صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکار در زمینه مقاله

سلام
    من تا حدی با Data Mining آشنا هستم. مخصوصا تکنیک های Ca & Fa & PCA. تا حالا هم 3 تا مقاله ژورنالی دارم و 8 تا هم کنفرانسی. البته همش توی زمینه DM هستش. اگه کسی تمایل به همکاری داره ایمیل بزنه خوشحال میشم.

ویرایش توسط biscuitpolo : July 22nd, 2010 در ساعت 10:38 PM

سلام
    من فوق لسیانس مهندسی صنایع هستم و مدرس دانشگاه . علاقه زیادی به نوشتن مقاله دارم . می تونید بامن از طریق ایمیل ارتباط داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    من دوست داشتم کمکت کنم در تهیه ی مقاله. اما متاسفانه تا حالا data mining کار نکردم.
    اما الگوریتمهای متاهیوریستیک، نوشتن خود مقاله مخصوصا انگلیسی ، انتخاب ژورنال خوب ، موضوعات (Scheduling, manufacturing, cellular manufacturing, location, FMS, Layout desing, engineering economy , Simulation) خوب بلدم.
    3-4 تا مقاله تا حالا داشتم.

من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم.آدرس ایمیل من هست:

نقل قول نوشته اصلی توسط mortazavi.sm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم. شبيه سازي با awesim و آمار و رگرسيون و برنامه نويسي با C و C++ هم بلدم. اگه كسي هست اطلاع بده تا شماره تماس بدم كار كنيم.
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:57 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام
    من فوق مهندسی صنایع دارم . و مدرس دانشگاه .تمایل دارم در مورد موضوعاتی چون manufacturing , control project, genetic algorithm , fuzzy , neural networks مقاله بدهم. اگر کسی فوق صنایع یا دکترای صنایع می خونه اطلاع بده با هم کار کنیم .
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:58 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام.من علاقه به دادن مقاله در زمینه های و سایر مباحث مهندسی صنایع SCM,Scheduling va control project با کاربرد سیستم های فازی و یا ژنتیک هستم.اگر کسی مایل بود وکار کرده تماس بگیرین.ممنون
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:09 AM

سلام
    من هم فوق صنایع دارم . علاقمندم در مورد SCM کار کنم . لطفا در صورت تمایل به من email بزنید.

سلام دوستان
    من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم. شبيه سازي با awesim و آمار و رگرسيون و برنامه نويسي با C و C++ هم بلدم. اگه كسي هست اطلاع بده تا شماره تماس بدم كار كنيم.
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:09 AM

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

سلام
    من فوق مهندسی صنایع دارم . و مدرس دانشگاه .تمایل دارم در مورد موضوعاتی چون manufacturing , control project, genetic algorithm , fuzzy , neural networks مقاله بدهم. اگر کسی فوق صنایع یا دکترای صنایع می خونه اطلاع بده با هم کار کنیم .
    سلام دوستان
    من كارشناس ارشد صنايع هستم و الان دو سه سالي هست كه از درس دورم. ولي تواناييهاي زيادي دارم. دو سال هم دروس شبيه سازي و برنامه نويسي C, C++ رو تو دانشگاه تدريس كردم. تو زمينه SCM آمادگي دارم مقاله مشترك كار كنم. اگه موردي بود بهم اطلاع بديد. شبيه سازي با نرم افزار awesim هم كار كردم. مشكلم اينه كه الان موضوعي پيدا نمي كنم كه كار كنم. در ضمن كارهاي آمار و سريهاي زماني و رگرسيون هم تقريبا خوب بلدم.
    ویرایش توسط biscuitpolo : July 25th, 2010 در ساعت 01:46 PM

Junior Member

سلام.من علاقه به دادن مقاله در زمینه های و سایر مباحث مهندسی صنایع SCM,Scheduling va control project با کاربرد سیستم های فازی و یا ژنتیک هستم.اگر کسی مایل بود وکار کرده تماس بگیرین.ممنون
    ویرایش توسط biscuitpolo : July 25th, 2010 در ساعت 01:46 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام بر همه دوستان خودممن خوشبختانه تونستم تا چند ماه پیش چند تا مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی به چاپ برسونم. چند تا هم ژورنالی دارم. منتا این روزها خیلی سرم شلوغه. هرکدوم از بچه ها که تمایل به همکاری داره لطفا بهم ایمیل بزنه. زمینه های تحقیقاتی من به شرح ذیل هستش. خوشحال میشم همکاری داشته باشم.Data MiningMCDMSCMSupplier Selection
    ویرایش توسط biscuitpolo : July 27th, 2010 در ساعت 11:13 AM

Junior Member

سلام دوستان
    هر کسی که تمایل به همکاری داره لطفا بهم ایمیل بزنه. کل فعالیت های 3 ساله من شامل موارد ذیل هستش.
    زیاد قوی نیست ولی خب می خوام تقویتش کنم. در حال حاضر هم 6 تا موضوع دارم که فقط وقت کردم روی دو تاش کار کنم. هر کسی تمایل داره خبرم کنه

Book Chapter

2 فصل

Journal paper

4 مقاله

International Conference
    18 مقاله
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:59 PM دلیل: حذف ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)