صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 288

موضوع: اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    It is just a suggestion
    If you focus on your thesis and do it well, you wont need anybody else
    You will be able to publish good papers
    You just need to choose a good topic and work really good
    اتفاقا بدم نیست الان مقاله بده. اون چیزی که شما میگید حداقل برای ترم 5 ارشدش جواب میده. شاید ایشون بخوان ترم 3 اپلای کنن. خودمم از ترم اول ارشد کار پژوهشی جدی رو شروع کردم ولی ایراد کارم این بود که رو تافل و جی ار ای وقت نزاشتم. به شرطی که به معدل و زبانش لطمه نزنه، فکر بدی نیست الان مقاله بده که تا سال بعد یکی دو تا اکسپت داشته باشه.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اتفاقا بدم نیست الان مقاله بده. اون چیزی که شما میگید حداقل برای ترم 5 ارشدش جواب میده. شاید ایشون بخوان ترم 3 اپلای کنن. خودمم از ترم اول ارشد کار پژوهشی جدی رو شروع کردم ولی ایراد کارم این بود که رو تافل و جی ار ای وقت نزاشتم. به شرطی که به معدل و زبانش لطمه نزنه، فکر بدی نیست الان مقاله بده که تا سال بعد یکی دو تا اکسپت داشته باشه.
    Writting papers need time. If she/he starts right now it takes at least five or six months to submitte a paper
    On the other hand it is more likely to have publications based on a thesis rather than a new research
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Hero

Writting papers need time. If she/he starts right now it takes at least five or six months to submitte a paper
    On the other hand it is more likely to have publications based on a thesis rather than a new research
    The time depends on his/her effort to find best partners. I have 5 interviews and having one other in this week, just one of them asked about my thesis precisely. Others focused on my papers
    Having numerous journals increases his/her chance to find professors

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها

The time depends on his/her effort to find best partners. I have 5 interviews and having one other in this week, just one of them asked about my thesis precisely. Others focused on my papers
    Having numerous journals increases his/her chance to find professors
    مطمئنا مقاله از تز مهم تره ولی اینکه شما بتوانید مقاله خوب از تر دربیارید بسیار محتمل تر از اینه که از یه کار جانبی در بیارید. فقط باید هدفمند و با پشتکار بود. چون اخرای تز که وقت مقالست ادم خسته می شه و حوصله کار های اضافی مقاله رو نداره
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام بچه ها. من فوق صنایع هستم. به کنترل کیفیت و مهندسی کیفیت علاقه دارم. ولی نمی دونم امروزه این تاپیک چقدر مطرح میشه. مقاله هم تا به حال ندادم. یعنی کسی نبوده که راهنمائیم کنه ( به هر حال همینجوری که نمیشه نوشت ). میخواستم ببینم الان رو چه بحثی کار میشه. چون پذیرش دکترا دارم دوست دارم مطلبی رو انتخاب کنم که به درد بخوره. گیج شدم. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین. گیر کردم.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooria1982 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من فوق صنایع هستم. به کنترل کیفیت و مهندسی کیفیت علاقه دارم. ولی نمی دونم امروزه این تاپیک چقدر مطرح میشه. مقاله هم تا به حال ندادم. یعنی کسی نبوده که راهنمائیم کنه ( به هر حال همینجوری که نمیشه نوشت ). میخواستم ببینم الان رو چه بحثی کار میشه. چون پذیرش دکترا دارم دوست دارم مطلبی رو انتخاب کنم که به درد بخوره. گیج شدم. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین. گیر کردم.
    It is better to look at Journals of Quality Control and Quality mnagement Journals
    There are sevarl journals being published in this field
    If you add reliability journals to them they will be many
    Where did you get your master and where have been accepted for PhD? j

Junior Member saary آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد صنایع-صنایع

سلام دوستان
    اگه فردی مایله که در بحث برنامه ریزی تولید ادغامی یا بحث فازی یا چند هدفه ها مقاله بنویسه
    خوشحال میشم همکاری کنم .خودم یه ایده هایی دارم و هنوز شروع نکردم
    البته برای مجله Int. J.Production Economics مربوط به ELSEVIER

درج ایمیل خلاف قوانین سایت است.
    ویرایش توسط studentz : August 8th, 2012 در ساعت 11:56 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member sherizk آواتار ها

Post پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

,hi IE pro Eng's
    I'd like to work on an essay with whom is experienced in supply chain management or data mining.if you are eager or have an idea in those subjects,don't hesitate to send me you'r opinions for cooperating.
    best wishes

Junior Member

سلام بچه ها. من ميخوام مقاله بنويسم تو زمينه درخت تصميم فازي، ديتا ماينينگ و ... . کسي هست الآن کاري دستش باشه نياز به همراه داشته باشه؟
    يا به خاطر فوري فوتي بودن شرايطم، و قوي بودن زبانم، حاضرم مقاله هاي شما به شرط شراکت توش، انگليسي کنم.
    اگه کسي هست خبر بده لطفاً

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elahehhh نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من ميخوام مقاله بنويسم تو زمينه درخت تصميم فازي، ديتا ماينينگ و ... . کسي هست الآن کاري دستش باشه نياز به همراه داشته باشه؟
    يا به خاطر فوري فوتي بودن شرايطم، و قوي بودن زبانم، حاضرم مقاله هاي شما به شرط شراکت توش، انگليسي کنم.
    اگه کسي هست خبر بده لطفاً
    سلام
    دوست عزیز در این فروم اکثر کسانی که فعالیت دارن تحصیل کرده و با سطح زبان بالا هستند. کسانی هم که در زمینه تحقیقات فعالیت می کنند دانش انگلیسی بالای مورد نیاز این کار رو دارن.... بنابراین شاید در عین دور بودن از اخلاق تحقیق و علم، شاید بتونین با پیشنهاد تامین هزینه submit مقاله در یک کار علمی تحقیقاتی مشارکت کنین وگرنه قوی بودن زبانتون حداقل در این فروم امتیاز خارق العاده ای نیست!!!!!!!!!
    براتون ارزوی موفقیت می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)