صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

می خواستم بپرسم اصولا پر کردن لاتاری شامل چه پروسه ای میشه؟به عبارت دیگه اگر یکی فرم اینترنتی رو ناقص پر کرده باشه(اطلاعاتی مثل عکس شخص،ایمیل،نام و نام خانوادگی وارد شده امااطلاعاتی مثل آدرس پستی و عکس پدر و مادر اصلا وارد نشده)، آیا اسم این شخص به عنوان کسی که لاتاری پر کرده ثبت شده یا نه؟
    مشکل اینجاست که این شخص یادش نمیاد که بعد از پر کردن و فرستادن، آیا پیغامی مبنی بر کامل شدن ثبت نامش براش اومده یا نه!!!چون نزدیک 18 ماه می گذره و البته می خواد برای 2010 اپلای کنه.
    چقدر جای نگرانی هست؟
    پیشاپیش ممنونم

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام به دوستان.
    آیا بعد از گرفتن ویزای داشنجویی (F1) و ورود به آمریکا میشه لاتاری ثبت نام کرد؟ اگه میشه چرا بچه هایی که میرن اونجا ثبت نام نمیکنن؟
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

بله شما می تونید برای لاتاری در آمریکا شرکت کنید با ویزای دانشجویی و اگه برنده بشید بهتون کارت سبز میدهند. خیلی از دوستان شرکت می کنند ولی یه نکته که اینجا هست اینکه شما اگه شرکت کنید . برنده نشوید شاید شانستون خیلی کم بشه اگه بخواهید تابستون به ایران بیایید و دوباره ویزا بگیرید و به آمریکا برگردید. در هر حال هر عملی که نشان بدهد شما خواستار اقامت در آمریکا هستید برای گرفتن ویزا دانشجویی مشکل ایجاد می کنه.
    موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

salamander_b
    Guest

سلام دوستان عزیز
    من می خواستم بگم که fbiموارد مربوط به خودش رودنبال میکنه و کاری به لاتاری نداره ... کسانیکه اسمه عربی دارن ممکنه دیرتر clearبشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

سلام به دوستان.
    من می خوام در لاتری شرکت کنم. رفتم به سایت USAFIS.org . در مراحل آنخر از من 40 دلار پول می خواد ؟
    جریان این پول چیه ؟ آیا این سایت رسمی لاتری ؟ اصلا باید پول رو بهش بدم یا نه ؟
    بعضی ها میگن سایت رسمی لاتری اینه :

http://travel.state.gov/visa/immigra...ypes_1318.html

اینجوری که تو سایت بالا نوشته وقت لاتری برای DV-2010 تموم شده ولی چرا USAFIS.org داره
    برای 2009 لاتری می گیره ؟

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    دوست عزیز سوال شما ارتباطی به موضوع نداره ولی بدون که ثبت نام در لاتاری هیچگونه هزینه ای نداره و اگر خواستی این کار رو انجام بدی فقط از سایت رسمی این کار رو انجام بده.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

دوستان من تقریبا همه 135 پست قبلی فرستاده شده در این موضوع را خواندم. مساله ای که به نظرم می آید مفید است به آن اشاره شود این است که شرکت در DV Lottery نشان دهنده تمایل به اقامت دایم در آمریکا در آینده است، درست، ولی منطقا به معنای قانون شکنی در آینده نیست. یعنی هر که مایل است در کشوری اقامت دایم داشته باشد، لزوما بدون داشتن ویزا در آن کشور نخواهد ماند و قانون شکنی نخواهد کرد. به عبارت ساده تر از نظر من تناقضی بین شرکت در DV Lottery و درخواست ویزای با زمان محدود -- شامل ویزای F1 ، توریستی، درمانی،...--- وجود ندارد.
    من در سایت رسمی وزارت خارجه آمریکا http://www.state.gov خوانده ام که Officer هنگام مصاحبه برای ویزاهای غیر مهاجرتی باید مطمئن شود شما بر می گردید. ولی این باید از آن بایدها نیست که همیشه اجرا شود چون خود آنها هم می دانند که شما پس از تحصیل یک نیروی کار با دانش و ارزشمند هستید که برای جامعه آنها مفید خواهید بود. دوستانی که در آمریکا بوده اند یا هستند می دانند که هر سال تعداد زیادی از دانشجویان چینی، کره ای، هندی و حتی اروپایی برای این Lottery اقدام می کنند. اگر شانس بیاورند و Green Card بگیرند که فبها المراد و نعم المطلوب! اگر هم اسمشان در نیاید از وزارت خارجه یا پلیس نمی آیند و آنها را بگیرند و از کشور بیرون کنند یا ویزایشان را لغو کنند. یادمان نرود اگر بخواهند به راحتی می توانند این کار را بکنند چون طبق قوانین خیلی از کشورها صدور ویزا به معنای اجازه حضور در آن کشور تا اتمام مدت ویزا نیست و هر لحظه می تواند لغو شود.
    در نتیجه به نظر من دوستان اگر مایلند با خیال راحت در Lottery شرکت کنند و اگر در مصاحبه سفارت برای F1 از آنها سوال شد راستش را بگویند. نتایج نظر سنجی و موارد گفته شده بوسیله دوستان دیگر کاملا گویاست.
    آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ________ هرکجا هست خدایا به سلامت دارش

