صفحه 11 از 44 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

I applied for lotary 6 month before interview. my wife appled 3 times for lotary.we both are in us now. it is just an excuse to reject people

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

بعضی از افرادا چک می کنن که شرکت کردن یا نه و بعضی را هم چک نمی کنن. دعا کنین چک نکنن!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بعضی از سفارت ها همونطور که خوندید گیر داده بودند-البته اون شخص خودش میگفت 5-6 بار شرکت کرده بوده

من کسی رو میشناسم که تو قبرس دو هفته پیش دوبار شرکت کرده بود و اصلا آفیسر سوالی نکرده بود و ویزا هم گرفت

یه پیشنهاد: اصلا به موضوع لاتری فکر نکنید و موضوع مهمی نیست و اگه بخواد رد بکنه شاید گیر بده و اگه بخواد رد بکه بهونه های زیادی میتونند بیارند حتی اگه ندونید لاتری چی هست
    نگرانی واسه لاتری یه امر بیهوده است و once in a blue moon اتفاق میفته

Junior Member

آگاه باشید یک نفر از دوستان من که فلوشیپ داشته هفته پیش توی استامبول ترکیه با یکی از کنسولها (یه مرد سیاه پوستی بوده ) مصاحبه داشته و یارو رد کرده و ویزا نداده . گفته وقتی پرسیدم آیا برای مهاجرت درخواست داده بودی قبلا تو دروغ گقتی و نگفتی تو لاتاری شرکت کردی. به همین سادگی!

نظر من این است که مدیر یک تاپیک برای نظرخواهی ترتیب بده و در اون از کسایی که در لاتاری شرکت کردند و ویزا گرفتند یا نگرفتند آمار بگیره.
    این بهترین راه حل برای مطمئن شدنه.
    فقط باید دقت کرد که اونایی که در لاتاری شرکت کردند و نتیجه ویزاشون هم اومده باید رای بدند.
    خواهش می کنم این کار زودتر انجام بشه.
    متشکرم
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

من توي لاتاري شركت كرده بودم 2006 .
    همين هفته توي قبرس مصاحبه داشتم OK هم گرفتم اصلا از من راجع به اين موضوع سوال نكرد،
    يك نفر ديگه هم بود كه آفيسر به لاتاري شركت كردنش گير داد، اما آخرش ويزا رو بهش داد.
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

Junior Member

من 5-4 بار در لاتاری شرکت کردم. 2هفته پیش هم از آنکارا ویزا رفتم. هیچ سوالی ازم نپرسید. به نظر من بیخودی به خودتون استرس وارد می کنید. شرکت در لاتاری یک کار قانونیه و صرفا به شانس شما بستگی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط annita
    سلام
    در فرم ds156 آیا باید بگوییم یکبار مثلا فلان سال در لاتاری شرکت کرده ایم یا نه؟
    ممنون
    در جواب شما باید بگم اون هفته که من آنکارا بودم (23 تا 25 جون) 2 تا از بچه ها توی فرم در قسمتی که سوال میکنه برای گرین کارت اقدام کردین رو علامت زده بودن و نوشته بودن لاتاری شرکت کردیم. خانومی که در ابتدا مدارک رو تحویل میگیره وشماره میده ازشون پرسیده بود منظورتون از این که نوشتین چیه؟ و بعد خودش فرم اونها رو درست کرده بود و جلوی گزینه NO علامت زده بود.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    دوستان عزیزی که در لاتاری ثبت نام کرده اند و برای هم ویزا مصاحبه شده اند لطفا" در نظر سنجی ایجاد شده در لینک زیر شرکت کنند.

این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

سلام به همه دوستان.
    سوال من اینه که آیا اگه کسی لاتاری رو برنده بشه، اما اصلا دنبالش نره و پیگیری نکنه، میتونه دوباره بعدا نو لاتاری شرکت کنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام به همه دوستان.
    سوال من اینه که آیا اگه کسی لاتاری رو برنده بشه، اما اصلا دنبالش نره و پیگیری نکنه، میتونه دوباره بعدا نو لاتاری شرکت کنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    وقتی پیگیری نکنید خوب بدیهیه که نوبتتون میسوزه و به شخص دیگری تعلق میگیره.
    بنابراین میتونید تا ابد در لاتاری شرکت کنید و مشکلی هم پیش نمیاد
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)