صفحه 10 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

آقا یه سوال بپرسم که یه جورایی به apply هم مربوط بشه و بحث دوستان بر سر مربوط بدون این موضوع هم خاتمه پیدا کنه:
    به نظر شما کسی که داره apply می کنه نباید تو لاتاری شرکت کنه؟ من می ترسم برای ویزای F1 گرفتن مشکل ایجاد کنه. چون موقع مصاحبه باید ثابت کنی که سنگ هم از آسمان بباره می خواهی برگردی ایران. از طرف دیگر اگر لاتاری شرکت کنی یعنی دوست داری بری آمریکا. در نتیجه F1 می رود روی هوا. بالاخره چی کار باید کرد؟ اصلا اینها به هم ربطی داره؟
    Everything is possible

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    آقا یه سوال بپرسم که یه جورایی به apply هم مربوط بشه و بحث دوستان بر سر مربوط بدون این موضوع هم خاتمه پیدا کنه:
    به نظر شما کسی که داره apply می کنه نباید تو لاتاری شرکت کنه؟ من می ترسم برای ویزای F1 گرفتن مشکل ایجاد کنه. چون موقع مصاحبه باید ثابت کنی که سنگ هم از آسمان بباره می خواهی برگردی ایران. از طرف دیگر اگر لاتاری شرکت کنی یعنی دوست داری بری آمریکا. در نتیجه F1 می رود روی هوا. بالاخره چی کار باید کرد؟ اصلا اینها به هم ربطی داره؟

بگردی می بینی که در مورد همین موضوع کلی بچه ها صحبت کردن و نظر دادن ! ...
    سوالت کامل جواب داده می شه ...
    به عنوان مثال :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5606.0.html

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    این نگاه از بالا به پایین بعضی ها است که باعث ناراحتی دیگران میشه!

این مدیران هم خودشون با خودشون درگیرند یک روز قهر می کنند یک روز آشتی می کنند.

یک سری بالاخره این فروم رو نگهداری می کنند، تمیزکاری می کنند و از این قبیل اما مجموع کار همه ی بچه هایی که این جا چیز می نویسند از اون ها بیشتر است. این که احساس کنند چون فلان کار را می کنم پس من بالاترم و من باید تصمیم گیری کنم که آیا این باشد یا نباشد کار درستی نیست. در حالی که همین جور که قبلا هم گفتم همشون هم در یک موضوع متفق القول نیستند که آیا قفل بشود یا نشود، بماند یا حذف شود.

مطلب آخر هم این که شاید به نظر شما موضوعی مرتبط با این فروم نباشد ولی بعضی می گویند مرتبط است. حالا چرا قصد دارید نظر خودتون رو تحمیل کنید؟ بر فرض که حق با شما، ولی تساهل و تسامح چه می شود؟ حالا اگر لاتاری 100 درصد ربطی به اپلای نداشته باشد 10 درصد که مرتبط است، نیست؟
    سلام
    دوست عزيز بالاتر و پايين تري در كار نيست. ما همه با هم دوست هستيم. من خودم اولين سوالي كه از اين فروم پرسيدم در مورد همين لاتاري بود و يادمه كه ميخواستم حتي براي يك e-mial تبليغاتي كه براي من مي‌اومد حتي هزينه ثبت نام رو با Master cart واريز كنم!!! كه شانس سيتي زني آمريكارو داشته باشم! با اينكه حتي اون سايت الكي رو به يكي از اعضاي خانوادم كه خارج ايران بود هم نشون دادم اونم گفت آره خودشه ثبت نام كن!!! و در موضوعي كه براي لاتاري اينجا ايجاد شده بود اين سوال رو پرسيدم و مدير محترم(babak) پاسخ دادن كه اين سايت الكي لاتاري هست و الكي فقط پول ميگيره... من حتي اون موقع نميدونستم كه ثبت نام براي لاتاري اصلي براي ويزا گرفتن خوب نيست!!!
    همه اين اطلاعات رو اينجا كسب كردم و اينكه يك مديري كه اون سر دنيا هست و مياد چنين سوال پيش پا افتاده اي رو جواب ميده. اگر به قول شما تحميلي هم هست تلاش براي سالم نگاه داشتن اينجا هست. خودتون بيش از ما هم ملتفتيد كه حتما بعد ما هم بچه ها ميخوان از اين مكان استفاده كنن. باور كنيد من بچه هايي رو كه ميبينم هنوز هيچ اطلاعاتي ندارن و اينجا رو براشون معرفي ميكنم و اونها خوشحال ميشن خودم هم اول خوشحال ميشم از اينكه اينجا چقدر اطلاعات كسب كردم و دوم اينكه چقدر بچه هايي خواهند بود كه به اينجا نياز دارند.
    در هر حال من هم فكر ميكنم اين كه چگونه لاتاري ثبت نام كنيم در محدوده مربوطه با اين سايت نيست هر چند ديدم كه بچه ها حتي لينك سايت لاتاري رسمي آمريكا رو هم در پاسخ هاي اون بخش گذاشتن.
    موفق باشين

