صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

شما هنوزم مايل به همكاري هستيد؟

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع دانشگاه تهرانم و تمایل به همکاری در زمینه مقاله دادن دارم

my paper is nearly complete and have a primary acceptance in one journal (ISI) but need some edtion for remove some error and mistake and other thing for publishsing. it's about Project Scheduling. if any person want to help me please send pm........ thanks

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

راجع به مدیریت زنجیره ی تامیین یا supply chain management کی میتونه همکاری کنه؟واسه یه مقاله ی ISI?
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : همکار در زمینه مقاله

کسی میتونه تو زمینه ی مدیریت زنجیره ی تامین همکاری کنه؟یه مقاله ی isi آماده دارم
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

درباره این انجمن چندتا نکته به نظرم رسید که اینجا میگم.

1- لطفا بچه ها توی ارسالهاشون دقیقتر باشن. اینکه مثلا masoudjoon گفته که من آمادگی همکاری درباره زنجیره تأمین رو دارم مثل اینه که بگه من آمادگی همکاری برای نگارش مقاله درباره مهندسی صنایع رو دارم. من معتقدم که این کلی گویی ها هیچ کمکی نمیکنه. حداقل سعی کنید بیشتر توضیح بدید. مثلا درباره مهارتهای خودتون بگید و چیزهایی که بلدید و اگر کار نیمه تمامی دارید به صورت مختصر و مفید و الته دقیق اون رو توضیح بدید.

2- اینکه یک دانشجوی فوق لیسانس با اطمینان کامل میگه نتیجه کار منجر به یک مقاله ای اس ای و اون هم در یک ژزورنال خوب میشه آنچنان باورپذیر نیست. دوستان من باور کنید ماهیت یک کار تحقیقاتی غیرقابل پیش بینی بودن اون هست. در ضمن حتی بهترین و قویترین کارها هم ممکنه تحت داوری ریجکت شوند. البته کم هم نیستند ژورنالهایی که چاپ مقاله در آنها خیلی هم مشکل نیست. اما باور کنید چاپ مقاله در یک مجله خوب کاری است که بسیار زمان بر است.

3- شاید بهتر باشه از این قسمت فروم برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مطالعات علمی همدیگر استفاده کنیم. مثلا کسی که در حوزه خاصی از زنجیره تامین مطالعه میکنه خلاصه ای از مطالعات خود رو اینجا به اشتراک بگذاره یا اینکه اگر به مقاله ای برخورد کرده که فکر میکنه جای کار داره اون رو به دیگران هم معرفی کنه.

نکات دیگری هم هست که به نظرم اینها مهمترین هاش بود. امیدوارم روند کنونی این بخش (که به نظر زیاد ثمربخش نیست!) اصلاح شود و برای همه بچه ها قابل استفاده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Engineering Management

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصل های مهندسی صنایع

سلام به همه دوستان.
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه آزاد کرج با معدل ۱۷/۲۰ . و فوقه لیسانس مدیریت مهندسی از دانشگاه مپوا در فیلیپین با معدل %90.
    (Master's Thesis Topic: Multi Criteria Decision Making in Supply Chain Management)
    میخواستم در زمنیه مدیرت عملیات و مدیریت زنجیری تامین مقاله بنویسم، اطلاعات زیادی در رابطه با مراحله نوشتنه مقاله ندارم.
    اگر کسی علاقمنده به همکاریه و یا میتونه کمکم کنه لطفآ پیغام بده.
    tnx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوست عزیز. من در زمینه تحقیق مقاله هنوز اطلاعات کافی ندارم چون ترم 4 کارشناسی ام. ولی در زمینه های دیگر مثل طراحی و صفحه آرایی میتونم کمکت کنم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

سلام
    دوستان من دارم در مورد روشهای تصمیم گیری چندمعیاره فازی کار میکنم ؛ یه 10 ، 15 تایی مقاله خوندم و یه چیزایی هم تو ذهن ولی چون یکمی کم تجربه هستم به کمک نیاز دارم
    اگه کسی مایل بود اطلاع بده
    ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان.من ترم آخر کارشناسی هستم.چندماه بیشتر وقت ندارم و میخواستم برا قویتر کردن رزومم یه مقاله یا یه کار تحقیقاتی داشته باشم.ولی اصلا نمیدونم چیکار باید کنم و یا ازکج شروع کنم.لطفا کمکم کنید.
    کسی هست که راهنماییم کنه و یه کار مشترک با هم انجام بدیم؟
    اگه ممکنه پیام خصوصی بفرستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)