Junior Member

سلام دوستان..
    من حدوداً 10-11 سال پیش تو لاتاری شرکت کردم. اون موقع نه اینترتی بود.. نه فرمی! یادمه که واسه خودم و خونوادم یه سری مشخصات تو کاغذ نوشتم پست کردم! میخواستم بدونم به نظرتون اینها database اشون اینقدر قوی هست که ماله 10-11 سال پیش رو نگه دارن؟ به نظرتون ممکنه این مسأله برا من مشکل ساز شه؟ من هیچ اون موقع نمی دونستم لاتاری چی هست!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahab
    دوستان من تقریبا همه 135 پست قبلی فرستاده شده در این موضوع را خواندم. مساله ای که به نظرم می آید مفید است به آن اشاره شود این است که شرکت در DV Lottery نشان دهنده تمایل به اقامت دایم در آمریکا در آینده است، درست، ولی منطقا به معنای قانون شکنی در آینده نیست. یعنی هر که مایل است در کشوری اقامت دایم داشته باشد، لزوما بدون داشتن ویزا در آن کشور نخواهد ماند و قانون شکنی نخواهد کرد. به عبارت ساده تر از نظر من تناقضی بین شرکت در DV Lottery و درخواست ویزای با زمان محدود -- شامل ویزای F1 ، توریستی، درمانی،...--- وجود ندارد.
    من در سایت رسمی وزارت خارجه آمریکا http://www.state.gov خوانده ام که Officer هنگام مصاحبه برای ویزاهای غیر مهاجرتی باید مطمئن شود شما بر می گردید. ولی این باید از آن بایدها نیست که همیشه اجرا شود چون خود آنها هم می دانند که شما پس از تحصیل یک نیروی کار با دانش و ارزشمند هستید که برای جامعه آنها مفید خواهید بود. دوستانی که در آمریکا بوده اند یا هستند می دانند که هر سال تعداد زیادی از دانشجویان چینی، کره ای، هندی و حتی اروپایی برای این Lottery اقدام می کنند. اگر شانس بیاورند و Green Card بگیرند که فبها المراد و نعم المطلوب! اگر هم اسمشان در نیاید از وزارت خارجه یا پلیس نمی آیند و آنها را بگیرند و از کشور بیرون کنند یا ویزایشان را لغو کنند. یادمان نرود اگر بخواهند به راحتی می توانند این کار را بکنند چون طبق قوانین خیلی از کشورها صدور ویزا به معنای اجازه حضور در آن کشور تا اتمام مدت ویزا نیست و هر لحظه می تواند لغو شود.
    در نتیجه به نظر من دوستان اگر مایلند با خیال راحت در Lottery شرکت کنند و اگر در مصاحبه سفارت برای F1 از آنها سوال شد راستش را بگویند. نتایج نظر سنجی و موارد گفته شده بوسیله دوستان دیگر کاملا گویاست.

Visa officers don't think like you. Lottery means that you want to stay in the US. Americans are not idiots

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia1076
    سلام دوستان..
    من حدوداً 10-11 سال پیش تو لاتاری شرکت کردم. اون موقع نه اینترتی بود.. نه فرمی! یادمه که واسه خودم و خونوادم یه سری مشخصات تو کاغذ نوشتم پست کردم! میخواستم بدونم به نظرتون اینها database اشون اینقدر قوی هست که ماله 10-11 سال پیش رو نگه دارن؟ به نظرتون ممکنه این مسأله برا من مشکل ساز شه؟ من هیچ اون موقع نمی دونستم لاتاری چی هست!!!
    میشه لطفاً من رو راهنمایی کنین؟ من 2-3 هفته دیگه در قبرس وقت مصاحبه دارم و این موضوع نگرانم کرده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)