ApplyAbroad Champion

من به شخصه تا الآن هیچ وقت مخالفتی با بحث در مورد لاتری نداشته‌ام و همون طور که بعضی از بچه‌ها اشاره کرده‌اند شرکت در لاتری به نوعی به موضوعات این فروم مربوطه. هستند کسانی که از طریق لاتری اومدن این طرف و به تحصیل‌شون ادامه داده‌اند. همچنین شاید شرکت در لاتری شانس ویزا گرفتن شما رو تحت تاثیر قرار بده، در نتیجه به نظر من این موضوع می‌تونه با موضوعات این فروم مرتبط باشه. ضمن این که گرفتن مهاجرت از کشورهای مختلف از جمله مباحث این فروم هست و بسیاری از دوستانی که به خارج از کشور می‌رن و تحصیل می‌کنند از کشورهای دیگه مهاجرت می‌گیرند و این جور مباحث تا الآن هم تا حد زیادی مورد توجه بچه‌ها قرار گرفته.

از طرفی متوجه نگرانی بعضی از بچه‌ها هم هستند که فکر می‌کنند ممکنه بحث‌هایی مثل لاتری باعث دور شدن فروم از اهدافش بشه، ولی با جمع کردن تمام مسائل مرتبط با لاتری در یکی دو تا موضوع می‌شه به راحتی جلوی به هم‌ریختگی در فروم رو گرفت. در نتیجه من مشکل خاصی در مورد مطرح شدن مسائل مرتبط با لاتری نمی‌بینم.

To azarbad
    I do not want to make you worried,

but read the following link

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6673.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

there is not any difference between one time participation or 100 time participation. 1 time participation in lotary means that you want to permanently leave your country. So, you should not obvious this point at the interbiew because it can be really harmful. you can only have hope that interviewer does not check your name on lotary participants.

annita
    Guest

سلام
    من هم پارسال شرکت کردم و نمی دانم توی فرم ds 156 چی بگم ولی تا اونجایی که من می دونم اگر برده باشی می دانند ولی اگر فقط شرکت کرده باشی نمی دانم.
    سوال: آیا باید بگم سال قبل در لاتاری شرکت کردم.
    خیلی این موضوع نگران کننده است
    متشکرم.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

دوستان عزیز هر گونه سوال در مورد مشکلات احتمالی ثبت نام در لاتاری و موضوعات مرتبط را فقط در پاسخ به این موضوع مطرح نمایید و از مطرح نمودن سوالاتی در مورد لاتاری، که مرتبط با پروسه پذیرش نیست خودداری نمایید در غیر اینصورت پست شما حذف میگردد.

در همین راستا، دو پست آقا/خانم farokhcpu و آقای hoseinn به دلیل بحث شخصی حذف شد.(Behzaad)
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

annita
    Guest

سلام
    در فرم ds156 آیا باید بگوییم یکبار مثلا فلان سال در لاتاری شرکت کرده ایم یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط annita
    سلام
    در فرم ds156 آیا باید بگوییم یکبار مثلا فلان سال در لاتاری شرکت کرده ایم یا نه؟
    ممنون
    همون طور که در ابتدای این پست گفتم، شرکت در لاتری اقدام برای مهاجرت محسوب نمی‌شه و هیچ لزومی نداره که در فرم‌ها این موضوع رو عنوان کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)