صفحه 14 از 44 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia1076
    میشه لطفاً من رو راهنمایی کنین؟ من 2-3 هفته دیگه در قبرس وقت مصاحبه دارم و این موضوع نگرانم کرده!
    فکر می کنم نگرانی شما بی مورده... الکی به خودتون استرس وارد نکنید... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia1076
    میشه لطفاً من رو راهنمایی کنین؟ من 2-3 هفته دیگه در قبرس وقت مصاحبه دارم و این موضوع نگرانم کرده!
    ببین چیزی که دیگه دست تو نیست-با خیال راحت برو
    یکیو میشناختم دو سال شرکت کرد بعد هم ویزا گرفت

سلام دوستان..
    من حدوداً 10-11 سال پیش تو لاتاری شرکت کردم. اون موقع نه اینترتی بود.. نه فرمی! یادمه که واسه خودم و خونوادم یه سری مشخصات تو کاغذ نوشتم پست کردم! میخواستم بدونم به نظرتون اینها database اشون اینقدر قوی هست که ماله 10-11 سال پیش رو نگه دارن؟ به نظرتون ممکنه این مسأله برا من مشکل ساز شه؟ من هیچ اون موقع نمی دونستم لاتاری چی هست!!!

Hi
    I had participated in lottory of 2006, The officer did not asked anyting about it at all, in fact they did not asked about lottory from any one in our interview on april 28 in cyprus

take it easy

Junior Member

چه ها يا حضرت عباس. منم فكر كنم از ايميل هاي تبليغاتي lottery وارد يكيش شدم و شانسي تبت نام شدم و مطمئن نيستم. حالا چه طوري بفهمم كه ثبت نام كردم يا نه؟

اصلا قصدي نداشتم همين طوري رفتم تو ايميل.

Junior Member

اون لاتاری های تبلیغاتی هیچ اعتباری نداره. لاتاری اصلی توسط Department of State اعلام میشه و مجانیه. نگران نباش

Junior Member

دوستان من با امسال 4 سال متوالی بود که در لاتاری شرکت می کردم، و در موقع مصاحبه هم نه به این مساله اشاره ای شد و خدا رو شکر مشکلی هم پیش نیومد. به نظر من اصلا نگران این موضوع نباشید و با اعتماد به نفس و خیال راحت برید برای مصاحبه

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

سلام
    فکر میکنم که اولین نفری باشم که در لاتاری2010 برنده شده باشم و اینجا کامنت میذارم چون هرچقدر گشتم، اینجا پوشه ای برای لاتاری 2010 ندیدم متاسفانه.

یه سوال هم داشتم:
    1- برای ارسال جواب نامه اول(فرم های I-134 و DS-230 Part I,II باید به نحوی هزینه پروسه ی تعیین وضعیت پرداخت بشه؟ اگر بله، به چه نحوی؟ آخه توی این نامه ای که دست من رسیده نوشته :
    you must complete payment of the diversity visa fee before processing of your case can continue ....

2- من با این لاتری که برنده شدم میتونم پدر، مادر، برادر و خواهرم رو ببرم امریکا؟

3-زمان مصاحبه بعد از ارسال این مدارک نامه یک مشخص میشه یا قبلش؟ مهلت ارسال مدارک نامه 1 تا کی هست؟ و با چه پستی بفرستم که قابل پیگیری باشه؟

آرمان
    7/3/88

Case Number: 2010AS00006***i
    h

Junior Member

سلام
    من به نظرم جوابایی که داده می‌شه زیاد به درد نمیخوره. اینکه میگن نگران نباشید افیسر سوال نمی‌کنه درباره لاتاری که خوب بله ایشالا سوال نکنه ولی‌ بهتره بگید اگه سوال کرد چی‌ کار کنیم؟البته اگه مستقیم گفت لاتاری که خوب همه میدونن که باید راستشو بگن ولی‌ اگه غیر مستقیم پرسید چی‌؟ من آخر نتونستم نتیجه گیری کنم که آیا اگه پرسید برای مهاجرت اقدام کردی یا نه منظورش شرکت در لاتاری هست؟ما اعتراف کنیم؟؟؟ دوم اینکه آخر تو فرم ۱۵۶ بزنیم آره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SUPERNOVA
    سلام
    من به نظرم جوابایی که داده می‌شه زیاد به درد نمیخوره. اینکه میگن نگران نباشید افیسر سوال نمی‌کنه درباره لاتاری که خوب بله ایشالا سوال نکنه ولی‌ بهتره بگید اگه سوال کرد چی‌ کار کنیم؟البته اگه مستقیم گفت لاتاری که خوب همه میدونن که باید راستشو بگن ولی‌ اگه غیر مستقیم پرسید چی‌؟ من آخر نتونستم نتیجه گیری کنم که آیا اگه پرسید برای مهاجرت اقدام کردی یا نه منظورش شرکت در لاتاری هست؟ما اعتراف کنیم؟؟؟ دوم اینکه آخر تو فرم ۱۵۶ بزنیم آره یا نه؟
    participating in he dv lottery is not one of applications for immigration asked in that form,Search the forum carefully again
    you will find students who marked that question yes by mistake
    be honest that's the only thing they want from you
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

من آنکارا مصاحبه داشتم از من که در مورد لاتاری چیزی نپرسید
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)