صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

دوستانی که مقاله ISI چاپ شده در ژورنال های معتبر دارند و میخواهند در حوزه های مختلف مهندسی صنایع در زمینه مقاله همکاری داشته باشند یا مقاله آماده به چاپ دارند به بنده پیام بدهند.

سلام، من دانشجوی ترم آخر ارشد UBC (کانادا) هستم. در زمینه بهینه سازی، شبیه سازی و کنترل پروژه کار کردم و مایل به همکاری هستم.
    در زمینه داده کاوی و زمینه های مرتبط با بیزینس تا الان کار نکردم اما خیلی علاقمندم، به همین خاطر اگر کار مربوط به قسمت literature review این موارد هم باشه مایل به همکاری هستم.

سلام دوستان من اخیرا دوره ارشد رو تموم کردم جدیدا یه مقاله رو سابمیت کردم و مایلم کار مقاله (isi) انجام بدم. تو زمینه بهینه سازی شبکه حمل و نقل کار کردم و زمینه های دیگه هم باشه من مشکلی ندارم. کد نویسی نرم افزار گمز هم مشکلی ندارم. اگه برای انگلیسی کردن مقاله هم کسی از دوستان مایله کمک کنم برام پیام بزاره.

سلام، من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع هستم، در زمینه مدل سازی و کدنویسی نرم افزار گمز کار کردم و برای نوشتن و چاپ مقاله مایل به همکاری هستم. در زمینه کنترل پروژه، داده کاوی و healthcare هم علاقه مند به کار هستم. به زبان انگلیسی هم تسلط دارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialphd نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع هستم، در زمینه مدل سازی و کدنویسی نرم افزار گمز کار کردم و برای نوشتن و چاپ مقاله مایل به همکاری هستم. در زمینه کنترل پروژه، داده کاوی و healthcare هم علاقه مند به کار هستم. به زبان انگلیسی هم تسلط دارم.
    براتون قصد داشتم پیام ارسال کنیم اما صندوق پیامتون پر است. بنده قصد همکاری باهاتون دارم

سلام،
    من دانشجوی پی اچ دی امریکا هستم. راستیتش من دنبال مقاله و سایتیشن هسنم. زمینه کاربم هم optimization هست و اخیرا هم machine learning دارم کار میکنم.کدینگ هم تو python انجام میدم. اگه مایل به همکاری هستین با من تماس بگیرین.

ممنون

سلام وقتتون بخیر.
    من بهینه سازی با روش های دقیق و فراابتکاری کار کردم. نرم افزارهای گمز و متلب بیشتر کار کردم. دومین مقاله isi هم اگر خدا بخواد تا ماه آینده سابمیت خواهد شد.
    اگر تمایل به همکاری دارید مشتاق به همکاری هستم.
    وقتتون بخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialphd نمایش پست ها

سلام وقتتون بخیر.
    من بهینه سازی با روش های دقیق و فراابتکاری کار کردم. نرم افزارهای گمز و متلب بیشتر کار کردم. دومین مقاله isi هم اگر خدا بخواد تا ماه آینده سابمیت خواهد شد.
    اگر تمایل به همکاری دارید مشتاق به همکاری هستم.
    وقتتون بخیر

سلام من علاقه من هستم لطفا خصوصی بفرمایید موضوع رو

سلام از دوستان کسی در زمینه تحقیق در عملیات و بهینه سازی مسائل لجستیک و طراحی زنجیره تامین داره واسه چاپ؟ مخصوصا مسائل بهینه سازی تصادفی در زنجیره تامین. لطفا بفرمایید و یا خصوصی پیام بگذارید - باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)