاری دارم که قابلیت ISI شدن دارد ولی به دلیل اینکه مقاله مربوط به سال 92-93 است نیاز به به روزرسانی درقسمت مرور ادبیات دارد.
    ممنون می‌شوم اگر کسی تمایل دارد به بنده پیغام دهد.

Junior Member

دوستانی که مقاله ISI چاپ شده در ژورنال های معتبر دارند و میخواهند در حوزه های مختلف مهندسی صنایع در زمینه مقاله همکاری داشته باشند به بنده پیام بدهند. (دفعه قبلی ایمیل گذاشته بودم ولی مثل اینکه
    درج ایمیل بر خلاف مقررات فروم است و حذف شد
    )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)