صفحه 15 از 44 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

تجربه نشون داده فقط وقتی آفیسر بخواد ریجکت کنه و دلیل خاصی نداشته باشه، اگه لاتاری شرکت کرده باشید، به این بهانه ریجکت می کنه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    تجربه نشون داده فقط وقتی آفیسر بخواد ریجکت کنه و دلیل خاصی نداشته باشه، اگه لاتاری شرکت کرده باشید، به این بهانه ریجکت می کنه
    دقیقا. لاتاری فقط یه بهونه است که مصاحبه شونده نتونه واسه دلیل ریجکت شدنش پافشاری کنه و به نوعی این روش یه سلاح قوی برای گفتن نه توسط افیسره
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl
    سلام
    فکر میکنم که اولین نفری باشم که در لاتاری2010 برنده شده باشم و اینجا کامنت میذارم چون هرچقدر گشتم، اینجا پوشه ای برای لاتاری 2010 ندیدم متاسفانه.

یه سوال هم داشتم:
    1- برای ارسال جواب نامه اول(فرم های I-134 و DS-230 Part I,II باید به نحوی هزینه پروسه ی تعیین وضعیت پرداخت بشه؟ اگر بله، به چه نحوی؟ آخه توی این نامه ای که دست من رسیده نوشته :
    you must complete payment of the diversity visa fee before processing of your case can continue ....

2- من با این لاتری که برنده شدم میتونم پدر، مادر، برادر و خواهرم رو ببرم امریکا؟

3-زمان مصاحبه بعد از ارسال این مدارک نامه یک مشخص میشه یا قبلش؟ مهلت ارسال مدارک نامه 1 تا کی هست؟ و با چه پستی بفرستم که قابل پیگیری باشه؟

آرمان
    7/3/88

Case Number: 2010AS00006***i
    h
    سلام
    یه سوال ! مگه زمان ثبت نام اکتبر نبود ؟ امسال عوض شده ؟
    Nothing is impossible

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    سلام
    یه سوال ! مگه زمان ثبت نام اکتبر نبود ؟ امسال عوض شده ؟
    منظورتون از عوض شدن چیه؟ زمان ثبت نام DV-2010 از 2 اکتبر تا 1 دسامبر 2008 بود که نتایجش از 1 جولای 2009 روی سایت قرار گرفته و نامه ها هم به تدریج از یکی دو ماه پیش به دست برنده ها رسیده و بقیش هم تا یکی دو ماه آینده به دستشون خواهد رسید

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    منظورتون از عوض شدن چیه؟ زمان ثبت نام DV-2010 از 2 اکتبر تا 1 دسامبر 2008 بود که نتایجش از 1 جولای 2009 روی سایت قرار گرفته و نامه ها هم به تدریج از یکی دو ماه پیش به دست برنده ها رسیده و بقیش هم تا یکی دو ماه آینده به دستشون خواهد رسید
    سلام من اطلاعات زیادی در مورد DV ندارم. یعنی اگه امسال (2009) در فاصله زمانی از 2 اکتبر تا 1 دسامبر اقدام کنیم واسه سال 2011 خواهد بود ؟
    Nothing is impossible

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    سلام من اطلاعات زیادی در مورد DV ندارم. یعنی اگه امسال (2009) در فاصله زمانی از 2 اکتبر تا 1 دسامبر اقدام کنیم واسه سال 2011 خواهد بود ؟
    بله، البته ممکنه تاریخش یه مقدار جا به جا بشه ولی هر سال حدودا همین تاریخه. امسال که شما ثبت نام کنی در واقع برای DV-2011 ثبت نام کردی که جوابش سال دیگه این موقع یعنی سال 2010 میلادی میاد. در کل اینجوریه که هر سال ثبت نام کنی، سال بعد جوابش میاد و اگه برنده بشی حدودا یک سال بعد از اعلام برنده شدن، کارت درست میشه که وارد آمریکا بشی، جمعا حدود 2 سال

Junior Member

اولا كه ثبت نام در lottery ربطى به تقاضا براى ويزا نداره.
    در ضمن اگر شما ازدواج كرده ايد ميتونيد زن و فرزندان تون رو بباريد و نه پدر و مادرتون رو

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تقریبا کل این تاپیک رو خوندم، ولی از اونجایی که نظرات متفاوت و ضد و نقیضی وجود داره، نتونستم به یه جمع بندی برسم و فقط یه خورده مشغله فکری و استرسم زیاد شد. بظرتون نمیشه به آفیسر گفت برا این تو لاتاری ثبت نام کردم که در صورت قبولی، سختی های ویزا گرفتن دانشجویی دیگه وجود نخواهد داشت و سریعتر و مطمئن تر می تونم به ادامه تحصیل فکر کنم؟
    ضمنا یه پیشنهاد هم دارم برا دوستانی که علیرغم سوال آفیسر ازشون مبنی بر شرکت در لاتاری و جواب مثبت شون، تونستن ویزا بگیرن: اگه این دوستان اینجا شرایط شون و این مساله رو اعلام کنن، یه قوت قلب و اعتماد بنفسی میشه برا بقیه مثل من، ممنون.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to:mmehr
    واسه اینکه از امشب (امروز خودتون) دیگه قبلت قوت داشته باشه و به نفست اعتماد کنی من بشما میگم که اگه بقیه مدارکت OKباشه و بهونه های دیگه دستشون ندی شما هرگز بخاطر این پدیده مخ سوراخ کن (که خودم هم ازش رنج میبردم) ریجکت نخواهی شد و اگه خدایی نکرده شدی که نمیشی من اسمم رو همینجا عوض میکنم مثلا میگذارم countup
    واسه اون سوالی که گفتی چرا میشه اون رو گفت و این واقعی ترین جواب هست در اون لحظه
    اصلا برو برس به بقیه کارهات و به این موضوع فکر نکن چون الکی نگرانی

Junior Member

آقای countdown عزیز، ممنون از پاسخت و وقتی که گذاشتی برا اینکار.
    چشم، فکرشو میذارم کنار، خودشو چطور؟ ثبت نام لاتاری امسال رو هم ارزش داره بذارم کنار؟
    (ضمنا، درسته up با down زمین تا آسمون فرق داره، ولی خدای نکرده در صورت ریجکت شدن، تغییر نام شما از countdown به countup ، اونم تو محیط مجازی اینجا، مشکلی از بنده حل نخواهد کرد
    باز هم تشکرات فراوان از پاسخت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)