صفحه 35 از 44 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان. من از یکی از دانشگاههای خیلی معتبر تو امریکا پذیرش برای پست داک گرفتم. که باید برای ویزار جی 1 اقدام کنم. الان که دارم فرم دی اس 2019 رو پر می کنم یه جا پرسیده:
    Have you ever filed, or has anyone ever filed for you, any of the following:

d) An application for the “Green Card Lottery”? .................................................. ......................................  Yes  No

If you answered Yes to any of Questions a, b, c, or d above, please explain the circumstances. Provide the date
    and place of filing, name of person who filed, relationship of that person to you, the final application decision, or the
    current status of the application.

همسر من امسال هم برای خودش و هم برای من لاتاری شرکت کرده و اسممون رو تو جفت اپلیکیشن ها زده که شانسمون بیشتر بشه.
    حالا من که مطئنا میگم که آره لاتاری شرکت کردم.
    اما نمی دونم برای این قسمت
    please explain the circumstances
    چه توضیحی بدم.
    دوستان خواهشنا راهنمایی بفرمایید که باید این فرم رو سریعا بفرستم برای دانشگاه که کارا رو انجام بدم.
    در ضمن همسر بنده با من برای این ویزا اقدام نمی کنن چون دوره دکتراشون تموم نشده..
    خیلی نگرانم که این موضوع چقدر تاثیر خواهد داشت رو ویزای جی 1. چون کامنت ها رو که می خودم اکثرا ویزای دانشجویی بوده که این سوال رو به وضوح نپرسیدن تو فرم و کسی هم مشکلی براش پیش نیومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    درود مجدد!
    دیشب رو این مسئله کمی حساس شدم چون خودم هم قراره به زودی برای آمریکا (دوره تحقیقاتی اقدام کنم) به چندین فروم خارجی و ... نیز سر زدم و تا جایی که دیدم اصلا پروسه گرین کارت یا لاتاری روی این مسئله اثر نداره. به سفارت آمریکا و انگلیس و سفارت تو ارمنستان هم ایمیل زدم و به محض دریافت جواب بهتون اطلاع خواهم داد. اما تو فروم های خارجی خیلی سر این مسئله بحث شده و اکثراً هم براین اتفاق نظر بوده که اثر روی ویزاهای دانشجویی خصوصا نداره.
    دوست عزیز راستش ۶۰ درصد از یه جمعی از پزشکان رو که برای دوره دوساله میرفتن امریکا رسما به دلیل شرکت در لاتاری ریجکت کردن هفته پیش.
    It is logical, in view of the times in which we live. But to be logical is not to be right, and nothing on God's earth could ever make it right!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

نتایج لاتاری 2016 هم اعلام شد و من جزو برنده ها نبودم متاسفانه. البته چیزی که به شانس بستگی داره نباید بهش زیاد امید بست که خوشبختانه من نبستم :دی
    فقط یه سوال، من از طریق دانشجویی هم اقدام دارم میکنم و تا جایی که خوندم و شنیدم تاثیر خاصی روی پروسه ویزای دانشجویی نداره.
    فکر میکنم این میتونه یه عامل باشه، ولی لزوما باعث رد نمیشه. اگر دلایل خوبی داشته باشیم میشه قانع کرد.
    کسانی که شرایط مشابه ما داشتن و تونستن ویزای دانشجویی بگیرن اگه از تجربه مصاحبه بگن ممنون میشم

Junior Member

در موارد معدودی مشاهده شده که این سوالو بپرسن ولی اگه پرسیدن صادق باش

به نظر من اصلاً هیچ ربطی به ویزای دانشجویی نداره. من تا حالا نه دیدم نه شنیدم که توی مصاحبه دانشججویی راجع به لاتری چیزی پرسیده باشن.

