صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

سلام دوستان. من یک مقاله آماده دارم .اگر کسی از دوستان بتونه از یک مجله دانشگاهی داخلی (آزاد یا دولتی) حتی اگر رتبه هم نداشته باشه اکسپ سریع (حداکثر دو هفته) بگیره من حاضرم اسمشو توی یک مقاله انگلیسی به عنوان نفر سوم اضافه کنم(فقط مجله باید دانشگاهی باشه و حداکثر تا دو هفته اکسپت بده)
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط kita نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک مقاله آماده دارم .اگر کسی از دوستان بتونه از یک مجله دانشگاهی داخلی (آزاد یا دولتی) حتی اگر رتبه هم نداشته باشه اکسپ سریع (حداکثر دو هفته) بگیره من حاضرم اسمشو توی یک مقاله انگلیسی به عنوان نفر سوم اضافه کنم(فقط مجله باید دانشگاهی باشه و حداکثر تا دو هفته اکسپت بده)
    دوست عزیز من این کاری که شما میخوای هر چند از لحاظ تئوری نشدنی نیست.... اما تقریبا از لحاظ عملی نشدنی است...... مخصوصا الان که فصل تعطیلات و ممکنه خیلی از استادها در تعطیلات و مسافرت باشند در نتیجه کسی نیست که مقاله شما رو داوری کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kita نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه ژورنال هایopen access را می شناسند که ظرف دو الی سه هفته اکسپت می دهند لطفا پیغام بگذارند
    این ژورنالها ارزش چاپ کردن نداره. اگه مقالتون خوبه، بعدا مطمئن باشید که پیشمون میشید اگر در چنین ژورنالهایی چاچ کنید.
    اگر مقاله خوب نیست، و همین طور فقط یک چیزی نوشتید، اوکی، بفرستید، ولی open access ها معمولا پولی هستند دیگه!

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

از دوستان کسی در زمینه برنامه ریزی استراتژیک سازمان با نرم افزاز Business Pro 2 کار کرده - همچنین در زمینه مدیریت یکپارچه پروژه ها با استفاده Portfolio management مقاله یا تحقیقی در حال انجام دارید خوشحال می شوم همکاری داشته باشم - در این زمینه یک مقاله در حال چاپ دارم
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

سلام.من یک مدل جانمایی-موجودی برای زنجیره های دو کاناله(همراه با کانال فروش آنلاین) گسترش دادم که خیلی مدل بکری هست.الان تو متلب کدش کردم میخوام با الگوریتم مورچگان یا تابو سرچ حلش کنم ولی تو کد نویسی متاهیوریستیک مشکل دارم(الگوریتمش رو نوشتم )...استاد راهنمام هم پروفسورحجی(شریف) هست که راحت میتونه مقالمو اکسپت کنه...من الان دارم رو حد پایینش کار میکنم ... اگه کسی تو زمینه کد نویسی متا هیوریستیک ها آمادگی داره لطفا پیام خصوصی بده.
    راستی کد الگوریتم مورچگان رو دارم فقط در دو مرحله ای کردن اون مشکل دارم یعنی مثل مسئله p-median باید اول P مرکز رو انتخاب کنم وبعد اگه ظرفیتشون پر نشده باشه یک سری تقاضا از مناطق مختلف بهشون اختصاص بدیم
    ویرایش توسط m.a.a : August 6th, 2011 در ساعت 04:17 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام
    من فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم . در زمینه scm , fuzzy , project management , production , creativity مایل به همکاری برای نوشتم مقاله هستم . اگر کسی مایل به همکاری بود اطلاع بده.
    با احترام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم . در زمینه scm , fuzzy , project management , production , creativity مایل به همکاری برای نوشتم مقاله هستم . اگر کسی مایل به همکاری بود اطلاع بده.
    با احترام
    سلام. من دانشجوي دكتراي مهندسي صنايع هستم پايان نامه ام در زمينه طراحي شبكه تامين و بطور اختصاصي Crossdock Scheduling و مباحث مرتبط هستش. اگر مايل به همكاري هستين با ذكر مشخصات وسطح زبان انگليسي ايميل بزنيد.
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:08 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام
    با احترام
    سلام
    من هم روی قابلیت اطمینان و مدلسازی و بهینه سازی آن کار می کنم، اگه مایل به همکاری واسه انجام این پروژه باشین به من ایمیل بزنید.
    با تشکر
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2011 در ساعت 08:08 AM

با سلام
    من دانشجوی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران هستم.
    تا حالا هم 20 مقاله در زورنال های ایندکس شده در اسکپوس دارم و 3 تا ISI و مابقی علمی پژوهشی
    حدود 5 تا هم مقاله دارم که در دست داوری اند

این رزومه من در طی مدت 2 ترمه
    شاگرد اول لیسانس بودم
    فعلا شاگرد اول گروه صنعتی دانشکده مدیریت دانشگاه تهرانم با معدل 19.30

من خوشحال میشم که با بچه های صنایع paper کار کنم.
    ویرایش توسط salehifar : April 21st, 2012 در ساعت 09:02 PM دلیل: Email

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshar64 نمایش پست ها
    سلام.من یک مدل جانمایی-موجودی برای زنجیره های دو کاناله(همراه با کانال فروش آنلاین) گسترش دادم که خیلی مدل بکری هست.الان تو متلب کدش کردم میخوام با الگوریتم مورچگان یا تابو سرچ حلش کنم ولی تو کد نویسی متاهیوریستیک مشکل دارم(الگوریتمش رو نوشتم )...استاد راهنمام هم پروفسورحجی(شریف) هست که راحت میتونه مقالمو اکسپت کنه...من الان دارم رو حد پایینش کار میکنم ... اگه کسی تو زمینه کد نویسی متا هیوریستیک ها آمادگی داره لطفا پیام خصوصی بده.
    راستی کد الگوریتم مورچگان رو دارم فقط در دو مرحله ای کردن اون مشکل دارم یعنی مثل مسئله p-median باید اول P مرکز رو انتخاب کنم وبعد اگه ظرفیتشون پر نشده باشه یک سری تقاضا از مناطق مختلف بهشون اختصاص بدیم
    شاید کمی دیر باشه اما من رو این مساله کارکردم و چندتامقاله هم چاپ شده دارم. اگه هنوز کارتون انجام نشده...!!! به من اطلاع بدین تا در صورت امکان همکاری داشته باشیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)