من خودم چند سال رندم قبت نام کرده بودم. توی مصاجبه هیچی نگفتند. من هم ویزام رو گرفتمو خیالتون راحت.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

با سلام.
    من تا حالا 4 بار لاتاري ثبت نام كردم. سال 2014 هم اسمم در اومد ولي متاسفانه در انتها ويزا به ما نرسيد و من نتونستم از طريق لاتاري برم. براي ويزاي دانشجوئي هم دو جا اقدام كردم. يكي مارس امسال و در آنكارا كه اونجا هيچ سوالي در مورد لاتاري ازم نپرسيد و در انتها ريجكت شدم. يك بار هم آپريل امسال و در باكو كه اونجا يكي از سوالات آفيسر اين بود كه آيا هيچ وقت براي ويزاي دايورسيتي اقدام كردي يا نه و من گفتم بله و توضيح كامل دادم! در انتها هم باز ريجكت شدم!!!
    ديگه نميدونم تاثير داره يا نه! امسال هم لاتاري برنده نشدم!

Junior Member

آخه برادر من این چه مسخره بازی ای هست که راه انداختین... یعنی چی که به سفارت ایمیل زدم ببینم لاتاری رو ی ویزای تاثیر داره یا نه؟؟؟؟ آخه چرا کولی بازی راه می اندازین.

گیریم ه تاثیر داره و سفارت هم توی جواب ایمیل شما بگه آره تاثیر داره و خیلی هم تاثیر داره....!!!!!!! حالا شما دیگه بی خیال ویزا گرفتن می شید و سفارت نمی رید. !!!!؟؟؟
    آخه یه حرفی بزنید منطقی باشه.
    با این ایمیل هاتون فقط آفیسر های سفارت رو به وسواس بیشتر در مورد ایرانی ها وادار می کنید. آروم بشینید سر جاتون هر وقت پذیرش گرفتید برید سفارت و مصاحبه...

Junior Member

پیش فرض آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

دوستان من 2014 و 2015 در لاتاری شرکت کردم (و برنده نشدم صد البته) و الان پذیرش از WSU با فاند TA برای PHD رشته کامپیوتر ساینس گرفتم، آیا تاثیر منفی در گرفتن ویزام خواهد داشت؟ چون توی مطالب قبلی نوشته بودند شرایط تحصیلی تاثیر داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط abcd1 نمایش پست ها
    دوستان من 2014 و 2015 در لاتاری شرکت کردم (و برنده نشدم صد البته) و الان پذیرش از WSU با فاند TA برای PHD رشته کامپیوتر ساینس گرفتم، آیا تاثیر منفی در گرفتن ویزام خواهد داشت؟ چون توی مطالب قبلی نوشته بودند شرایط تحصیلی تاثیر داره.
    با سلام با توجه به اینکه مشاهده میشه خیلی از دوستان و البته خودم خیلی به این موضوع حساس هستیم تجربه خودم رو واستون میگم. من برنده لاتری 2013 هستم که نتونستم به دلیل اتمام ویزای ایرانیان ویزا بگیرم. واسه همین دانشجویی برای فال 2015 اقدام کردم و فوریه رفتم مصاحبه انکارا. افیسر ازم پرسید که ایا تاحالا اقدام کردی واسه ویزا و من گفتم بله. مطمئن هستم خودش داشت تو سیستم میدید من قبلا واسه لاتری اقدام کردم . بعد پرسید خب پس چرا ویزا ندادن بهت؟ گفتم چون ویزای ایرانی ها تموم شد. همین. دیگه سوال در این زمینه نکرد و بهم کلیرنس خورد. در ضمن من 7 اپریل کلیر شدم . خواهشا در این زمینه جو منفی و بد ندید چون هر گونه اقدام برای گرفتن ویزا جداگانه بررسی میشه و به هم ربطی نداره.

Junior Member

من سه بار تو لاتاري شركت كردم كه سري آخر همين پارسال بود. توي فرم دي اس هم زدم كه تابحال اقدامي براي مهاجرت نكردم و توي مصاحبه هم هيچ سوالي راجع به لاتاري آزم نپرسيد و الان هم كلير شدم و ويزام دستمه. خيالتون بابت اين موضوع راحت چون هيچ ربطي به اقدام براي مهاجرت نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)